Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 23.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Комиците (тема за хумора)нови  
Автор kpилe ()
Публикувано20.03.10 17:35



Удивително е как "Комиците" просто по никакъв начин не могат да ме разсмеят и дори отвращават с цинизмите, битовизмите, плоските дебелашки шеги и скечове.

Преди време си мислех, че сценаристите на Слави са прости, вулгарни и бездарни, но чак сега ги оцених подобаващо - не знам кои са сценаристи на това предаване, но почти нищо смислено не съм ги виждал да измислят. В сравнения с тях Сиромахов е все едно Уудхаус.


А Лафазанов, Нейков, Гърбов - невероятни актьори, такъв потенциал имат....


И се чудя - дали такъв селташки хумор се харесва наистина у нас или просто не са намерили правилните сценаристи?

Защо не им измислят персонажи, които им дават свобода да импровизират?
Ето Виктор Калев понякога е просто замайващо смешен, за Краси Радков да не говорим...



Казват, че хуморът се раждал от болката - е наш'та изстрадала нация само това ли може да роди? Или е толкова прав К., че ние тук ни криза като криза сме видели, ни война, ни бедност, ни глад?

Редактирано от kpилe на 20.03.10 17:36.



Тема Re: Комиците (тема за хумора)нови [re: kpилe]  
Автор Fragask (!)
Публикувано22.03.10 00:37



Брат ми, ти "къркенщайн"ли беше или "друсенщайн" га го писа тойзи постииийййнг, а?



Оти на таково ми мяза нящо, де да знам, я

Признай си, де, не боли! Ей го, на, например аз ще ти призная най-чисточернодробно, че язе у тоа клуб(па и у другите, де!) в 70% от времето съм писал под благотворното влияние на бог Бакхус - да се възвеличи името му!





Тема Re: Комиците (тема за хумора)нови [re: Fragask]  
Автор kpилe ()
Публикувано22.03.10 07:52



Ти си постоянно под въздействието на бог Кретениус, другите влияния са некви временни усложнения само...





Тема Re: Комиците (тема за хумора)нови [re: kpилe]  
Автор Poбъpт Лyи (Стивънсън)
Публикувано22.03.10 08:03



КОмИцИТЕ - ТОТАлНО ЗлЕ
лАФАЗАНОВ ГЪрбОВ
СЕ ПрЕДАДОХА ЗА ПАрИ
ЩОТ мИСлЯТ чЕ ТЕКСТА
НЕ Е ВАЖЕН
И ОТ ВСЕКИ ТЕКСТ мОЕ
СТАНЕ НЕЩО
АмА НЕ
ШЕКСПИр СИ Е ШЕКСПИр
А ГУВНОТО СИ Е ГУВНО



Тема Re: Комиците (тема за хумора)нови [re: Poбъpт Лyи]  
Автор kpилe ()
Публикувано22.03.10 08:32



Така де! И аз това викам, да не излезе сега само, че съм сравнявал сценаристите на гологлавия с Шекспир.



"Улицата" беше уникално шоу, очевидно и като сценарий, след тях тутурутката имаха някои попадения и това беше - и се чудя защо така?



Тема Re: Комиците (тема за хумора)нови [re: kpилe]  
Автор Лил ()
Публикувано22.03.10 09:31



Комичното се прави много по-трудно от трагичното, драматичното и т.н. А всяка седмица да произвеждаш един час хумор си е направо нереално. Не ги оправдавам, просто ако излизаха един път месечно или в по-малък формат, щеше да е по-добре.

Едно старо по темата на клуба от Комиците от преди 2-3 години





Тема Хаха, това с трейлъритенови [re: Лил]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано22.03.10 10:49



е много добро! Изпуснал съм ги на времето си. Мерси, Лил!



Тема Re: Комиците (тема за хумора)нови [re: kpилe]  
Автор н rинeв ()
Публикувано22.03.10 16:32



да улицата беше приятен джаз
дрезгавите гласове на ела и луи (сачмо!)



Тема Абе, тъпак! Ти...нови [re: н rинeв]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано22.03.10 20:46



в предаванията "Улицата" само Елла и Сачмо ли си чул?



Басси тъпака!



Тема Re: Комиците (тема за хумора)нови [re: Лил]  
Автор kpилe ()
Публикувано22.03.10 23:20



Ами това е ок като сценарий, но основното е импровизацията и тия двамата дето се лигавят - те правят забавен целия скеч. Самите "трейлъри" като съдържание са в най-добрия случай нещо на средно форумско ниво, а не бих се учудил и от някой форум да са взаимствани.

"Буря! Страст! Силата на една жена изправена срещу целия свят. Предателство! Смърт! Етническо напрежение! Бог е отвърнал очи от нея, ще има ли тя воля да продължи напред?

За прекосяването на една река. За борбата с един кол. Тази пролет по кината: Една Българка"



Ето виж го това например е уникално и като изпълнение и като замисъл






А това? Като го гледах за сефте щях да припадна от смях - това пиле е просто супер, макар че дори и това изпростява на моменти като сценарий :)



А Хулиган Кучков?



Комиците в най-добрия случай имат по нещо, което не е дразнещо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.