Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 09.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Кур-с по творческо...Krilceeeeeee:))))нови [re: StefanPan]  
Автор savena_ (минаващ)
Публикувано14.04.10 23:34



ne me qdosvai ei, produljavash i ti. da go eba

shit happens


Тема Re: Вече разбра какви олигофрени има във форуманови [re: radost_kocheva]  
Автор savena_ (минаващ)
Публикувано14.04.10 23:39



mersi radost.
vsushnost tazi ve4er vlqzoh da se izvinq. Zashtoto sumtolkova zavladqna ot romana, tolkova sum shtastliva i e vse edno svirq na piano..4uvstvam sila, dori nishto da ne se polu4i..prekrasno e.

I iskah da zareja tozi glupav spor i da se izvinq za grubostta. No tova e tolkova sukroveno za men, te dori ne znaqt temata, tq e tolkova li4na i dori boleznena i krasiva...Prosto iskah da spodelq tova, no studenite kritici tuk me qdosaha i izvikaha nai-loshoto v men

A ne e da nqma losho v men..no to e ot obida, ne ot zloba. Taka 4e ne iskam da sporq pove4e. Iskam da obi4am, no dori kogato pokazvam simpatiq, vij i toq stefanpan li e kakuv e i toi e gryb. Horata dori reagirat po-adekvatno na omraza, otkolkoto na lubov...a tova e mn tujno...

shit happens


Тема Re: мерси на всичкинови [re: savena_]  
Автор Цap Изpoд (новак)
Публикувано14.04.10 23:45



Нема нищо! Заповядай пак!



Тема ама не се, нали?нови [re: savena_]  
Автор kpилe ()
Публикувано15.04.10 00:02



Влезе да се извиниш, ама и тоя Стефанпан!!! мамка му, d@ gu ibem v 4iki4iata smotan, kopeue!

Всички, които не ни кажат, че сме супер, са боклуци, а иначе светът е любов, любов, любов!

Има едно момче и светът е любов, любов, красота и романи, и диалози между марчето и гаджето й! Пък свирките не си струва да ги споменаваме, щото и те са с любов, любов, любов и красота! УРА!




Значи само да ти кажа, че толкова емоционално нестабилен човек в тези клубове рядко съм виждал, като изключим разните шизофреници, алкохолици и хорица с едно или друго афективно разстройство и разбира се 14 годишните тийнове, които са открили свободата да напсуват безнаказано хора, до които в реалния живот дори не могат да се доближат.

За мен си поредното чудно, бръмчащо насекомо, което се хака яко в джама и цвърчи ядосано - демек "ще те нахапя и нажиля до смърт гаден джам, шибан джам"! :)

Така че не бих го нарекъл караница точно... И няма нужда да се извиняваш, наистина.

Но погледни нещата от положителната страна - ако не друго, със сигурност имаш шансове да влезеш в анал-лите на клуба като една от най-простите и най-вулгарните сред некадърните графомани, които минават на парад пред подобни интернет форуми.



Тема Re: ама не се, нали?нови [re: kpилe]  
Автор savena_ (минаващ)
Публикувано15.04.10 14:06



murzi me da ti 4eta pisaniqta, zatva prosto si takovai maikata ako nqmash ko da praish kopele



shit happens

Тема Re: мерси на всичкинови [re: Цap Изpoд]  
Автор savena_ (минаващ)
Публикувано15.04.10 14:07



mesri, izrod, vinagi.



shit happens

Тема Re: Кур-с по творческо...Krilceeeeeee:))))нови [re: savena_]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано15.04.10 17:38




ей, а ти не ме ядосваш, ама никак, нали?... да те еба. кажи поне хубава ли си?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Вече разбра какви олигофрени има във форуманови [re: savena_]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано15.04.10 17:41



Оная "грубост" беше хокане на опърничаво дете. Ако не вярвах, че си заслужава търпението и опита за разбиране, немаше да се занимавам.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ама не се, нали?нови [re: kpилe]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано15.04.10 20:21



Една жена ми правеше свирки... Личеше си, че няма опит в това, не й харесва... Беше чувала, че мъжете яко ни кефят свирките и искаше да ми е хубаво. Обичаше ме до полуда.
Това по повод свирките и любовта, де.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ама не се, нали?нови [re: StefanPan]  
Автор kpилe ()
Публикувано15.04.10 20:28



А роман после написа ли жената или поне някой стих?




Иначе ти сливи ли имаше в устача, че не й каза да спре, като видя, че не й харесва?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.