Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 28.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Абе, тъпак! Ти...нови [re: ABe]  
Автор kpилe ()
Публикувано22.03.10 23:22



Абе, АВе, почнеш ли и ти с тоя дис-курс сме взели-дали...





Тема Re: Абе, тъпак! Ти...нови [re: ABe]  
Автор amisulpride (ijacob)
Публикувано23.03.10 02:34



ъхъ
кво
другу
имаше?



Тема Re: Абе, тъпак! Ти...нови [re: kpилe]  
Автор amisulpride (ijacob)
Публикувано23.03.10 02:35



ще му фанем кур са на дис кур са



Тема Re: Комиците (тема за хумора)нови [re: kpилe]  
Автор Лил ()
Публикувано23.03.10 09:24



Тутурутката не съм я гледала, комедийното шоу класика си остава Улицата, но пък за Теди Москов и Мая е ниска топка само с тв предавания да се занимават.

Като цяло тези предавания създават у мен усещането, че съм някаква свръх супер интелигентна и извисена, почти откъсната от реалния живот. Дори чалга музиката, по-точно текстовете в голямата си част са по-чисти и нормални.
Те имат два проблема по моя преценка. От една страна, по-голямата част не е смешна. В почти всяко предаване има по нещо, което горе-долу става, и 80-90%, които не стават. Вторият проблем е, че за да запълнят тази "несмешна" част с нещо, се почват едни вулгаризми и простотии за пърдене, ебане, сране, ебане, пикаене, ебане, преяждане и т.н. Използват (без да знаят сами вероятно), че ниското и низменото предизвиква вниманието, емоциите и като цяло е по-силно катарктично преживяване от високото.



Тема Re: Комиците (тема за хумора)нови [re: Лил]  
Автор kpилe ()
Публикувано23.03.10 22:05



Ами да, подписвам се с 2 ръце под това, което казваш! Въпросът ми е защо така се получава?

Дали хората това искат наистина? Или просто на сценаристите толкова им е акълът?

Примерно гледам едно американско/британско шоу - Whose Line Is It Anyway - нима американците са толкова по-умни от нас, че може да вървят 7 или колко там сезона от това прекрасно комедийно шоу? И там се говори за ебане, сране, пърдене, но е 10% примерно и всичко само се намеква и наистина е смешно, поне на мен ми е много смешно.



Тема Re: Комиците (тема за хумора)нови [re: kpилe]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано27.03.10 20:15



Удивително е как по някакъв начин човек като тебе гледа Комиците...
Жалко за Лафазанов и Гърбов. Жалко, че Теди Москов е такъв мързелан. Чак ме хваща яд на него.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема аз не ги гледамнови [re: StefanPan]  
Автор kpилe ()
Публикувано27.03.10 20:24



Нямам телевизор и не ги тегля, за да ги гледам на компа. Понякога родителите ми ги пускат (доста рядко) и така съм попадал на цинизмите и тъпизмите им и съм се възмущавал... По същия начин имам досег и с Шоуто на Слави, което никога няма да тръгна да гледам целенасочено, макар че често зяпам клипчета с хулиган кучков и володя стоянов във вибокс...





Тема Re: Впрочем,нови [re: Лил]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано27.03.10 20:31



точно в момента телевизионния ми фон е Пълна лудница. Смятам, че от всички "комедийни", то държи най-добро ниво, да не говорим, че с бърборското звучене ме връща по някакъв начин към Улицата...

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: аз не ги гледамнови [re: kpилe]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано27.03.10 20:36



да :)

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Комиците (тема за хумора)нови [re: kpилe]  
Автор Chanquete (*)
Публикувано28.03.10 11:30



Телевизиите са машинки за пари. Каквото иска зрителя, това му се дава. На никой продуцент не му пука, че 10 % не искат да гледат простотии, важното е, че улавят останалите 90. А и вероятно от тия 10 % само 1 % гледа телевизия, така че няма смисъл изобщо да се напъват за тях.
А за сценаристите - ами те са сценаристи, каквото им искат, това пишат. Сигурно няма да имат проблеми и с високите топки, но трябва да се намери някой да им плаща за труда. Все пак тия шоута не са техни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.