Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:17 22.09.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Тема Имам една идея за разказнови  
Автор nasko_sz (познат)
Публикувано07.10.09 12:48



Хрумна ми идеята за разказ или роман(зависи колко дълго излезе) за човек,който случайно среща свой двойник,който е абсолютно идентичен на него като външност и характер и умения,завършили са едно училище по едно и също време.Могат и да си общуват по телепатичен път.Така двамата заживяват с предимствата на това си състояние,но се опитват да разберат и причините на този уникален феномен-дали е генетичен експеримент,пътуване в измеренията или паралелна реалност.Имам доста идеи за сюжета.Би ли ви харесало подобно произведение?





Тема След като прочетох част от първото ти изречение .. [re: nasko_sz]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано07.10.09 14:53



... и целото послледно, баце, сигурен съм, че нема да ми хареса. Нито останалото, нито разказа ти. Може би требва да знаеш нещо за писането, братко, добрия писач и приключенията си в кенефа ше опише така, че да ти е интересно, общо зето идеята е важна основно за заглавието, нататъка си требва друго.





Тема Re: Имам една идея за разказнови [re: nasko_sz]  
Автор щш ()
Публикувано07.10.09 20:40



Темата с двойника е експлоатирана, и то много успешно, да не кажем и нещо повече, от Марко Стойчев и Мориц Йомтов (братя Мормареви) във филма по техен сценарий “Двойникът”. Освен великолепния сценарий имаме и незабравима игра на Тодор Колев. Дето казва тъпото копеле “нататъка си требва друго”.



Тема Re: Имам една идея за разказнови [re: nasko_sz]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано10.10.09 23:12



Защо не.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Имам една идея за разказнови [re: nasko_sz]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано15.11.09 22:08



ми покажи какво можеш

мен лично ми е кеф човека отсреща, интелекта му!!!

а и трябва да си готов ся като се обадят Айво, Айве ела па Айван)))))))) с компетентни мнения))) които не могат вече нищо да напишат, ма как могат да критикуват))) ма не и мен



напиши ми разговор с гъсеница

( с чичките ще се справям аз)) да не са притесняваш!

айде на разказите!

Редактирано от Lora_C на 15.11.09 22:16.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.