Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:11 23.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Глюпости!нови [re: LadyMorgana]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано14.04.09 13:16



тофа е регистър на Фирмата. На великата и анонимно еднолична фирма, за която всеки е чувал и нищой нищо не знае.

А великите сили ДГД.

Или накрая може да се окаже, че Фирмата е била ръководител на опитно поле за социално-политически експеримент, който след изчистване на методиката за прилагане, да се реализира на местна почва ... във великите сили.



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.

Тема Re: Ама, разбира се!нови [re: ABe]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано14.04.09 14:16



Мириканецът пристига триумфално на летище София, посрещнат е на изхода на ВИП-а от президента, посланика на УСА, министъра на вътрешните работи и десетина телевизонни екипа, които следят всяка негова стъпка ... в подметките на бутушите му има от почвата на Тексас, което означава че той е постоянно под тамошната юрисдикция и може законно да застреля всеки, който се опита да му открадне нещо или да го ощети по някакъв начин, с него се движи екип от около 100 човека - ПР, прес екип, охрана, адвокати, преводачи, оръжейници, шофьори, готвачи ... той е снаряжен като Робокоп и облечен като пилот от F1 - целия в реклами, предаването тече на живо и в него всичко е реклама, дрехите, храната, напитките, оръжията, навсякъде му устройват всенародно посрещане с хляб и сол от девойки в нац.носия, хора и ръченици, той раздава автографи и прави пресконференции ... може да има няколко конкуриращи се екипа и това да е най-новото риалити шоу в света





Тема Re: Педерас, ти може да правиш свирки ...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано14.04.09 16:18




Аре да не припикаваме и тука.
Аз спирам.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Е тованови [re: ABe]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано14.04.09 16:24



ако не е утопия, не виждам какво друго може да е.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Тоа разказнови [re: DarkSide]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано14.04.09 18:30



вече сме го чели.
Ма пусти му акъл изкуфял, като не си спомням името и автора. От научната фантастика беше де.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Ето предложениетонови [re: ABe]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано14.04.09 18:59



Аве, ако е антиутопия американският талантлив програмист- снайперист (хе, хе), обхванат от утопична параноя измисля програма, с която от разстояние могат да се засичат мозъчните вълни на хората и евентуалната им агресия и ...започва масово изтребление, щото човек без агресия няма и т.н..., мда, нещо подобно...
И айде стига с тези американци...



Тема Г-жо "А З", модераторке,нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Fragask_ (хич непознат)
Публикувано15.04.09 02:48



обръщам Ви внимание на поведението на този НЕНАКАЗУЕМ клубар!
А какво означава това?! Че ВИЕ еднолично решавате ПО "НЕИЗЯСНЕНИ КРИТЕРИИ" кого да линчувате?! Така ли излиза?!?!!



Тогава къде остава смисълът на Справедливостта, която Вие така широко прокламирахте... ... ...



Тема Re: Тоа разказнови [re: StefanPan]  
Автор Fragask_ (хич непознат)
Публикувано15.04.09 02:54



МислА си, дЕка Овой прОч се зОве Майкол Крайтон





Тема Скивасаш ли, брат ми,нови [re: StefanPan]  
Автор Fragask_ (хич непознат)
Публикувано15.04.09 03:08



как може за едни да е "тако", а за други да е "вако"?!!



Ето, това олигоелементче, Тъпото копелдаче, ръси откровени гнусотии, ОБАЧЕ НИКОЙ НЕ ГО ЗАКАЧА!
А я само аз или ти да напишем нещо в негов "стил" - ще ни баннат без изгледи за реабилитация. Хеле пък аз...

Г-жо модераторке, човек трябва да има ВСЕ ПАК НЯКАКВО ДОСТОЙНСТВО!
ПА БИЛО ТО И ВИРТУАЛНО!



Тема Самонови [re: DarkSide]  
Автор Fragask_ (хич непознат)
Публикувано15.04.09 03:42



си спестил името му - Жан Клод Ван Дам


Запознах се с него и с керка му миналия месец, по време на снимките на "Универсален боец 3". Тя е 18-годишна(поне така ми се представи!) и беше неотлъчно от тейко си по време на снимките(успокоих се, апропо - и моята щерка ще е на подобна възраст, когато аз ще съм на неговата възраст:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.