Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:00 20.09.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тоа разказнови [re: StefanPan]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано15.04.09 10:23







Тема Re: Самонови [re: Fragask_]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано15.04.09 10:27



в репертоара на всеки белгийски комик задължително присъства имитация на Жан-Клод - националния антигерой





Тема Re: Ето предложениетонови [re: PreslySt]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано15.04.09 13:30



Мда, аз съм за сайбърпънк версията



Your future dream is a shopping scheme.

Тема Re: Скивасаш ли, брат ми,нови [re: Fragask_]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано15.04.09 22:35



Е па не мога да се съглася съвсем.
Първо, тъпото копеле ме кефи, а`ко че ръси откровени гнусотии. Все пак те са откровени провокации и явни подръпвания на пишките на другите, а не нещо преднамерено злобно.


И да ти кажа честно, ако не ме беше срам от хората тук и от модераторката, която ме задължи с едно откровение в смисъл "я виж ти, например, какъв си самоконтролиращ се" , бая се изкушавах да си поначеша кура в устенцата на копелето. Но аз имам име да защитавам - на премерен и спазващ границите клубар. Да не говорим, че вулгарности в подобен мащаб въобще не са уместни тук.
За теб какво да кажа - жертва си на политически преследвания сигурно. Или модераторката има специални чувства към теб и се опитва да ги изрази по този не съвсем деликатен начин.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Тоа разказнови [re: DarkSide]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано15.04.09 22:37



Хааааааааааааааааа
това не беше ли от сборника "Недокоснат от човешки ръце"?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Тоа разказнови [re: Fragask_]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано15.04.09 22:39



Чеки, ето видиш ли, че не съм чел/гледал достатъчно.
Кой беше Майкъл Крайтън?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Скивасаш ли, брат ми,нови [re: StefanPan]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.04.09 09:53



Първо, тъпото копеле ме кефи, а`ко че ръси откровени гнусотии.

това че ти се кефиш на гнусотии си е твой проблем, нормалните хора ги е гнус от гнусотиите



Тема Re: Скивасаш ли, брат ми,нови [re: DarkSide]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано16.04.09 21:38



Не си ме разбрал, Дарки - казах, че ме кефи копелето, а не гнусотиите.
А ме кефи, щото долавям у него признаци на интелигентна простащина, тоест простащината като роля.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: А ти?нови [re: Fragask_]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано16.04.09 21:51



Искам откъс от тебе. Тук.
Я виж какви сериозни творчески вълнения бълбукат тук. И то съвсем насериозно. Наистина ли не се изкушаваш?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Политическо Сафаринови [re: ABe]  
Автор Koзeлът Бpaдишek (непознат )
Публикувано21.04.09 01:33



Пролог

- Правилата на играта, дами и господа, са прости....

Глава 1 - Дарки Сайдоф


Летище София. Ръми дъждец.

Дарки Сайдоф (Darky Sidoff) слезе по стълбичката на елегантния Боинг на Луфтханза.

Без да поглежда назад.

Най-трудно беше прехвърлянето във Франкфурт. При проверката на багажите хлапето на мониторите се взираше с немска прецизност във всеки предмет в раницата. Сигурността в София беше детска игра за Сайдоф - бивша синя каска, заместник директор на Отдела за Активно Набавяне на Информация към Дирекция за Наука и Технологии на ЦРУ, понастоящем внедрен в Белгия под прикритие като програмист.

Всичко това е записано в досието на Дарки Сайдоф в ЦРУ, което има трето ниво на секретност. Пак там пише, че Дарки е роден в Русе, България, в семейство репресирано от комунистическата власт. Родителите на Дарки - американски таен агент от ромско-алтайски произход и българска олимпийска шампионка по гимнастика - емигрират във Франция, когато той е на пет годинки и се преселват в САЩ, когато Дарки е на 15. В резултат Дарки Сайдоф владее отлично английски, френски, български и говоримо още седем езика сред които суахили и PHP.

Всичко пише в досието на Дарки в ЦРУ.
Освен най-важното.
Дарки Сайдоф има тайно хоби, за което никой в ЦРУ не подозира - нито шефа му, нито красивата му секретарка с твърдите, щръкнали гърди, която му се отдава по няколко пъти седмично след работа на бюрото и десетки пъти всяка нощ във фантазиите и еротичните си сънища, нито жена му, която обича да играе голф след края на работния си ден като зъболекар. Да, Дарки има тайно хоби, за което никой все още не подозира.

Дарки влезе в бусчето до самолета като си свирукаше весело - всичко беше толкова просто...

***

- Правилата на играта са прости. Всеки от списък C ви носи по 10 точки. Вътре има крупни бизнесмени, бивши министри, действащи народни представители. Всеки от списък B ви носи по 20 точки - в този списък са магистрати, действащи министри, партийни лидери. Дами и господа... Моля за вашето внимание! Всеки заличен от списък A ви носи по 100 точки....

***




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.