Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:02 30.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Книгата "Разходка по Малекон" за живота и любовтанови  
Автор Desigioia (автор, писател)
Публикувано16.05.08 10:00



Книгата "Разходка по Малекон" е за дълбоките и истински неща, които се случват на хората, но които понякога незабелязваме, считайки, че сме заети с много по важни неща, като например да изкоментираме някого, на когото всъщност му е тъжно, а не весело...





Тема Re: Книгата "Разходка по Малекон" за живота и любонови [re: Desigioia]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.05.08 11:56



Здравей, ти ли си авторката?

You raise the blade, you make the change
You re-arrange me 'till I'm sane.


Тема Re: Книгата "Разходка по Малекон" за живота и любонови [re: DarkSide]  
Авторdesigioia (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 15:18



Да, авторката съм аз. Имам още две книги. "Разходка по Малекон" е една история за жена, която се връща след 38 години от Хавана и за една млада журналистка, която открива нейния син и й помага да се върне.



Тема Re: Книгата "Разходка по Малекон" за живота и любонови [re: DarkSide]  
АвторDesigioia (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 15:41




Човек има много неща за които може да напише, защото срещайки различни хора и приемайки техните преживявания, става съпричастен. А случващото се в живота за всеки един човек е твърде интересно и не всичко е обяснимо, защото човек няма как да търси абсолютната логика във всичко. Поне така мисля аз.





Тема Re: Книгата "Разходка по Малекон" за живота и любонови [re: desigioia]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.05.08 16:04



не разбрах какъв е жанра - сериозна литература или нещо развлекателно?

You raise the blade, you make the change
You re-arrange me 'till I'm sane.


Тема Re: Книгата "Разходка по Малекон" за живота и любонови [re: Desigioia]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.05.08 16:09



А случващото се в живота за всеки един човек е твърде интересно

не мисля така, според мен живота на 99% от хората е скучен и случващото се с тях не е интересно, обаче майсторът може да го види по различен начин и да го поднесе интересно на читателя

You raise the blade, you make the change
You re-arrange me 'till I'm sane.


Тема Re: Книгата "Разходка по Малекон" за живота и любонови [re: DarkSide]  
АвторDesigioia (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 17:47



Роман. Българска проза. Възгледите на няколко героя за живота като съвкупност от любов, разочарования, пътувания, срещи с определени хора. Намесата на съдбата в определени отношения.



Тема Re: Книгата "Разходка по Малекон" за живота и любонови [re: DarkSide]  
АвторDesigioia (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 17:52



Не бих казала, че процентът на скучен живот е толкова висок. Понякога някои събития в живота ни действително не зависят само от нас, но много пъти самите ние снижаваме хубавото като го приравняваме с битовизъм.Но както казва един мой познат, човек не знае, може да отиде да изхвърли боклука и да срещне някого, когото ще го впечатли.



Тема Re: Книгата "Разходка по Малекон" за живота и любонови [re: Desigioia]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.05.08 20:39



Звучи ми интересно. Ще я потърся през лятото като си дойда в БГ, дано да я има в Бургаският Хеликон или Пингвините, че аз от там пазарувам.

You raise the blade, you make the change
You re-arrange me 'till I'm sane.


Тема Re: Книгата "Разходка по Малекон" за живота и любонови [re: Desigioia]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано16.05.08 20:47



Интересно ми е колко време я писа тази книга, от къде ти дойде идеята за нея, как намери издател, въобще всичко интересно около нея, а също и за другите ти книги .... Доколкото разбирам писането ти е хоби, а работиш друго нещо, така ли е?

You raise the blade, you make the change
You re-arrange me 'till I'm sane.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.