Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:16 19.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Тема най-важната книга в живота на писателянови  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано10.04.08 09:56



може да дефинираме като книгата, след чието прочитане, човек си казва, "Баси, аз мога по-добре!" и се захваща да пише.

за мен капката, която предизвика фазовия ми преход, беше "Шлиферът ... ", а за вас?



Не страшны дурные вести -
Мы в ответ бежим на месте.


Тема Re: най-важната книга в живота на писателя [re: DarkSide]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано10.04.08 12:05



Ти си минал прехода? Какъв е резултата?
За Шлифера си прав - май той е провокирал доста оптимизъм.





Тема Re: най-важната книга в живота на писателянови [re: Kaлoмaин]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано10.04.08 12:31



до тук резултатът е една прибързано издадена книга, пълна с грешки от всевъзможно естество, досега са я прочели към двайсетина души, част от които професионалисти, а другите - познати и приятели. Издаването ми струваше скъпо, но ми отвори очите за доста неща. Професионалистите посочиха около един милиард проблеми, но ме насърчиха да продължавам, а от непрофесионалистите отзивите се резюмират в "давай да чета следващата!"

Шлифера е такъв наистина, обаче има книги, които провокират песимизъм - като ги четеш си казваш, е ако ще да се съдера, подобно нещо не мога да сътворя ... a и те трябва да се четат, щот от тях се учи на занаят



Не страшны дурные вести -
Мы в ответ бежим на месте.


Тема Re: най-важната книга в живота на писателянови [re: DarkSide]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано10.04.08 12:48



Заглавието няма ли да кажеш? Поне на ЛБ?



Тема Re: най-важната книга в живота на писателянови [re: DarkSide]  
Автор Fragask ()
Публикувано10.04.08 16:16



Наистина ли очакваш канонада от мнения в тази ти тема?
Че то в тоя клуб само ти, Весел Цанков и найтсъна сте написали книги, доколкото зная. Откъде я чакаш да дойде тая обмяна на челен опит, не ми става ясно...



Тема Re: най-важната книга в живота на писателянови [re: Fragask]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано10.04.08 16:32



ми кво съм крив, кат на мен само за тва ми се говори, за писането ... това ми е хобито, това правя през сичкото си свободно време и само то ме интересува на този етап ... пък и нали всеки имал по една книга всебе си, но не намирал време да я напише ... или пък стимул ... значи трябва някоя книга да те ядоса до такава степен, че да те засърбят пръстите да му покажеш на този синковец как се пише ...

Не страшны дурные вести -
Мы в ответ бежим на месте.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.