Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 04.07.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема на кой му е най-голям?нови  
Автор kpилe ()
Публикувано20.03.08 22:14



ето ви маса, пляскайте!

аз само ще затапя бозата.

боза, в прощалната си тема се изложи значително по 3 показателя:

1. написа в 1263 думи нещо което можеше да се изрази само в три - "довиждане. майната ви!".

2. обясняваше се и се оправдаваше като преписвачка в крачка - нима хората в този клуб заслужаваме да ни обясняваш всички тези неща след като до толкова не струваме?

3. избра смешната роля на жертва, която в момента е крайно неуместна. защото не си. особено в момента.

за да ти покажа че в поне 2 от 3те ми е по-голям от твоя, ето кратка селекция на директните обиди, псувни и др., които съм инкасирал последните седмици в резултат на сатирични и не само теми или остри, но възпитани мнения по накакъв проблем:

В отговор на:


Re: жени и цифри, цифри и пари! [re: kpилe] Отговор на мнението
Автор И_Baн (от народа И)
Публикувано 11.02.08 19:56

Тъпотията ходела по хората, както казват, а и както си личи.
...






В отговор на:

cpaмoтa (Нерегистриран)
Публикувано 11.02.08 20:23

нe заслужавате по-висока литература, на тъпи и ниски хора и типично по български завистливи даже и това ви е много






В отговор на:

Fragask ()
Публикувано 12.02.08 03:07

Ученичето Крилеев, освен импотентен бездарник, ти си бил и злобен завистник на всичкото отгоре, тц, тц, тц... Що така, бе, нали уж курназ го раздаваше нещо, а?







В отговор на:

Re: тц тц [re: kpилe] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано 12.02.08 08:19

видя ли са, разкриха те колко си долен, бездарен и завистлив.







В отговор на:

Re: че на сичко отгоре [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано 12.02.08 08:21

си и импотентен







В отговор на:

Re: Отдавна ме гложди една питанка [re: kpилe] Отговор на мнението
Автор Fragask ()
Публикувано 11.03.08 19:47

Твоето посещение в темата ми е израз на невиждания "курострой", който цари около мен откак, са ме нападнали разни европейски пишкодръпи и техните превеждачи...






В отговор на:

Ха-ха, [re: kpилe] Отговор на мнението
Автор Fragask ()
Публикувано 16.03.08 13:37

напълно те разбирам защо текстът не ти е забавен и защо ти е досаден
То на всеки, като го правят на гъз, ще му е досадно







В отговор на:

иж какво, [re: kpилe]
Автор Fragask ()
Публикувано 16.03.08 21:55 следващо непрочетено мнениеОтговор на мнението

капутче малко, не съм си давал съгласието да ме включваш в олигофренските си "идейки". Дори не бих ги удостоил с внимание. Затова бъди така коректен да ми извадиш никнейма от тъпните си.







В отговор на:

Re: Езикът български-така пренебрегван е тук.. [re: kpилe]
Автор ChiLLy (lunger)
Публикувано 14.03.08 17:17 следващо непрочетено мнениеОтговор на мнението

вчера или оня ден беше написал нещо свястно
останалото са лигни и лайна
ревеш, че не ти е готино, но всъщност се състезаваш с някакви белгийски путьовци кой ще напише повече лайна на по-голяма квадратура






В отговор на:

Re: само 1 въпрос [re: kpилe]
Автор Fragask ()
Публикувано 19.02.08 03:27 следващо непрочетено мнениеОтговор на мнението

Смешен си. Меко казано. Най- меко.






В отговор на:

Само [re: kpилe]
Автор Fragask ()
Публикувано 04.03.08 15:53 следващо непрочетено мнениеОтговор на мнението

толкоз ли можа да измислиш в ответ, бе, пиле шизофренско?
Ееегааттиии... мислИх тЪ за по-"изобретателно" сУщество... А ти... разочарова ме из дън душЪтЪ...значи...

Виж сега, батьовото, линията, дето си я подел/а, няма да те изведе на добър край. Слушай кво ти пее попът - разбиргаш ли или не разбиргаш?
Ако притежаваш "два грама от милиграма"(както беше любимият лаф на майка ми), ще ти светне на куфалницата, че притискането към контейнерите в центъра на София не те произвежда автоматично в печена столичанка, чат ли си?




В отговор на:

Re: + Пиши с мен + S01E01 - Участниците се предст [re: kpилe]
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано 20.03.08 14:02 следващо непрочетено мнениеОтговор на мнението

Смешни сте. И жалки





и ето за по-лесно преброяване селекция на обидни и вулгарни епитети:

тъпотия, тъпи, ниски, завистливи, импотентен, бездарник, злобен, завистник, долен, бездарен, завистлив, импотентен, курострой, пишкодръпи, гъз, капутче малко, олигофренски, тъпни, лигни, лайна, смешен си (най-меко казано), куфалница, смешни, жалки

ето ги по честота:

в последния месец според почитателите ми аз съм:

завистлив - 3 пъти

импотентен - 2 пъти

бездарник - 2 пъти

злобен - 1 път

долен - 1 път

пишкодръп - 1 път

гъз - 1 път

капутче малко - 1 път


думите и темите ми са характеризирани като:

тъпи - 2

смешни - 2

ниски - 1 път

курострой - 1 път

олигофренски - 1 път

лигни - 1 път

лайна - 1 път

жалки - 1 път



та така боза. целият клуб ли да баннем, за да има "ниво"? ;)




пс. това са част от обидните постинги, тези които смятам за непревокирано обидни. има и други, които смятам, че съм провокирал с неща от моя страна, така че не ги броя.

ппс. извинявам се за това, че обидите са толкова обикновени, плоски и повтаряеми... с една дума - нелитературни. не нося отговорност за бедния речник на хората, които ме обиждат





Тема Re: на кой му е най-голям?нови [re: kpилe]  
Авторa з (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 22:29



сега обиден ли си, или нещо друго и какво е то.

малко ми поомръзнаха разни неща.
ако не е обидно за някого да споделя, де.
и ако не притеснява някого.
и каквото там.
или въпреки.

... детската градина я закриха,
откриха копче от панталона на борил.
фю-фю-фю. съседките отсреща пак се сбиха.
безалкохолен месец обявиха през април...

без връзка, слушам тука по съвпадък песен една



Тема Re: на кой му е най-голям?нови [re: a з]  
Автор kpилe ()
Публикувано20.03.08 22:39



малко съм обиден, че не са по-креативни и по-обидни обидите



просто демонстрирам на бозата, че не може да претендира за ролята на жертва заради 2 буквички и това, че от време на време я апострофират остроумно.


иначе това не е тема за споделяния! това е тема за похвали... похвали на нас самите.

т.е. всеки да се похвали колко е велик в някакво отношение (може във всички) :) нека го направи открито в тази 1 тема, а не във всички останали.

с други думи - реклами на книги, стихосбирки, страници, таланти и т.н.

кой е написал най-дългата книга? кой има най-нечетливия сайт? кой е най-големия простак? кой лъска най много (чили, това си ти!) на кой му е най-голям, (са й най-големи)? и т.н.

аз се похвалих/изявих като най-псуван и обиждан клубар през последния месец просто :) с какво друго да се похваля?


ти с фю фю фю и копчето на Борил ли ще се похвалиш само?



Тема Re: на кой му е най-голям?нови [re: kpилe]  
Авторщип-щибидидиб (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 23:07



Ето ти още една "обида":


Всъщност търсех постинга "бозата е луда" и намерих това.
В постингите си задължително вмъкваш някакви квалификации към някакви хора тук и по света. В същото време призоваваш към толерантност и "така ще говориш на майка си и баща си, а не на непознатите в обществен форум". Пишеш, че се забавляваш, а се забавляваш като хапеш. А като се забавляват да те хапят, пискаш. И даже си почти обиден. И понякога напускаш драматично.



Тема Re: на кой му е най-голям?нови [re: kpилe]  
Авторa з (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 23:13



а, ш се оплаквам аз.
боли ме главата. старост-нерадост, нали знаеш.
сега да не вземе да си помисли някой, че от вас : )
не, тъкмо за да ми помине ида : )

освен това четох българска книга, която ми допадна някакси.
казва се "потъването на созопол", написала я е ина вълчанова (не ми беше позната досега, или поне не помня).

иначе нищо голямо.
ох, не, не ми минава тва чувство на омръзнато, не знам що.



Тема Re: на кой му е най-голям?нови [re: щип-щибидидиб]  
Авторa з (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 23:19



ТРИ години от написването на този диалог?!





Тема Re: не е обиданови [re: щип-щибидидиб]  
Автор kpилe ()
Публикувано20.03.08 23:34



това е много силно и хубаво мнение на "уф" :) няма за какво да й се извиняваш - който си може, го може! и не е обида, това е художествено, адски добро представяне в леко преувеличена форма на реални мои черти по изключително точен и убедителен начин.

естествено тогава не съм паднал по-гръб - уф вижда, усеща точно тези мои черти, защото тя ги има същите. просто аз не се срамувам отдавна от това, което съм, не се мъча да се правя на нещо, което не съм, а се забавлявам на собствените си реакции, емоции и т.н. понякога и ми е гадно разбира се, аз съм емоционална личност.

да го кажем по друг начин - уф, бозата, те са изключително интелигентни, талантливи но и изключително подтиснати жени, които се опитват да контролират, крият, отричат и да подтискат качествата, които не харесват у себе си. затова е лесно да ги бъзнеш. при мен това е по-трудно, защото аз не крия нищо - всеки с малко повече акъл може да види какви са истинските ми негативни черти и в зависимост от умението си да оформи думите си по възможно най-концентрирано уязваващ начин.


поздравления за добрия вкус в избора на щипване, сега ако се подпишеш и с по-познат ник, ще е страхотно





Тема Re: на кой му е най-голям?нови [re: kpилe]  
АвторБ. Koфa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 23:39



Как е правилно - Боклуджийска Кофа или Боклукчийска кофа? Или Боклукджийска?



Тема Re: на кой му е най-голям?нови [re: a з]  
Автор kpилe ()
Публикувано20.03.08 23:40



забележително, нали? чудя се каква ли е уф сега... бих кръстосал отново шпаги с нея, но се боя, че уютното скривалище на илюзията за семейна идилия може би е притъпило острието й...




ето това имах предвид като казах, че не са на ниво обидите и нападките към мен в момента!



Тема Re: на кой му е най-голям?нови [re: kpилe]  
Автор Лил ()
Публикувано20.03.08 23:49



А защо трябва да си ги мерите? Не си си намерил дискурса на улицата, за да го наративизираш във всяка текстова плът, която ти попадне. А и всеки смъртен автор трябва да е убеден, че неговият дискурс е най-голям.

П.П. Дай да не превръщаме клуба, който и без това е с единия крак от другата страна на битието, във в шизо(авто)анализ.

П.П.П. Попаднах ей на това преди малко, някоя от по-късните изложби. А и каква мацка!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.