Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 16.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема + Пиши с мен + S01E01 - Участниците се представятнови  
Автор kpилe ()
Публикувано16.03.08 20:15



Драги клубари, време е за официалното начало на шоу-конкурса "Пиши с мен"!

Нека ви представя първо звездите:

Лил (или Ли) - проф. редакторка, преводачка и лингвистка, която

понякога, но е винаги, когато е необходимо.

десп - реализирана писателка предимно в любовния жанр, печелила титлата в престижен литературен конкурс, творила в дует с други известни звезди като lachistein™

lachistein™ - гениален, млад писател с тежък, бароков стил, който отскоро е горд притежател на собствена

nightsun - нашумял писател на

Beceл Цaнkoв - популярен, български писател, хуморист и статистик, известен сред публиката най-вече с романа си


графомани от народа:

DarkSide
StefanPan
Okaян яcтpeб
NUT
тъпoтo koпeлe
Fragask
QTEK™


И така, драги звезди, следващата стъпка е да изберете вашия/вашата партньор или партньорка измежду допуснатите до епизод 1 графомани. Изборът е на принципа "най-бързите печелят", но все пак подбирайте внимателно!

Скъпи графомани (от народа), моля да се представите накратко, за да помогнете на звездите при техния труден избор.




Последно - нека кажем няколко думи за оценяването и реда в конкурса. Както вече разбрахте ще се състезават двойки - звезда+графоман. След като се формират двойките, участниците ще получат първата си задача и ще имат една седмица да сътворят съвместно текст с дължина до 3 стандартни страници (5400 символа с интервалите). Конкурсът ще включва няколко задания като текстовете на всяка двойка ще бъдат оценявани от публиката и от жури в състав:

1. Боза Космата
2. ChiLLy
3. Absinthe Ducrosfils

Оценките са по точкова система като всеки зрител изказал се положително за даден текст носи по 5 точки. Зрителите имат право да гласуват с колкото ника желаят (цена на ника 2.40 без ддс).

Оценките на член от журито могат да донесат следните точки:

- липса на мнение към даден текст - 0 точки, журито не е сметнало за необходимо дори да прочете/дочете текста
- негативно мнение от член на журито (напр. "не става" от Б.К. или "пълен боклук" от страна на ChiLLy) - 10 точки, членът от журито намира текста за достатъчно интересен за дочитане, достоен за онаниране и т.н.
- позитивно мнение от страна на член на журито - 30 точки
- положително мнение и от тримата члена на журито - супер бонус: 150 точки.

Журито е високо квалифицирано, изключително критично и напълно некооперативно, така че ще трябва доста да се постараете, за да получите каквито и да е точки от него! :Р

Точките се натрупват към резултата на двойката след всяка задача. В края двойката събрала най-много точки печели Уникалната Тайна Награда!



Тема Re: + Пиши с мен + S01E01 - Участниците се предстнови [re: kpилe]  
Автор a зМодератор ( *)
Публикувано16.03.08 20:23



чили е възпрепятстван да вземе отношение по темата в момента.
ако все пак вземе - ще бъде още по-възпрепятстван, за по-дълго време.



Тема Re: + Пиши с мен + S01E01 - Участниците се предстнови [re: a з]  
Автор kpилe ()
Публикувано16.03.08 20:28



ок, ама го ънбанвай плз по-натам като започнат хората да пускат текстове

иначе по темата е ясно какво отношение би взел




ти няма ли да се включиш в двойките? може и под друг ник



Тема Re: + Пиши с мен + S01E01 - Участниците се предстнови [re: kpилe]  
Автор a зМодератор ( *)
Публикувано16.03.08 20:38



след около седмица се надявам чили да ви бъде върнат.
зная, че без него не би било същото : )

аз - надали.
но, както винаги, ще чета с интерес.
успех на всички в забавленията ви.



Тема Re: + Пиши с мен + S01E01 - Участниците се представятнови [re: kpилe]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано16.03.08 20:59



мн обичам да чета - но не мога да списвам

идеята ти е мн забавна и възбуждаща интерес - затова се включих;) като "графоман-четец"...
но
ако някоя от "двойките" има нужда от момента идея или малоумно думоизмисляме - насреща съм;)

и понеже "звездите" са по-малко от "графоманите" - направи опит и нинджи да привлечеш...
та
очаквам с интерес сатарта:)



Тема Re: + Пиши с мен + S01E01 - Участниците се предстнови [re: a з]  
Автор kpилe ()
Публикувано16.03.08 21:02



В отговор на:

аз - надали.
но, както винаги, ще чета с интерес.
успех на всички в забавленията ви.




не "а з", а "б."!

ок, мерси за забавленията ни. надявам се и ти да се включиш извън качеството си на мод. а в таковата на звезда или графоман



Тема Re: + Пиши с мен + S01E01 - Участниците се предстнови [re: NUT]  
Автор kpилe ()
Публикувано16.03.08 21:07



стува ми се, че ти си много по-убедителна от мен при привличането на нинджи, така че ако имаш идея къде се подвизава последният в момента, пробвай да го изгрееш на тукашния небосвод.

а иначе е нормално звездите да са по-малко от графоманите, но аз имам някакво предчувствие, че може още 1-2 звезди да се появят в хода на избирането...

Редактирано от kpилe на 16.03.08 21:12.



Тема без пряка връзка, но с друга (извинявай, криле)нови [re: a з]  
АвторБ.K. (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 21:16







Тема Re: без пряка връзка, но с друга (извинявай, криленови [re: Б.K.]  
Автор kpилe ()
Публикувано16.03.08 21:24



оф, боза, плз само недейте в тази тема да се изяснявате с а з, че ша стане мазало



Тема Re: без пряка връзка, но с друга (извинявай, криленови [re: kpилe]  
АвторБ.K. (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 21:42



не се, затова и се извиних.
в постинга на модератора - който аз считам за излишен - се споменават участници, които няма как да реагират на него. това ме задължава да взема отношение. за да не разводнявам твоята тема, го направих само с линк.
ако модераторът иска спокойствие в този клуб, не е зле да внимава и самият той /в случая тя/ какво пише.
извинения пак, от мен друго включване в тази тема няма да има.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.