Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 28.04.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема до модераторанови  
АвторБ.K. (Нерегистриран)
Публикувано16.02.08 02:10



допускам, че не четете всеки постинг, затова го изваждам в отделна тема.

моля да бъде блокирано за време по ваша преценка айпито на

, който ползва моите инициали в този и два други постинга.

за да разбера, че това е сторено, моля и банът на потребителя да ми бъде официално потвърден от модератора, примерно под формата на отговор към настоящата тема.

благодаря.



Тема Re: до модераторанови [re: Б.K.]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано16.02.08 10:47



модераторите не налагат банове за подобни глупости. Ако не искаш да те копират се регистрирай и пиши само като регистриран.



Aut Caesar, aut nihil

Редактирано от Last Roman на 16.02.08 10:49.



Тема Re: до модераторанови [re: Last Roman]  
АвторБ.K. (Нерегистриран)
Публикувано16.02.08 15:10



очаквам тяхната преценка, не твоята.
все пак благодаря за включването.



Тема Re: до модераторанови [re: Б.K.]  
АвторБ.K. (Нерегистриран)
Публикувано16.02.08 16:57



много ще улесниш модераторите, ако посочиш на какво основание да наложат бан - можеш да цитираш съответния забранителен текст от правилата на дир.бг или българските закони, който е нарушен, а също да преставиш неопровержими доказателства, че ти си единственият собственик на правата над инициалите Б.К. в противен случай замълчи завинаги.



Тема Re: до модераторанови [re: Б.K.]  
Автор ChiLLy (lunger)
Публикувано16.02.08 19:03



на основание вкарване в заблуждение



Тема Re: до модераторанови [re: Б.K.]  
АвторБ.K. (Нерегистриран)
Публикувано16.02.08 19:54



нищо няма да цитирам, а и не си много наблюдателен.
ако беше, щеше да забележиш, че целя да те разкарам от онази тема и да те доведа в тази. което и стана.
щеше примерно да също забележиш, че в онази има някои нередности. примерно в посочената дата. може би заради тях щеше да ти стане ясно защо не я пускам в "кино". само че кой да обръща внимание на подробностите.
извинява те това, че не се познаваме и затова няма как да знаеш колко съм манипулативна.
ти си на ход, отворко или отворке. напиши нещо зашеметително, което да ми задържи вниманието върху теб за повече от следващия постинг.
относно модераторите, там историята е друга.
чакам реакцията им.



Тема Re: до модераторанови [re: Б.K.]  
АвторБ.K. (Нерегистриран)
Публикувано16.02.08 20:28



забелязах "нередностите". но те просто не ме интересуват. нито ме интересува от коя тема искаш да ме изкараш и в коя да ме вкараш. достатъчно ми е да не виждам тук теми, на които мястото им е другаде.
ти си на ход, хайде. обясни ми сега защо тук, а не там. не че някого го интересува, де.



Тема Re: до модераторанови [re: Б.K.]  
АвторБ.K. (Нерегистриран)
Публикувано17.02.08 13:03



boring. жалко. довиждане, размяната на реплики с теб приключи.



Тема Re: до модераторанови [re: Б.K.]  
Автор kpилe ()
Публикувано17.02.08 17:44



боза, ако успееш да разкараш от другите ти теми ония ботове дето все се включват, ще бъде много внушително



иначе човекът добре те попита какво правило или закон е нарушил, че искаш бан, но ти се измъкна както винаги от неудобния въпрос



Тема Re: до модераторанови [re: kpилe]  
АвторБ.K. (Нерегистриран)
Публикувано17.02.08 17:59



губиш си времето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.