Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:35 05.10.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Страх ме е от книгите  
Автордpъпнaт (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 14:36



Не чета. Интересни са ми книгите - като видя интересна книга искам да я прочета. Като дойде време за четене винаги измислям нещо друго да правя - така докато свърши времето за четене. Какво да правя? Знам че ако не чета нищо няма да стане от мен!



Тема Re: Страх ме е от книгитенови [re: дpъпнaт]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано07.02.08 16:15



Мен пък по абсолютно същия начин ме е страх да работя. Като видя интересна работа, искам да я свърша. Като дойде време за работата обаче, винаги измислям нещо друго да правя - така, докато свърши работното време. Какво да правя? Знам, че ако не работя, нищо няма да стане от мене!





Тема Re: Страх ме е от книгитенови [re: дpъпнaт]  
Автормoжe (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 16:21



Може да влезнеш в библиотека и да се зачетеш случайно (или примерно от книгите на някой познат). Не да си задължен да я свършиш тая книга, ами да надникнеш какво има в нея.



Тема Re: Страх ме е от книгитенови [re: дpъпнaт]  
Автор kpилe ()
Публикувано07.02.08 17:06



на колко си години? няма такова нещо като време за четене ;) време за четене си определя човек, който има толкова много работа, че трябва да си насрочи специално време за почивка. иначе ако имаш нещо по-интересно за правене от това да четеш една книга - значи просто не ти достатъчно интересна, вземи друга или не чети книги изобщо, голяма работа.

за съжаление от години на мен пък не ми остава време за четене, имам по 2-3 часа на ден за почивка и искам да изпитам някакво завършено, бързо удоволствие като примерно това да изгледаш филм или нещо такова. преди като ме хванеше някоя книга само това съм правил 2-3 дни - четене докато не я свърша (това при по-дългите де. пратчет се четеше за един следобед). но в момента просто нямам възможност за това май или поне така си мисля





Тема Re: Страх ме е от книгитенови [re: kpилe]  
Автор lachistein™ (baboons & birds)
Публикувано07.02.08 17:27



пратчет е с алцхаймер, така че не съжалявай:)

аз пък като всеки уважаващ себе си мъж(?!) чета най-интензивно в тоалетната. но като казвам интензивно имам предвид не по-малко от 2 часа



Тема Re: Страх ме е от книгитенови [re: lachistein™]  
Автор kpилe ()
Публикувано07.02.08 17:32



ей тва нещо така и не го научих - да чета в тоалетната. от малък ми се струва много изтънчено и културтрегерско, но не мога - просто не ми е удобно да седя на тая седалка толкова време. най-обичам да чета легнал по корем, което в тоалетната ако го направиш, рискуваш да се омажеш яко.



Тема Re: Страх ме е от книгитенови [re: kpилe]  
Автор lachistein™ (baboons & birds)
Публикувано07.02.08 17:40



така е, криле
но не си мисли, че не съм давал жертви - веднъж така ми бяха изтръпнали краката, че трябваше с лазене да изляза от кенефа. и не се шегувам. но с времето човек усвоява специфични техники, с чиято помощ можеш да прекараш цялата сесия в тези шеметни селения, където физиология и дух потъват едно в друго



Тема Re: Страх ме е от книгитенови [re: kpилe]  
Автордecп (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 17:50



веднага си ви представих - лъчо на чинията, вперил умен поглед в ..."Месарят" и теб на плажа по корем, синя хавлия и някакъв сборник на алек попов

аз напоследък се улявям, че чета на работа (докато колегите блъскат)
изчетох така "Портокал с часовников механизъм" на монитора си наскоро

страх ме беше да уча в колежа, не пипвах учебник, тва е нещо психарско
учех от записки мои или чужди - трябваше да е писано на ръка, не знам защо не съм се замисляла досега, но май и в училище към края имах нещо такова



Тема Re: Страх ме е от книгитенови [re: lachistein™]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано07.02.08 18:37



Лъчо, учените са доказали, че от прекалено седене на тоалетна чиния, се завъждат хемороиди. В името на личното ти здраве, моля преустанови тази порочна практика!





Тема И ти ли?!нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Absinthe Ducrosfils (hideous)
Публикувано07.02.08 18:52



При мен даже е по-зле: мога да свърша и най-мъчната и енергоемка работа, стига да не съзнавам, че е РАБОТА. Голяма балъщина е това. Особено като се има предвид, че тези, които се хвалят, че са работяги, съзнават, че вършат и най-мъчната и енергоемка работа, стига да не я вършат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.