Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:45 28.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Баценца, преди да се притеснявате за тиражи ...  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 11:51



... разпространения, издатели и т.н. земете, па се научете да пишете интересно. Уверявам ви, сторите ли това, споменатите по-горе "проблеми" ше изчезнат като ерекцията ви сутрин, при вида на жена ви.





Тема Re: Баценца, преди да се притеснявате за тиражи ..нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторyмнoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 11:57



батенце, гледай си щангите и не се напъвай да се правиш на интересен





Тема Скъпо мое дете, понекога си мисла, че ...нови [re: yмнoтo koпeлe]  
Авторнa мaйka ти пyтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 12:35



... татко ти не уцели правилната дупка, в който да се изпразни.





Тема Re: Баценца, преди да се притеснявате за тиражи ..нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано16.05.07 22:00



Проблемацията, бате, е, че даже и да пише някой интересно, хората немат кинти за книги. Но пък иначе секи пита как да даунлоуди без значение кво. Важното е да има даунлоуд.



Тема Re: Баценца, преди да се притеснявате за тиражи ..нови [re: yмнoтo koпeлe]  
Автор nightsun (ентусиаст)
Публикувано16.05.07 23:11



тъпото копеле говори истината
но каквото и да си говорим, истината е само една - пишете, пишете, пишете
пишете така, че да ви издават, (ако разбира се искате да ви издават и четат), а не както на вас ви харесва, защото тогава няма да ви издадат
знаете ли какво е казал реймънд чандлър - когато чета ранните си разкази, виждам, че е могло да бъдат и по-добри, но ако бяха по-добри, нямаше да ги издадат.

не съм му фен, но всеки, който прочете това, едва ли ще се усъмни в правотата на думите му






Тема Re: Баценца, преди да се притеснявате за тиражи ..нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор nightsun (ентусиаст)
Публикувано16.05.07 23:15



кой ти каза, че нямат пари бе
точно в темата за тиражите, дето вече толкова се разрасна, няколко хора споменават, че хората купуват.
аз когато и да вляза в книжарница, стоя около половин час и понякога купувам, за това време, поне двама-трима души се снабдяват с книга.

да, и мен понякога ме е яд, че нямам възможност за някоя книга от 15-20 лева.

виждате ли колко безпредметна вече е обсъжданата тема
повтарят се думите, повмтарят се и почти нищо ново и различно не се казва



Тема Re: Баценца, преди да се притеснявате за тиражи ..нови [re: nightsun]  
Автор ChiLLy (lunger)
Публикувано16.05.07 23:31



това е метафорум
хората обсъждат писането и печеленето на пари, но няма текстове, за които да говорят. това е осезаема липса, която нищо не може да запълни. нямаш ли истински текст пред очите си всичко друго е празно бърборене и лозунги. ако ви харесва - действайте. струва ми се това има предвид nightsun. така смятам и аз.
от известно време се правят само такива теми, които в началого изглеждат така, сякаш ще предложат нещо интересно, след 15тото мнение се израждат в дебилен чат. ако тъпото копеле изчука майка си вместо да попържа чуждите, които вероятно си струват повече от неговата /иначе би я изчукал отдавна/ тоя форум ще е по-четивен. не че ми пука. така и така ви гледам сеира и повече усилия изразходвани тук са усилия напразно. затова, който има да каже нещо важно, го пише и го публикува навсядъке другаде, но не и тук.
импотентност - искате, но не можете. /оправдавайки се това, че не искате/
другите могат, но не искат.

Редактирано от ChiLLy на 16.05.07 23:31.



Тема Бате, кво да ти кажа ...нови [re: ChiLLy]  
Автор тъпoтo (копеле)
Публикувано17.05.07 00:49



... освен, да ти еба майката?





Тема Re: Бате, кво да ти кажа ...нови [re: тъпoтo]  
Автор ChiLLy (lunger)
Публикувано17.05.07 07:56



твойта още не ми е писнала.



Тема Re: Баценца, преди да се притеснявате за тиражи ...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторЧитaтeл (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 10:16



тъпото копеле каза една голяма истина.
но да мрънкаш е далеч по-лесно, отколкото да пишеш хубаво.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.