Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 28.09.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема "Концерт за дилаф и мутреса"нови  
Автор lachistein™ ()
Публикувано28.03.07 02:35



Гьоте: Изкуството не бива да показва мъчителното.
lachistein: О, Йохан...


Гостите прииждаха на талази. Отбраното общество превъзбудено цапаше посудата с претенциозни кулинарни отломки, а нашата спретната до прежулване мутреса наблюдаваше с одобрение.
И тъкмо обтривайки главица с бисерен талк, за да вдигне тоста на живота си, някаква измита, бежова особа брутално разклати вярата й в надеждността на фейсконтрола и щастливия край:
- Вдигам тост... коя сте Вие?! Да, да – ти с найлоновата блузка и дървеното бижу!! Ела тук! – разпердаши тя истерично език - Гюнтер, веднага ми донеси онази торба с бенката и подпухналите джолани!
Отбраното общество услужливо освободи мегдан. Човекоподобният Гюнтер артистично свали от плещите си посралата се коала с мащабно меланиново средоточие на пода. Аплодисментите не закъсняха и той неопитно пречупи гръб в отговор.
В това време Света Мутреса яростно напичаше двуметров дилаф в камината.
Бежовата отчаяно припълзя до подстъпите на непреодолим лес от отбрани крака.
- Къде си тръгнала, мила? – садистично процеди през зъби нашата новозабогатяла приятелка и посегна с дилафа към глезена на злочестата торбалана. Инкрустираните с оникс горещи щипци гальовно го захапаха. Сетне мутресата я вдигна високо над главите на гостите и с чудовищно правилна дикция сподели:
- Бедност в тази къща няма да влиза! – след това я запокити с все сила в буйните пламъци. Те я поеха и сервилно изпискаха. Мутресата им кимна и продължи с тоста. Но докато отбраното общество слушаше в захлас, пламналата синтетика в камината заизпоизкашля тънкоотровен пушец, който във неуловимия вихър на умозрително изсвирена полка завинаги проряза широките гърди на гости и домакини. С последни сили мутресата звучно плю в камината.

тест за окултно кървене


Тема Re: "Концерт за дилаф и мутреса"нови [re: lachistein™]  
АвторOkaян яcтpeб (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 18:22



Тази шитня от "Вип брадър" 2 ли е инспирирана?



Тема Re: "Концерт за дилаф и мутреса"нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор lachistein™ ()
Публикувано28.03.07 18:44



шитня?
не, не гледам въпросното шоу

тест за окултно кървене


Тема Re: "Концерт за дилаф и мутреса"нови [re: lachistein™]  
АвторOkaян яcтpeб (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 20:25



Не се прави на ощипана мома - shit+ня.
И аз не гледам въпросното шоу.



Тема Re: "Концерт за дилаф и мутреса"нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор lachistein™ ()
Публикувано28.03.07 22:10



о, краси, това ще да е било голямата бомба в репертоара ти. 'шитня' - свежо, остро и ефективно :) изневиделица ми дойде, признавам. може ли пак?

тест за окултно кървене


Тема Re: "Концерт за дилаф и мутреса"нови [re: lachistein™]  
АвторOkaян яcтpeб (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 22:42



О, Лъчо, въпреки че текстът ти е пълна боза /да ме прощава косматата/, в известен смисъл ме радва появата ти отново; ти си като свеж полъх сред всички средношколки, искащи теми "ако може за утре, при това без пари, щото сте добри хора, пък аз съм тъй мила, но проста и на всичкото отгоре ме мързи".
Лъчо, ти си цяло явление за днешното образование, същинско окултно съкровище.
Поради всичко изброено дотук и най-вече поради неистовата ми радост, че пак оакваш този иначе запечен клуб, не мога да не се съобразя с едничкото ти желание и да не ти кажа, че постингът ти е шитня.



Тема Re: "Концерт за дилаф и мутреса" [re: Okaян яcтpeб]  
Автор lachistein™ ()
Публикувано28.03.07 23:50



е как хем боза, хем шитня? :) на мен ми е пределно ясно, че от старателен келешлък ти се размиват понятията, но пък ако наистина протикваш сутрешните банички в кантората с чревен фреш, мога само да те презирам :)

тест за окултно кървене


Тема Баце, не се връзвай на завистниците!нови [re: lachistein™]  
Автор тъпoтo (копеле)
Публикувано29.03.07 00:00



Може да пишеш лайна, но ако те кефи, дерзай! Ти си младо момче и практически целия живот е пред тебе.





Тема Re: Баце, не се връзвай на завистниците!нови [re: тъпoтo]  
Автор lachistein™ ()
Публикувано29.03.07 00:10



благодаря, тъпо копеле
думите ти докоснаха една много чувствителна струна в мен

тест за окултно кървене


Тема Разчитай на мен, скъпо дете!нови [re: lachistein™]  
Автор тъпoтo (копеле)
Публикувано29.03.07 00:12



Кво прави майка ти в тия дълги, пролетни нощи сам-самичка?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.