Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 18.05.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема 6 години страницанови  
Автор kpилe ()
Публикувано17.12.06 23:57



за това време броячът показва 8140 уникални посещения, 5369 презареждания. и всичко това за няколко глупави разкази и писания, с които навремето исках да се показвам. изводът е прост - не ви трябват издатели и тиражи от 500 бройки, които да се валят непрочетени из тъмните складове, не ви трябват асоциации и писателски профсъюзи, не ви трябва да лапате култур-пишки по светски партита и да си дрънкате празни приказки с празни глави, не ви трябват слова, букви, хули и тесни, напъващи се да бъдат елитарни суб-общества :)

интернет премахна всички пречки пред разпространението на информацията, ако имате какво да кажете на света - правте страница и не се мотайте. ако е смислено, стойностно, талантливо, който трябва ще го намери и прочете. ако е боклук, поне развинтеният брояч ще ви надуе егото.

Редактирано от kpилe на 18.12.06 00:09.



Тема Re: 6 години страницанови [re: kpилe]  
Автор lachistein™ ()
Публикувано18.12.06 00:17



да, бе, как не
не е въпросът дали имаш да кажеш нещо - важното е да има шанс да се зашуми около теб
ами удоволствието от това да поднесеш своя на книга на твой близък с автограф?

ДАБЛЮДАБЛЮДАБЛЮНОКТАБОМБАБОМБАНОКТАКОМ


Тема Re: 6 години страницанови [re: lachistein™]  
Автор kpилe ()
Публикувано18.12.06 00:44



удоволствието да натресеш свое писание на близък, който ще го прочете само защото ти е близък? хм.


а зашумяването по принцип пречи на полезния сигнал.





Тема Re: 6 години страницанови [re: kpилe]  
Автор lachistein™ ()
Публикувано18.12.06 00:46



да, същото удоволствие
"полезния сигнал" - ей, откачалко



ДАБЛЮДАБЛЮДАБЛЮНОКТАБОМБАБОМБАНОКТАКОМ

Тема Re: 6 години страницанови [re: lachistein™]  
Автор kpилe ()
Публикувано18.12.06 00:51



близките не са добра публика, защото са твърде пристрастни. или те надценяват или те подценяват, имат някакво изградено мнение какво си, защо си и всичко се пречупва от там. не в толкова лоша форма го има това и по форуми, където вече са създадени някакви впечатления, мнения, очаквания зад никовете.

рекациите от напълно непознатите са най-интересни и информативни.



Тема Re: 6 години страницанови [re: kpилe]  
Автор lachistein™ ()
Публикувано18.12.06 01:05



нямах предвид отношението на близките към евентуалната книга - говоря само и единствено за удоволствието от поставянето на подписа върху нещо официално авторско :)
иначе за реакциите си прав, но това са ясни неща, нищо ново.

ДАБЛЮДАБЛЮДАБЛЮНОКТАБОМБАБОМБАНОКТАКОМ


Тема Re: 6 години страницанови [re: lachistein™]  
Автор kpилe ()
Публикувано18.12.06 01:10



дреме ми за подписа. аз още си карам с подписа дето го измислих 3ти клас и като гледам некви с по 1/2 страница завъртяни ченгели ми става смешно.

абе мисля, че само сега ти изглежда това с подписа като удоволствие, ако стане на практика няма да се накефиш много. поне никой циник не би.



Тема Re: 6 години страницанови [re: kpилe]  
Автор lachistein™ ()
Публикувано18.12.06 01:18



е, аз пък всеки пък се подписвам различно и всеки път е все по-нелепо :) не става въпрос за това, бе! визирам официозността на събитието. артистичната важност, която си придава поставящият подписа. това е всичко за мен. формата.
че аз циник ли ти се чиня? :)

ДАБЛЮДАБЛЮДАБЛЮНОКТАБОМБАБОМБАНОКТАКОМ


Тема Re: 6 години страницанови [re: lachistein™]  
Автор kpилe ()
Публикувано18.12.06 09:33



ще станеш циник, вервай ми





Тема Re: 6 години страницанови [re: lachistein™]  
АвторOkaян яcтpeб (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 12:53



Лъч, ако искаш да се подписваш под нещо, дето ти си го сътворил, стани примерно съдия. Има да се подписваш до откат. Пък и подписът ти няма да е ей тъй на, ами ще има власт. Ти нали до това драпаш?
Далеч си от цинизма, Лъч.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.