Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:31 28.09.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Асоциация Млади писатели в интернетнови  
Авторnowhere (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 10:49



Миналия месец бе създадена Асоциация Млади писатели в интернет. Мисията й е да свърже младите хора, които пишат в интернет, де създаде мост между тях и издателствата, да ги запознае с доайените на съвременната ни литература, да организира инициативи, които да свържат младите творци със сходни интереси. За повече информация вижте





Тема Re: Тцъ!нови [re: nowhere]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано28.11.06 10:22



Това не е АМПИ, а АМГИ - Асоциация "Млади графомани в Интерминет".

Наздраве!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Тцъ! [re: ABe]  
Авторnowhere (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 17:06



Интересно ми е какво точно си написал ти, та си позволяваш подобна квалификация, но както и да е.
Графоман е тежка присъда. От 132 публикувани автори, дори 10% да си струват, това са 13 души. Дори 10% от тези 13 да са талантливи и да намерят своя път към публиката - това е голяма победа. Още един талантлив български автор ще радва онези от нас, които харесваме българската литература.

А, и още нещо - заповядай на конкурса догодина, 500 лева няма да са ти излишни вярвам, а и надпревара с Младите графомани едва ли ще те затрудни!





Тема Re: Тцъ!нови [re: ABe]  
Автор nightsun (член)
Публикувано29.11.06 16:48



кофти е, че са тръгнали да събират пари за публикуване, ако някой автори иска да види произведението си в сайта
българските писатели, или поне тези, които пишат, са толкова мизерни, че виждам келепираим хем да не получават пари за произведенията си, хем да плащат, за да ги има в някакъв сайт



Тема Re: Тцъ!нови [re: nightsun]  
Авторnowhere (Нерегистриран)
Публикувано30.11.06 14:34



Не зная откъде ви хрумна изобщо, че някой събира пари за публикуване в сайта?!? Публикуването в Nowhere е абсолютно безплатно. Напиши в GOOGLE Безплатно публикуване да видиш. А и употребата на думата "келепир" отдавна не се смята за модно...



Тема Re: Тцъ!нови [re: nowhere]  
Автор nightsun (член)
Публикувано01.12.06 16:20



не говоря за сайта за който пишеш, а за сайта на асоциацията



Тема Грешишнови [re: nightsun]  
Авторnowhere (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 16:22



nowhere:
Рискувам да вляза в спор с теб, но:
1. Посочи ми точно къде пише, че някой събира пари за "публикуване, за да види някой произведението си в сайта"? - Идеята е ТОЧНО ОБРАТНАТА (но това се вижда с четене...)
2. Защо смяташ, че българските писатели са мизерни? Какво ново си чел/а, което е "мизерно"?
3. Какво според теб трябва да се направи, за да са по-"немизерни" българските писатели?

цитирам nightsun:
---
кофти е, че са тръгнали да събират пари за публикуване, ако някой автори иска да види произведението си в сайта
българските писатели, или поне тези, които пишат, са толкова мизерни, че виждам келепираим хем да не получават пари за произведенията си, хем да плащат, за да ги има в някакъв сайт
не говоря за сайта за който пишеш, а за сайта на асоциацията
---



Тема Re: Асоциация Млади писатели в интернетнови [re: nowhere]  
Автор asktisho (непознат )
Публикувано05.12.06 00:02



Не се връзвай на провокации, този форум е обсебен от някакъв жалък хейтър, успях да го разоблича вече веднъж. Честно казано, не знам защо го прави, но обича да провокира всеки нов автор (който не му е свикнал) с някакви абсурдни забележки (от рода на тази, че в асоциацията събирате пари за публикуване) после стои и гледа сеира на въпросния автор да види колко ще го ядоса и как ще му отговори. Обича да пише коментари на комнтарите, да дава малоумни съвети и да се заяжда. Изобщо жалка работа. Сигурно е много самотно и тъжно да си хейтър. Лекарстово срещу такива е пълен игнор.
Асоциацията е супер идея и чудено начинание! Подкрепям изцяло инициативта. Дано да тръгне уоркшопа, вече ме имате в мейлинг листата, ще участвам с удовослтвие и бих помогнал с каквото мога...

Тихомир, http://asktisho.wordpress.com



Тема Re: Грешишнови [re: nowhere]  
Автор nightsun (член)
Публикувано05.12.06 16:05



грешката не е в мен, това е писмото, което получих, когато попитах как да публикувам нещо мое в сайта
Не знам дали Вие сте Иво Станков, но иначе хубаво ме цитирате

Асоциация Млади писатели в интернет не предлага безплатно публикуване на сайта си. В момента можете да публикувате безплатно своето творчество в нашата първа инициатива Nowhere E-zine на адрес http://www.4bg.net/publish.php .

Благодарим Ви за похвалите и проявения интерес!

Иво Станков
Председател на УС на АМПИ



Тема Re: Асоциация Млади писатели в интернетнови [re: asktisho]  
Автор nightsun (член)
Публикувано05.12.06 16:15



не знам какво си и не си рабобличил, но ако нямаш нищо против използвай български думи, не че не разбирам английските
и друго, за твое сведение, прочети какво съм написъл от 5 12 като отговор от сайта на въпроса ми как да публикувам там
а сега да ви видя вие дето не сте слабоумните, кой лъже и кой не



и друго, умнико, какво значи че обичам да пиша коментари на коментарите
тук го правят 99% от хората
пак ли ще кажеш, че провокирам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.