Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 24.05.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема "График"  
Автор ©lachistein ()
Публикувано01.11.06 22:19



2:00h – 10:00h – Заслонени под възглавница елегантни ръчища. Разчекнат спящ труп. Сънувам, че обесвам Кирил и Методий. Сънувам две изпечени тела, пълни с ориз, покрити с мръсно миленце. Сънувам.
10:01h – 10:40h – Нещо светло и безпорядъчно оптимистично се просмуква в матрака и завивките. Събуждам се.
10:41h – 12:00h – Церемония по сутрешния тоалет. Вход свободен. Първи и втори ред – запазени. Серафими предлагат топли закуски срещу три наизустени псалми.
12:01h – 13:37h – Закусвам с реколтата от вчерашната Задушница.
13:38h – 16:05h – Губя девственоста си. Губя я. Губя я. Губя я.
16:06h – 16:07h – Загубвам я.
16:07h – 17:00h – Купувам си разни блестящи неща, един старчески дом за пенсионирани мимове и други подобни. Ипотекирам съвестта си. Това ми доставя удоволствие.
17:01h – 17:27h – Потъвам в спомени от вчерашната Задушница. Езикът ми издайнически увисва. Възнамерявам да отворя предприятие за рециклиране на конливо.
17:27h – 19:00h – Почесвам това-онова. Заигравам се последователно с низша мода, алтернативно право, неприлично едър бизнес с изкуствени манекени. Правя непремерено голям удар в политиката.
19:01h – 20:30h – Празнична клада на градския мегдан. Държа реч. Местни новобогаташи се надпреварват да ми целуват ръка. Други и друго.
20:31h – 21:31h – Засаждам враговете си в зимната градина.
21:32h – ??:??h – Опитвам да се клекна.
??:??h - ??:??h - Умирам в адски мъки.



Тема Re: "График"нови [re: ©lachistein]  
Авторdesp (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 11:31



ех, Чернобил, ах бела


ся тва бял стих ли е или кафява проза
поздрави



Тема Re: "График"нови [re: ©lachistein]  
АвторOkaян яcтpeб (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 12:39



2:00 - 8:00 - Младеж разкъсва с метално острие гърба на майка си. Тя знае, че е обречена, но не се противопоставя. Сънувам. Събуждам се. Пак заспивам.
8:00 - 9:00 - Бяло в кафяво. Бял стих в горещо кафе.
някъде по обяд - Вали. Мъж говори с цветарка. Жълт чадър. Бяла кучка. Мъжът я псува на руски. Бляд.
малко след обяд - Цигарен дим. Отдавна изгубена девственост. Майната й.



Тема Re: "График"нови [re: ©lachistein]  
Авторtondy (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 14:06



тц тц тц


а ве писалтери, ми пуснете нещо за четене бе
ко сте ги стиснали тия таланти като ай да не казвам какво



Тема Re: "График"нови [re: tondy]  
АвторOkaян яcтpeб (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 14:09



Е че кажи си де!





Тема Re: "График"нови [re: Okaян яcтpeб]  
Авторtondy (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 14:28



... като кандидат-президент след избори предизборните обещания





Тема Re: "График"нови [re: ©lachistein]  
Автор ChiLLy (lunger)
Публикувано02.11.06 15:57



първо - ква е тая инерция да пускате само лайна?
второ - ако наистина беше изгубил девствеността си - нямаше да пишеш чак такива лайна.



Тема Re: "График"нови [re: ChiLLy]  
АвторOkaян яcтpeб (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 17:18



Остави го човека, бе! Още не може да се съвземе от загубата явно!





Тема Трафикнови [re: ChiLLy]  
АвторПopeднoтo Л. (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 17:39



През мен мина един със страхотни вежди. Куул.
После друг - беше си сменил гумата. Ненавиждам, когато минават през мен с дълго употребявани гуми. Гадно и непочтително е някак.
Следващият беше адски бърз. Протри ме. Всички дупки ме заболяха.
Четвъртият беше стар. Бавен. Амортизиран, но поне заникъде не бързаше. Усещах как плавно премина през мен.
Петият принадлежеше на младо келеме. Метросексуал. Без малко да влезе отзад на онзи, амортизирания. В последния момент се въздържа.
След това се появи Доста Шумния. Така го наричам. Пъхтене, подпръцкване, скърцане, как пък не се постегна за толкова години.
Най-много обичам да усещам Испанеца. Вярно, винаги форсира нещата, но пък толкова страст, толкова страст! Не страст, а пасион направо влага. Чудя се какво ли търси в този квартал. Всеки ден, когато е върху мен, го чувам как ме псува: Курва, пута мадре, но какво пък, за едничката страст на какво ли не сме готови.
Аз, като един най-обикновен завой, седя всеки ден и ги чакам. Моите шофьори с техните коли. Съдба.



Тема Re: Трафикнови [re: Пopeднoтo Л.]  
Авторtondy (Нерегистриран)
Публикувано03.11.06 14:09



сексизъм! :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.