Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 23.05.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Голфа и градът 2 епизоднови  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано15.06.06 05:00



Аз и моите най-добри трима приятели решихме, че ще отидем на дискотека да сваляме пички. Любо Пенев, Били,Флакфайзера и аз се качихме в Голфа и потеглихме към мястото което е дестинация номер 1 за всички фешън хора в София - Марая.
Когато ви кажа Марая се сещайте, че всички сме се облекли страхотно и сме точно като за Марая - с причесчици, с блузки на роберто кавали, енерджи дънки, франко фере тениски, абе наточили сме се така, че да си личи че не случайно всички сме с боксьорски обувки. Слизаме от Голфа и величествено се отправяме до входната врата. Проблема ми е един - последния път когато зареждах голфа беше при Орландовци и тогава сипах газ за 2,50 начи сега имам точно 7,50 да харча за цяла вечер, което включва и черпене на путка, кондом, евентуално още газ и питиета в заведенията.
Седнахме на една маса до едни момчета също като нас - мното наточени големи гъзари и започнах да оглеждам как са момите в заведението. След 9 секунди погледа ми се спря на една доста прилична задна цепка, но след 14 секунди вече гледах фасадата на въпросната цепка, която задоволи напълно претенциите ми както на мен, така и на моя голф. Когато говорим за Голф 3 трябва да знаете, че гадна жена в Голф не се вози. Пише го в книжката с колата - "Найн уроди".
Облеклото и предполагаше, че е някоя милейди от висшата класа - черни панталони с милиарди джобове и катарами, и върху тях вкарани дълги лачени ботуши с изострен връх и номерче.
Новата дама на сърцето ми забеляза, че я зяпам с гладен поглед като на левскар при вида на топла храна и с походка при която панталоните и издаваха шума на шейната на дядо Коледа тя дойде при мен. Няма да ви казвам, че аз съм хладнокръвен плейбой, но в този момент изгубих всичките си сетива освен кура. Бях влюбен в нея като фен на стари градски песни в Космодиск. Сега тя стоеше пред мен и от нежните и устенца окрасени в ярко розово червило се прокраднаха думите:
- Ко шти жилаити?
Оказа се, че тя бе сервитьорка и е използвала служебното си положение да се запознае с пич като мен. От тази мисъл ми стана приятно топло, все едно току що съм се изпикал в морето.
Бивайки толкова пленен от величието на правия й бритон и дългата опашчица, аз забравих какво се случва наоколо. Моите приятели вече са започнали любимата ни тема - коя кола на паркинга колко коня и коя ще бие, а аз дори не мога да се включа с репликата
- Бегай от тука с Голфа ще ми дишат прахта всичките.
Реших, че щом работи в заведение тя ще оцени моите познания по тънката материя на коктейлите, които придобих докато помагах на вуйчо ми в кафето му в Обеля 1.
- Една голяма мастика, една малка мента, сода и ...
Втози момент блокирах и последва пауза от няколко секунди, през които в главата ми се завъртяха думи като "шкембе", "зелена салата с повече лук", "две бири", но в крайна сметка аз пророних
- телефонният ти номер.
В този момент дамата на сърцето ми ме погледна озадачаващо, скръсти ръцете си на кръста, потропна с чехъл и каза
- Я го глией пък тоз! Ти какъв си, ве готин?
- Сина на Гигов - разправям аз с тайната мисъл, тя да е чувала за Локо София, Стадион Локомотив, Марчо Дафчев и Железни Бригади.
- Добре бе сладурче - каза тя и с фин свински тръст тя отнесе своето божествено тяло до бара където взе питиетата, и с не по-малко галантна походка на технолог във Винпром се върна до нас. Като ми остави питието, тя ми каза :
- Готин ще те чакам в 21:00 да ходим в Син Сити.
След като осъзнах значението на думите, което се случи няколко секунди по-късно, масата в Марая се подигна от страната от която аз бях седнал. Нямах търпение да ми седне в ... Голфа. След като си изпих благородния коктейл, който научих не от любители на алкохола, а от професионалисти, аз усетих че така съм се надървил, че всеки опит за изпикаване ще доведе до пълно разочарование (тук само мъжете могат да ме разберат, сори за путките, които четат). Сервитьорката ми го вдигаше много сериозно и исках да направи нещо по въпроса, но в главата ми се въртяха единствено тези 7,50, които имах и сметката в Марая от 5,30 и башкиша от 20 стотинки, с които щях да и покажа, колко сериозни са намеренията ми. Имайте предвид, че българи рядко оставят подобен бакшиш дори и в супер елитно заведение като Марая.

Следва продължение...


Винаги верни

Тема Re: Голфа и градът 2 епизоднови [re: Гeнaди]  
АвторW (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 00:16



Бах му маата у фолксът, човек, нема друг като теп у тва лайнено место, лайнено като гъз на недосран пидал у шибан пасат.



Тема Re: Голфа и градът 2 епизоднови [re: Гeнaди]  
АвторБ.K. (Нерегистриран)
Публикувано17.06.06 17:02



добре, че пописваш тук от време на време. това май е втори път?
имаш по някоя друга нелоша идея, но малко ги разводняваш с многословие.
ако махнеш клишираната част от улично-хашлашкия тон ("супер елитно", 'пич като мен', "в този момент блокирах"), от написаното си става съвсем приличен разказ.



Тема Re: Голфа и градът 2 епизоднови [re: Б.K.]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано17.06.06 18:02



ne e korektno da se pravqt zabelejki na Genata.
Toj e klasik.



Тема Re: Голфа и градът 2 епизоднови [re: bluefan]  
АвторБ.K. (Нерегистриран)
Публикувано17.06.06 18:07



и йехова?



Тема Ми, освен да кажа:нови [re: Гeнaди]  
Автор rocпoдин Opaнжeв (Холандия, оле!)
Публикувано17.06.06 20:46



"На майка ти в устата", друго не се сещам, бате.




Пикайте прави!

Тема заеби ги тия лузъринови [re: Б.K.]  
Автор lachistein™ (Galgenvogel)
Публикувано17.06.06 21:06



"Генади" е "списван" от няколко човека от футболните клубове, които се редуват да пишат от "негово" име и същевременно правят изкуствено дишане на една доскучала до смърт идиотска идея. не му/им обръщай внимание, защото само това и чакат, за да залеят клуба с евтината си и кокетно ароматна lifestyle-дрисня.

В отговор на:

писането на влачи е мъртвородено )))
и влачи е мъртъв.




Тема не бенови [re: rocпoдин Opaнжeв]  
Автор lachistein™ (Galgenvogel)
Публикувано17.06.06 21:08



"На майките в устите"



В отговор на:

писането на влачи е мъртвородено )))
и влачи е мъртъв.




Тема Тва е еманацията на футболната мисъл, бате.нови [re: lachistein™]  
Автор rocпoдин Opaнжeв (Холандия, оле!)
Публикувано17.06.06 21:58



Ебати олигофрените недоклатени!




Пикайте прави!

Тема ъънови [re: rocпoдин Opaнжeв]  
Автор lachistein™ (Galgenvogel)
Публикувано17.06.06 22:02



да!



В отговор на:

писането на влачи е мъртвородено )))
и влачи е мъртъв.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.