Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:38 26.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: заеби ги тия лузъринови [re: Б.K.]  
Автор lachistein™ ()
Публикувано19.06.06 11:35



е хайде хайде
не е тайна за никого, че познаваш не един и двама
и въобще що за нелепа поза

be careful with your heart


Тема мдаааа -нови [re: Гeнaди]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано19.06.06 17:18



така нареченото "сваляне на пички"* - извършвано от лирическия герой на Генади - отеква тук - като - ясен, силен, камбанен, звънък - ЗВЪН НА КАМЕРТОН - сред самодеен оркестър...
ако да би бихме били могли да се върнем - назад във времето - щяхме да чуем - просълзеният ЗеКаПеЧе на ротата да казва - че в разказите на редник Генади-ев - ечи и звънти великата шаячна правда на живота!
браво Генади!
нека ти завиждат!
Ура!


_______________________________
* очевидно е, че в част втора - лирическият герой на Генади - вече възмъжал - ще се заеме не само със "сваляне", ами и с "ебане на пички"...
наслука, Генади!
изпразни чифтето!

прост селянин, ама много прост ви казвам !

Редактирано от ceлянинът на 19.06.06 18:49.



Тема Re: Голфа и градът 2 епизоднови [re: Гeнaди]  
Авторпитko питaнчeв (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 17:53



таа с ботуши ли е била, или с чехли? Или с ботуш и чехъл?



Тема Re: мдаааа -нови [re: ceлянинът]  
Автор чepи (йог(о бог!)иня)
Публикувано19.06.06 19:25



и аз очаквам такова развитие в продължението!

дали ще се оправдаят очакванията ни и ако да, кога?



Тема Re: Ти заеби тва, бате, ама да ги видиш след некви ...нови [re: rocпoдин Opaнжeв]  
АвторB. Lee (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 12:40



wie dwamata ste unikalni balyci i 100% sduhari
a ediniq kloun deto daje se probwa da pishe e naprawo jalyk


kyrtite sduhomera, produljawaite



Тема Кукло, мисля, че вече съм имал възможност ...нови [re: B. Lee]  
Автор kвиk дъ пиrc! (пари нема,квик!)
Публикувано20.06.06 13:16



... да те светна, че не чета лайняната ти латиница. Квик!



Синг ин пинк.

Тема безобразие!нови [re: B. Lee]  
Автор lachistein™ (оброчен)
Публикувано20.06.06 16:09



такива като теб едно време ги зашивахме с телбод за някой формуляр и ги хвърляхме на глутница освирепели бюрократи


а сега изчезвай, куртизанко шпионска!



Тема Re: Голфа и градът 2 епизоднови [re: питko питaнчeв]  
АвторCтapa джaнтa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 21:07



Кво значение има? И без тва няма да й пие мастика от обувките, пък ако е била с ботуши, смятай колко мастика ще оджаска.



Тема Re: Голфа и градът 2 епизоднови [re: Гeнaди]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано23.06.06 02:32



Генади на визитната ми картичка пише - Играч. Имам и друга, която я давам на автосервизи. На нея пише компетентен по тунинг. Иначе най-разбирам от политика. И съм много готин, знам кфо е фешън, кфо не е. Не съм некой балък като вас. Карам си Голфче, имам си бъбреци, боксьорки, абе бацета, аз съм 100% пич.
Обаче се забърках в много неприятна ситуация - да имам среща с желана мома, а да немам никакви цифри в себе си. Само 5 лева останали и при това не е сигурно какво ще стане защото срещата е в Син Сити, а там охраната ме познава, защото предишния път ме изхвърлиха, ама това беше заради едно друго момче с една дума - ДългаИсторияЩеВиЯРазкажаНякойПът.
Та значи тъкмо си седя аз в Голфа пред Марая, паркирал културно успоредно на цялата улица, бях напълно втрещен и трябваше да спра да помисля малко какво да правя.
Дали да не продам касетофона на колата ама, не искам щото е готин и чете Нп3 и свети в 260 цвята когато е включен и само 64 когато не работи колата. Като карам през нощта хората си мислят, че съм НЛО, отделно ми светкат и чистачките. И пръскалката за водата свети с инсталация от лазери ключодържатели от пазарчето, и на задния капак има 9 фигурки които светят. А като спра на стоп имам допълнително 40, които светват. С една дума - ЪпгрейдналСъмСе.
И докато си ги мисля тия си неща, си цъкнах филм че некой чука. Гледам то си е истина - некфа кука ми чука на стъкло. И понеже джама ми е с копче отварям тежко и му разправям на милицията
- Кфо бе, старши
- Задръстваш пътя бе шаран - Вика ми тоя . Гледам и се ослушвам верно - целата марая седи и ме чака да реша какво да направя. Чух как хората си говореха за майка ми от прозорците на МПС-тата. Ушатия и той, възпитани хора - питат за родителите дали са добре.
В този момент на неволна проблемна ситуация ми дойде просветление като на буда след продължителен цикъл в една точка. Ще се намеся в наркобизнеса. На момента запалих голфа и се насочих към близката аптека.
Аз съм много фешън тип, не знам дали знаете. На всяко парти на ДиДжеи съм в Блек Бокс - любима дискотека, миришеща на градския транспорт днеска в 13:30 и със същия начин на стоене - ако някой иска да мести на място или да мести на около .. хм не е много широко. Удобно е като на 9тия човек в Голфа на задната седалка. И по пода има образувани малко потни локвички, на които човек се хлъзга.
Но иначе е готино и има атмосфера щото ходят готини хора. С прически, бъбреци и боксьорски.Като спра голфа ми се възхищават, знаят ме пич с Енерджи.
Някак си съм чувал че всяка вечер пред въпросната дискотека има рязко покачване на търсенето на енерджи хапчета. Затова инвестирах 1 левче в Нофилин и издълбах с един кламер картинка на патенце на всички хапчета, след което за по достоверно ги сложих в модерно пликче. Щото ги продават с щампи и в пликчета, пояснение за хората, които не са ходили в Блек Бокс или са просто балъци. Та въоръжен с блистер "патета" се насочвам към входа и избирам хората на които да вкарвам оферта. Виждам едни дето мязат на чатъри от Люлин. Перфектно - тия са супер големи балъци и започвам да ги филмирам:
- Бацка, екстра парти, а пичове, кфо правите до колко ще седите.
И те веднага се вързаха, много странно, но много им се говореше, надпреварха се да ми говорят. Преди да стигнем до самия разговор трябва да знаете как точно изглеждат. За полеснение ще ги кръстим така 1,2,3. 1 беше момче, което по-късно се оказа момиче, с прическа оръфан бритон, очилата на краля на мухите и зелени панталони направени от стари бански. 2 беше с червена коса, но после на една лампа забелязах че е зелена, а като я питах тя каза че и е синя. Имаше ли значение, май беше момиче. Много готини хора ходят по техно партита не знам дали съм споменал. Бъбреците на 2 бяха големи колкото джантите на голфа. ПЕТНАЙСКИ, държа да подчертая, с капачки на ОЗ. 3 беше пъпчасал младеж облечен в розово известен с поведението си на бавноразвиващ се бавноразвиващ, повръщане след 23 грама водка, гуменки булдозер, девствени мустачки и невъзможно влюбен в чатерка. Пак повтарям хората ми изглеждаха съмнително общителни.
Заговорих ги:
- Кфо става, днеска парти, а?
- Да много яко, яко много да - каза 1
- Жестоко направо, направо жестоко - изръкомаха тържествено с пристъпи нагоре надолу, напред назад и наляво надясно 2
- Да бе бате, бате, бате много яко, бате, тоя ди джей бате кърти бате, бате!
Казах си - баце Гена ти си лъв уцели десетката по шестобалната. Вкарах им офертата
- Хора имам една много яка поста, взех за едни приятели едни много яки хапчета, а родителите им не ги пуснаха, аре ще ви ги дам по-тънко по 15 едното
Видях емоцията в техните очи. Израженията им напомняха на три деца, на които току що са им съобщили, че получават Дисни ленд като наследство заедно с фабрика за анимационни филми, видео игри и сладолед. Еуфория настана
- О чудесно човека що не каза по рано - изстреля 1
- бате, веднага ше си купя, бате обаче ако можеш да ми бате отчупиш бате от едното хапче бате за бате 3 лева бате!, щото имам само 18 и не знам после бате как ще се прибера бате до нас ама няма бате проблеми бате щото на мен ще ми бате е готино. - каза 3 за около 2 секунди и половина
- Окей - казах аз с недоверие. Щях да му отчупя от едното хапче една трета, дано не претупа.
1 и 2 поискаха общо 5 хапчета. Значи трябваше да им дам 6 и една трета. Това правеше 93 лева. Избих си парите освен това в мен имах 4 точки останали от преди. Всичко се нареди. Взех си парите от тия тримата и хукнах към Голфарата доволен.
Не случайно пише Играч на една от визитките ми.

Следва Продължение


Винаги верни

Тема Re: Голфа и градът 2 епизоднови [re: Гeнaди]  
Авторaxм (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 03:04



лачищайн се насра






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.