Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:58 23.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Голфа и Градътнови  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано11.05.06 20:21



LET ME INTRODUCE MYSELF, аз се казвам Генади и съм успял предприемач, който кара скъпа кола и живее в елитен квартал на София на 15 минути с метро от центъра. В свободното си време съм журналист на елитното списание Тунинг мания (4 стр. 3,40 цена) където имам авторска колонка Голфа и Градът.
Аз имам трима много добри приятели и по някаква случайност всички действия в живота ми се развиват с тях или те първи научават за тях.
Те са Любо Пенев, който играе в ролята на Ебачът и винаги води жени събрани от високите блокове в Люлин, Света Троица, Надежда и Обеля. Неговата стратегия като печен гъзар е да им изскача с оферта да ги вози в Голфа на един негов приятел и след това да ги черпи кафе в ЦЕНТЪРА. Наплива е голям, возили сме по 10 човека в голфа наведнъж.
Кашонения Били е другия ми приятел, който играе ролята на 40 годишния фригиден, сдухан, хипар, по професия музикант, който се сдухва с гадни пички и в един момент забременява но иска да продължи с кариерата си и се раздвоя между коя личностна характеристика да избере, драма драма.
Следва Флакфайзера адвокатчето от Гео Милев, който е по средата на кариерата си и желае да се реализира като стане шеф на Олимпийския комитет в България, това му е мечта от малък. В неговия тип персона на гео милевски бек се забелязват склонността му по джи ес ем-и, очила на маркови производители, плетени обувки, изобщо има влечение към модата.

Епизод 1:

Виждаме се четиримата в елитното и традиционно заведение Двата лъва на булевард Гоце Делчев на спирката. Докато се редим на опашката, защото там няма гарсон, аз подхаващм традиционния разговор.
- Снощи на коктейла забърсах една пичка и и разправям че ще я возя в Голфа и тя се нави. Беше много наточена с ботушки над коленете завършващи с пухче и отпред изострени, ама тези бяха ръчно наточени, защото изглеждаха като оръжия. И тя като влезе в Голфа много си допаднахме, защото това и била любимата кола. Предишните и 25 гаджета имали само ГОлфове, но моя бил много готин и тя направо се влюби в мен видях го в очите и след 1 минута натика лицето ми в лисичите си муцунки и разправя - ИБИМА.
И тука Любо Пенев не издържа и с разтреперени ръце клатейки цялото метално подносче с 4 шкембета и два цели хляба изкрещя.
- ИЗШИ ЛИ И ГО БАЦЕ?
- ИЗШИХ И ГО - извиках по-радостно и от Емо Костадинов 93-та.
И в този момент цялата кръчма избухна в аплодисменти и различни хора идваха да ме поздравяват и да ме прегръщят. Помахах на новите ми почитатели и седнахме на спокойствие да си довърша разказа.
-И тя като ми разправя ИБИМА и аз и викам МИШТИБА. Отидохме до Витоша разкопчах го и като го извадих един мити натопорчен все едно Айфеловата кула водоравно, дръпнах седалката на голфа назаде и се отдадох на френската и любов, която напомняше на филма Челюсти. След като разбрах, че френския не и е силен поради пернишкия акцент и твърдото произнасяне на думата Р, я сграбчих отръки и я оставих да се намести както и е удобно. По едно време се усещам, тя се клати, много и е готино аз не усещам, викам си - ей какъв съм ебач, по едно време и гледам физиономията искривена, а на мен ми пада, гледам я - помпа се на ръчната спирачка, а колата тръгнала на долу, аз съм по патлак, а оназ крещи и се чува цяла София. В първия момент си помислих да викам полиция или да се обадя на нашите, но после увладях ситуацията и с разък скок върху спирачката реших проблема сколата, която отиваше в дере поне 50 метра. Лошото е че новото ми гадже имаше проблеми с раздрана плът при спирането защото ръчната спирачка дла контра в един момент при внезапното спиране и разкъсал интимни тъкани.
На връщане в пирогов. После я закарах обратно в БИАД и си потърсих ново момиче за вечерта.

Край на епизода


Винаги верни

Тема Re: Голфа и Градътнови [re: Гeнaди]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано11.05.06 22:38



Туй интимно изповеданье за пореден път доказва, че голфаджиите не са като нормалните хора, ибахтиму, тва не е човек, а болест. Оня ден гледам некъф доктор по телевизора, ама не оня с големите уши, Док Биг Иърс, да не се бърка с Ню Иър, мола ви се, обеснява нещо за това как да се лекуваме от Фолксвагенис Голфус Триплес /първоначално ми се счу нещо като Трипер, ама то се оказа фпоследствие Триплес/. Лечението било да сменим колата. И така, по метода клин клин избива, ще избием Триплеса с Бентлис или Мерсийдис /особено наблегна на това ийдис, но то сигурно е било от акцента на преводача/.

Какво искам да кажа в заключение? Честит имен ден на Кировците, туй исках да кажа.



Тема Re: Голфа и Градътнови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано12.05.06 01:15



Гена, да те питам нещо, че спорим тука с едни глупаци в един клуб. Кажи ми сега на театър не ходят ли само гейове и лузъри? А кажи ми, че ми е интересно. Как една ЕС КЛАСА не съм видял веднъж пред свободния театър Иван Вазов, как един Голф няма с хубав тунинг там? Единствената голфара беше на управителчето на кафето, ама една много слаба изработка.

Театърът е за обратни, баце. Един читав не съм видел, а тея дето се хващат с актриси го духат генерално щото тъкмо открият, че оная е луда + мъж и на некви награди тъпата кобила предложи брак и ходи после отказвай като си гей и пееш за сладолед. Бегай ебати набутвацията после цел живот да вкарваш кинта за дуети при положение, че кобилата не мое да пее и да се държи като путка ами има невротични движения и сички я гледат странно.

Такава е тъжната история на актьорчетата - педалчета и мизерници са сички.



Тема Re: Голфа и Градътнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано12.05.06 01:17



Трицепса ми е по-голем от бицепса и сериите за трицепс винаги са с повече кила от онези за бицепс.



Тема Re: Голфа и Градътнови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано12.05.06 10:20



Аз вдигам 350 килограма рамени преси за прасец. Кажи ми нещо!!


Винаги верни

Тема Re: Голфа и Градътнови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано12.05.06 10:28



Аз съм си актьорче - като малък завърших кръжока в читалището по актьорско майсторство като на финалния изпит аз изиграх ролята на живота си - второто дръвче в първа сцена, къщата във втора сцена, и пощальона в пета сцена. За ролята на пощальона ми трябваше 3 седмична подготовка върху походката, държанието и излъчването на един пощальон. За да се подготвя по-добре за ролята си следих един пощальон 2 дни нон стоп, докато разбера че той работи за кабелната.
Пред театъра спират и хубави голфове понякога например моя. Аз обичам да ходя на театър - да играя шах в градинката пред Иван Вазов и белот. А понякога обичам да си запълвам полезно времето с кибичене в нечия друга партия и давам заблуждаващи се съвети към съседните три маси едновремнно.
Аз съм шампиона на белот, мога да играя сам на трима


Винаги верни

Тема Re: Голфа и Градътнови [re: Гeнaди]  
Автор zulum4e ()
Публикувано12.05.06 11:35



Кога ще пускаш Епизод 2?
Силно ме интересува какъв е голфа и има ли "ъпгрейд" на ръчната.

Destruction is my credo!!!


Тема Re: Голфа и Градътнови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано12.05.06 12:21



Ти интуитивно си се подготвял по метода на Станиславски. Де Ниро бледнее пред качествата ти.

И аз съм бил в градинката - там е много яко. Когато бях малък следяхме старчетата кой колко ще изкара и ги джобехме вечер. Сигурно поне 40 лева сме им взели за 5 години джобене. На един дядка му свалихме и маратонките - рийбок пъмп. Миришеха на умрело, а той още беше жив. Само хабеше модела - искаше да го загроби.



Тема Re: Голфа и Градътнови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано12.05.06 12:22



Вдигам си двойно килата на лежанка. Това винаги е бил добър индикатор за успех - нещо като ЕС КЛАСАТА пред блока ми в Младост.



Тема Re: Голфа и Градътнови [re: Гeнaди]  
Автор Пeнчo 3aeka (прозаик, бе)
Публикувано12.05.06 13:27



Добро начало, но краят made me sick....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.