Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 05.10.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Конкурсни вълнения  
Автор ДeбeлorъзHинджa (pure nobility)
Публикувано06.03.06 20:42



Пренадах се вече да участвам в конкурса на Лъчистейн! Някой да излезе с официално изявление и да поеме политическата отговорност! Трябва да знам какво да правя с "Коронен номер"!

как ме бива...


Тема Re: Конкурсни вълнениянови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор ridiculus .mus~ (пристрастен)
Публикувано06.03.06 21:07



публикувай го, например?



Тема Re: Конкурсни вълнениянови [re: ridiculus .mus~]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (pure nobility)
Публикувано06.03.06 21:25



имам забрана от организатора на конкурса правилата не позволявали предварителни публикации. като гледам обаче, получи се инфекция и кОнкурс нанайси. обаче пък ако все пак има? абе не ми е лесно...

как ме бива...


Тема Re: Конкурсни вълнениянови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор ridiculus .mus~ (пристрастен)
Публикувано06.03.06 21:48



ааа разбирам, конкурс трябва непременно
не знам, решавай си



Тема Ми че тянови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор Цap Изpoд ((XVIII))
Публикувано06.03.06 23:08



шибаната тема някъде изчезна!



Тема Re: Конкурсни вълнениянови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано07.03.06 11:13



А какво изобщо става с клуба? Къде го народа?

Не съм и предполагала, че някога ще питам, обаче криле взе да ми липсва. Не, че ще му кажа нещо, но да видя, че е на линия и всичко е нормално.
Както и ястреб, начко и другите.
Представи си, и кютек го няма!

Абе, да няма нов форум?
Върнете се, мили другарчета, обещавам да не досаждам!




Тема Re: Конкурсни вълнениянови [re: jojo-mojo]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано07.03.06 12:33



Споко! Крием се в сенките, но сме тук.
Пък и аз гледам много много да не ходя по непознати места. Знам ли, с тоя птичи грип... сигурно и криле има подобни пилешки съображения.



Тема Re: Конкурсни вълнениянови [re: ridiculus .mus~]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (pure nobility)
Публикувано07.03.06 18:59



абе може и да няма конкурс, ама ако има не ми се пише пак разказ, за да се надам на наградката. не че с тоя ще я спечеля, ама без произведение хептен нямам шанс. не искам да си гърмя патроните един вид.
преди лъчо влизаше в чата, та там получавах сведения от него за предстоящите му културни мероприятия, а сега нещо хич го няма, да се опитвам да си изясня положението :)



Тема Re: Ми че тянови [re: Цap Изpoд]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (pure nobility)
Публикувано07.03.06 19:02



е това е проблемът - 3 пъти се появи темата, 3 пъти беше изтрита. някои казваха, че лъчистейн лично трил темите си, за да е скандален, други споменаваха админи и модератори, а трети мислеха, че е дело на извънземна сила. затова искам въпросът да се изясни и да се излезе с официално решение. ся кво да го правя тоя разказ? нито мога да го пусна и да се прееба ако има конкурс, нито пък искам да си го държа на харда и да пропусна "хвана ме за гърлото, ти си магия, топките ми увиснаха от удоволствие"...



Тема Re: Конкурсни вълнениянови [re: jojo-mojo]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (pure nobility)
Публикувано07.03.06 19:05



спокейро, предстоят наситени със събития месеци - евентуален конкурс от лъчистейн, премиера на все още незапочнатия ми разказ за любовта на шофьор на фекалка и кранистка-ударничка, както и годишните литературни награди дир.бг. навъртай се наоколо фор мор дитейлс, дет се вика




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.