Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:12 06.07.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Сензационно!!!нови  
Автор ДeбeлorъзHинджa (pure nobility)
Публикувано05.01.06 01:00



Продуцентска къща "Нинджа Пъблишинг" има удоволствието да ви представи двата си пилотни проекта -

нечовешки гениалното продължение на бестселъра "Регенти" на Лъчистейн

и


абсолютно сензационното интервю с Боза Космата!

ОЧАКВАЙТЕ!!!


"Регентката" - петък, 06.01.2006 г.

и


Интервю с БОЗА КОСМАТА! - въпросите към нея може да задавате тук.



Тема Re: Сензационно!!!нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор jojo-mojo (2006)
Публикувано05.01.06 11:23



Вторият проект не е пилотен.

беше пилотният. Но пък не беше продуциран.

Да правим нещата професионално!
С пожелание за лидерство на пазара на продуцентските услуги,
оставам Ваша
Джоджи





Тема Re: Сензационно!!!нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
АвторБ.K. (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 13:49



привет, вчепетлена съм от идеята :)
запазвам си правото обаче да отговарям само на въпросите, които преценя.



Тема Re: Сензационно!!!нови [re: Б.K.]  
Автордecп (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 16:20



някои хора от суета дори забравиха основната си мисия, а именно борбата с подобни баластни теми в свещения клуб




Тема Re: Сензационно!!!нови [re: дecп]  
АвторБ.K. (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 17:46



някои хора нищо никога не забравят.
други хора очевидно са пълни с комплекси, след като си умират да пускат заядливички постингченца, коментиращи личността и заниманията на някои напълно непознати им хора.
хора всякакви.

та, какво за мен, десп? толкова ли те вълнувам? аз ли съм най-интересното нещо в живота ти?



Тема Re: Сензационно!!!нови [re: Б.K.]  
Автордecп (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 19:21



не измествай темата сега към комплексите ми, тях ще ги разгледаме ако искаш в отделна тема, кажи сега не се ли бунтуваше, че клуб литература е пълен най-вече с такива тъпни каквато е тази тема
харесвам последователните хора - ти не си от тях
ето аз съм си злобна, бездарна и комплексирана още от началото и все тази линия държа



Тема Re: Сензационно!!!нови [re: Б.K.]  
Автор Pимлянkaтa (някоя си)
Публикувано05.01.06 19:28



Кое ще му е ексклузивното на интервюто, при положение, че ще отговаряш само на "удобни" въпроси, както правиш винаги. За другите нямаш достатъчно време или интерес към съответния човек...Това ще го превърне по-скоро в евтина реклама...)



Тема Re: Сензационно!!!нови [re: дecп]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (pure nobility)
Публикувано05.01.06 20:55



буахахахахаха, милата... ролята на зъл демон ти отива много, особено с онова L, което виждам на челото ти.



Тема Re: Сензационно!!!нови [re: Pимлянkaтa]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (pure nobility)
Публикувано05.01.06 21:05



ааааааааахахахаха, ще почина от смях! "евтина реклама"... евтина реклама на какво, бе Риме? На един ник във виртуален клуб? при това на ник, който така или иначе привлича цялото внимание? ако рекламата мине, вероятно ще продавам тениски, ключодържатели и чаши с надпис Боза Космата?
ако имаш тетрадка с ученически трепети, ще ги "продуцирам". и за теб ще има реклама, не се тревожи

Редактирано от ДeбeлorъзHинджa на 05.01.06 21:08.



Тема Re: Сензационно!!!нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
АвторPимлянkaтa (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 21:30



Добре де, това за рекламата беше притурка, ама кажи ми кое ще е сензационното и ексклузивното, ако на половината от въпросите не желае да отговори и ти съответно услужливо няма да ги зададеш?))
А това ми мнение беше породено точно от реакциите й към "недружелюбните" въпроси на петък и десп....
Отдай го на неинформираността ми и ми кажи как се нарича интервю, състоящо се от "добрички" въпроси от добрички хора? Ще ми бъде безкрайно интересна версията на човек, който си умира за сеира....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.