Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:34 26.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема писмо до дедо ви Боженови  
Автор kpилe ()
Публикувано21.12.05 21:02



хайде, сега ви е паднало, напишете писмо до дедо Боже и си поискайте каквото ви е на сърцето.

в тази тема е мястото, после ще видим как ще го издирваме, за я прочете, може да отлетя аз да му я занеса

всички писма - тук!



Тема Re: писмо до дедо ви Боженови [re: kpилe]  
Автор kpилe ()
Публикувано21.12.05 21:22



дедо Боже,

моля те дай на Карбовски време в ефир, за да разнищи докрай тематиката за всички мангасарчета в българия.

моля те дай на миро от биг брадър някой елен с космати вежди.

моля те, дедо Боже, дай на ю ес ей повече петрол, на българия повече инвестиции, на българската младеж - реализация и тъй нат.

моля те дедо Боже дай на слави трифонов гъста коса, а на любен дилов син - добър логопет.

нека Нина Никулина и Мариус Куркински напишат съвместна книга.

нека книгата на Хосе се продаде до бройка и да се преиздаде в хиляден тираж.

нека Боже, деян енев, радослав парушев и елин рахнев да спечелят поне няколко национални литературни награди

нека световната геополитика се съобрази с принципните желания на антиглобализацията.

ох, нека нека.

това засега, ще ти пиша пак скоро с още желания

а да, дедо Боже, щях да забравя, моля те свали бана на бозата и се обади на кунигундата, където и да е в момента, да се върне

Редактирано от kpилe на 21.12.05 21:26.



Тема Re: писмо до дедо ви Боженови [re: kpилe]  
Автор ()
Публикувано21.12.05 21:26



Дядо Божик, дай на криле време да си пожелае нещо като дете, което вярва, че има чудеса.

Acropolis adieu


Тема Re: писмо до дедо ви Боженови [re: yф]  
Автор kpилe ()
Публикувано21.12.05 21:30



ха, дететата дето верват, че има чудеса, си пожелават винаги много глупави желания :))

но мерси все пак



Тема Re: писмо до дедо ви Боженови [re: kpилe]  
Автор ()
Публикувано21.12.05 21:33



О, моля. Ако не ти харесва, нека на криле се случат тези неща, които си е пожелал преди уф да се включи. Нали знаеш?! Каквото си пожелаеш това и ще ти се случи. Аз си желая здраве, Енев го познавам - нищо не му желая. Оф.

Acropolis adieu


Тема Re: писмо до дедо ви Боженови [re: yф]  
Автор kpилe ()
Публикувано21.12.05 21:40



що нищо не му желаеш на енев? аз му гледам всеки ден по няколко пъти рекламата на книгата като си отварям пощата и го чувствам някак близък вече, повече и от карбовски :)


аз съм егоист - желая здраве само на роднините си и приятелите.


а на теб какво да пожелая? освен здраве за теб и за семейството?



Тема Re: писмо до дедо ви Боженови [re: kpилe]  
Автор ()
Публикувано21.12.05 21:45



Моят мейл явно не е настроен на тези честоти.
Нищо не ми пожелавай, сакън. Чак ще го сметна като недоброжелателство.

Acropolis adieu


Тема Re: писмо до дедо ви Боже [re: yф]  
Автор kpилe ()
Публикувано21.12.05 21:49



защо бе? аз съм искрен и каквото пожелая, често се случва :) виж че хубави неща пожелавам, не са ли?


като малък фъндък, като ме питаха какъв искам да стана, казвах "кандидат студент"

та може да се каже, че детските ми желания са се сбъднали отдавна, а наскоро и по-зрелите желания, но кво от това - то сбъдването на желанията не прави човек толкова щастлив, колкото желаенето им



Тема Re: писмо до дедо ви Боженови [re: kpилe]  
Автор ()
Публикувано21.12.05 21:51



Аз не помня какво съм отговаряла на такъв въпрос, но пък всичко, което не съм изказвала от срам, вероятно, се е случвало.
И няма да си правя рекламации. Ок, ще го кажа и така. И на теб нищо не желая. Щом е така. )

Acropolis adieu


Тема Re: писмо до дедо ви Боженови [re: yф]  
Автор kpилe ()
Публикувано21.12.05 21:56



а какво по принцип не изказваш от срам?


не разбрах що нищо не ми желаеш :) щото всичко си имам или щото не ти се сбъдват пожеланията? :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.