Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:25 29.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Чуй кво, разпорен копелдашки пърдялник -нови [re: rocпoдин Poзoв]  
Автор изнacилвaчът нa koпeлeтo ()
Публикувано22.12.05 14:15



посочил съм че копирам, мазен неграмотен педеруго, ама да седна да помня де що има никове и никовки..., няма да я бъде тая, пръдльо мазен! Марта_curvata съм я ебал коя е, колкото и тебе, жалко хемофродитче недоклатено! Ае бегай, свободно



Тема Re: писмо до дедо ви Боженови [re: yф]  
Автор kpилe ()
Публикувано22.12.05 17:39



това, че ти виждаш някакви вулгарни конотации в бъркането си е твоя личностна особеност, аз я използвах думата в смисъла, в който ти неведнъж си използвала подобни думи , когато става въпрос за индуциране на някакви силни емоции по една или друга причина.

за децата също много превратно си разбрала, а за половия признак такава мнителност проявяваш, че няма накъде - аз просто не обичам да ме поставят под общ знаменател, който е толкова широк като пол или възраст, безкрайно съм далеч от това за което май намекваш - че се чувствам по-мъж от лачи или нинджата, интересно ми е дали някой друг в такъв смисъл ми е разбрал коментарите, защото ми се чини, че си само ти.


иначе и на мен ми беше интересно, че си показа малко от демоните, това е истинската уф, която си струва човек да чете :) още по интересно би било да можеше да си ги контролираш поне донякъде, а не аз с моите комплекси да трябва да те провокирам активно или пасивно.



Тема Re: писмо до дедо ви Боженови [re: kpилe]  
Автор kpилe ()
Публикувано22.12.05 17:47



дедо Боже, ако може, спести на уфче негативните емоции, които й предизвиквам със съществуването си, подобно и на другите, на които.



Тема Весела Коледа, батка!нови [re: изнacилвaчът нa koпe]  
Автор rocпoдин Poзoв (помияр)
Публикувано22.12.05 18:27




Не ми се вярва да си ебал Марта_с/урвата/

Аз съм кучето от крайния квартал и тази нощ ще легна в лепкавата кал.


Тема Весела Коледа и на тебе!нови [re: rocпoдин Poзoв]  
Автор блa_блa_блa ()
Публикувано22.12.05 21:00





Oще не съм, но няма да ми избяга марта_с(нежанката)

Редактирано от блa_блa_блa на 22.12.05 21:21.



Тема СУБТИТРИнови [re: блa_блa_блa]  
Автор kpилe ()
Публикувано22.12.05 21:31



Мили дечица, ако се чудите за какво си говорят батковците, сега ще ви преведа техния литературен жаргон:



Розовият батко (бездомно кученце):

Това е на кака Марта от „веселия-клуб”, като го копираш, цитирай автора, приятелю



Приятелят на момчето:

Чуй ме, мило, болно сираче, посочил съм, че копирам, скъпо, ученолюбиво приятелче, но не си спомням автора или авторката, другарче, няма да мога, скъпо сираче! С кака Марта_веселата не съм се запознавал отблизо.
А и теб, състрадателно дете, не те познавам отблизо. Хайде да си играем някой път.



Розовият батко (бездомно кученце):

Весела коледа, братле, ще те запозная с кака Марта, за да си поиграете като баткото и какичката на снимката.



Дрън-дрън-дрън:
Весела коледа и на теб, предлагам да поиграем някоя зимна вечер край камината на дядо мраз и снежанка.



Тема Re: писмо до дедо ви Боженови [re: kpилe]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано22.12.05 22:10



На тоя и да му пишеш, и да не му пишеш, все тая. Един ден, когато реши да си побъбрите, початите, похортувате, въобще да размените някой лаф, това със сигурност означава, че сте безвъзвратно умрели.
С две думи: не ща да му пиша, щото и без друго не отговаря, а ако случайно отговори, то със сигурност ще е афтър лайф.



Тема Re: писмо до дедо ви Боженови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор kpилe ()
Публикувано22.12.05 22:14



не е така бе, ти като окултна и мистична птица би трябвало да го знаеш


всичко чува, вижда и чете



Тема Re: писмо до дедо ви Боженови [re: kpилe]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано22.12.05 22:53



Не вярвам, щото ей го на - аз едва едва поствам, кво остава за някой, решил да но огледа от оня свят.



Тема Re: писмо до дедо ви Боженови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор kpилe ()
Публикувано23.12.05 01:14



а всичко, което е нужно, бе да повярваш...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.