Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 26.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мога ли да знамнови [re: блa_блa_блa]  
Авторшмиpreл (Нерегистриран)
Публикувано22.11.05 22:41



Ебал съм майката на конкретиката, принципът е по-важен. Струващи или не, писани са от някого. Кво като е интернет и кво като произведенията не били велики?! Ми да краднем всички от всички тогава!
Ако всички си траят, както и се случва, всяка патология ще се счита за нормална.



Тема Re: Мога ли да знамнови [re: блa_блa_блa]  
Авторщe (Нерегистриран)
Публикувано22.11.05 22:55



Да не забравяме, че рубриката е " Ако тъпотията имаше криле , I-neta щеше да е летище. "





Тема Re: Мога ли да знамнови [re: ¤ QTEK ¤™]  
Авторщe (Нерегистриран)
Публикувано22.11.05 22:58



А чии са текстовете, с които ни радваш тук?:)







Тема Re: Мога ли да знамнови [re: щe]  
Автор блa_блa_блa ()
Публикувано22.11.05 23:11



уфф, това е прекалено сложно за мен.
значи: от една страна му е крив макарона, че директно е копирано, от друга, че под такава рубрика..., този човек си има проблем, ама не може да го формулира интересно, просто да беше дал линк и няколко смифки, примерно



Тема Re: Мога ли да знамнови [re: шмиpreл]  
Автор блa_блa_блa ()
Публикувано22.11.05 23:17



ъ?

конслютирай съ с двукатин и ако непекато има нещо напротиф форумното преписвачество сезирай всички оторизирани органи, членове и палкамарки

иначе... измисли нещо друго, ама айде да е с повечко кръв, ебане и српска музика, че да си вземем колата и пуканките и да ти пишем дълги постинги с мазни пръсти



Тема Re: Мога ли да знамнови [re: блa_блa_блa]  
Авторшмиpreл (Нерегистриран)
Публикувано22.11.05 23:37



Ти ся кво, за сеира ли? Тъй едва ли не ще излезе, че го защитаваш и вместо да стане ясно, че така не е редно да се прави, ще се занимаваме помежду си с дрънкания за непекато и оторизираните органи.
Има нещо, което се нарича култура. Политическа, гражданска, юридическа, всякаква. И тая култура е базисна за всяка институция. Липсваща или преебана култура - ялови или преебани институции.
Заеби сеирджийството и вземи някаква позиция. Кеф ли ти е, че някой не си дава сметка, че е кофти да крадне? На мен не.



Тема Re: Мога ли да знамнови [re: блa_блa_блa]  
Авторщe (Нерегистриран)
Публикувано22.11.05 23:55



Не знам за проблема на човека. И не ме интересува. :)

Стори ми се нередно цялото това мощно копиране.
Ефектът щеше да е същия и с линк към текста..
Пак ще си се веселят хората и пак ще си гледкат картинки..:)))

За авторството не ми се говори. СюитаБулгарика не ми е първа гордост, но пък...:)))

Изобщо тази беседа ще донесе отново само спор (и бой) и сто песни едновременно.:)





Тема Re: Мога ли да знамнови [re: блa_блa_блa]  
Автор ()
Публикувано23.11.05 00:09



Още един скучаещ и отричащ всичко интелектуалец, който влиза в този "боклук", за да отбележи колко е велик. Бла-бла-бла. Не става дума за това какво ти мислиш за писанията на хората, бе. Става дума за елементарно позоваване по смисъла на етика и на нет-етикет, тупане. Кво да ти обяснявам... Безкрайно жалка история, на фона, на която ти и кютек или къфто е там или авторът на копи и пейста се докарахте до "величави" себедоказвания.

Acropolis adieu


Тема Re: Мога ли да знамнови [re: щe]  
Авторшмиpreл (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 00:10



Прав(а) си. В крайна сметка никой май не схвана смисъла на СюитаБулгарика.



Тема Re: Мога ли да знамнови [re: шмиpreл]  
Автор ()
Публикувано23.11.05 00:14



И на теб нещо да кажа, докато съм на скорост. Нима очакваш някой да светне за какво думаш? Аз вече, докато днес четох, адски се съмнявам и не само заради това.
Някакъв суяк пуска текстове без позоваване и линк и още поне два пуяка идват да кажат дали тези писания стават, според тях. Излишно е, макар че си прав, нашето упражнение. Едва ли ще схванат самодоволните интелектуалци и безмозъчните тикви за какво им се дума.

Acropolis adieu



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.