Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:52 07.07.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Апология на Космическото Бояджийствонови  
Автор блa_блa_блa ()
Публикувано06.11.05 21:20



преглеждам поредната канонада подбрани пействания на боза и се радвам на еднотипните и предвидими реакции срещу тях. От работите, които е пействала, чета предимно статиите(ако не съм ги чел на друго място), на художествените неща в повечето случаи поглеждам само заглавията.
Аз не веднъж съм я обвинявал в липса на дискусионност и сега няма какво да се повтарям, но странна работа: като прегледах сега и другите уж по-авторскитеми в клуба не бях пометен от някакво дискусионно цунами, нито от някаква по-великанска проява на литературен вкус. И си мисля, дали пък едно споделяне на уловените в някоя гугъл-разходка добри пейзажи не дава по-стабилна опорна точка за евентуалната ни взаимна естетическа шпакловка, отколкото бездарните литопити, досадно облепени с епидермиса на персоналния ангажимент, щото, видите ли, срещу нас стои нещо оригинално написано, живо, реагиращо, авторско?
Най-малкото цитирането на вече утвърдени образци е лишено от дабл-байнда на другарско потупване/ напсуване на автора заради текста или на текста заради автора, а оттук изнася на преден план текстовостта на текста, какъвто и да е той.

Все пак канонадата си има своите кусури: не ни позволява да се насладим на изящната изработка на съставящите я сребърни инкрустирани куршуми; е, вярно, може и така, някакси, малко по-сбрано, но, както сам отбелязах наскоро, спорта даване-жега-на-постинг-брояча си има собствени правила, безразлични към скрупулите на четимата прегледност. Иначе нямаше да пускам това като нова тема.



Тема поредният мерд!!!нови [re: блa_блa_блa]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано06.11.05 21:26







Тема Шат дъ фак ап, гнусная сволоч!нови [re: NUT]  
Автор блa_блa_блa ()
Публикувано06.11.05 21:30



.



Тема безскрупулен въпроснови [re: блa_блa_блa]  
Автор lachistein (madonnaholic)
Публикувано06.11.05 21:37



харесва ли ти сигнатурата ми?

Редактирано от a з на 12.11.05 03:54.



Тема Re: Апология на Космическото Бояджийствонови [re: блa_блa_блa]  
АвторБ.K. (Нерегистриран)
Публикувано06.11.05 21:43



здравей :)
дискутира се, ако има какво и с кого :)



Тема Re: Апология на Космическото Бояджийствонови [re: блa_блa_блa]  
Автор kpилe ()
Публикувано06.11.05 21:49



пуснал си го като нова тема, защото с присъщата си скромност си решил, че блестящо издържаната ти логически и стилистично мисъл трябва да се открои сред тъпотиите, които всички други парии генерират.

живи, здрави. напускай още 5-6 теми, за да илюстрираш по-добре своята безкрайна правдивост и болезнено точно лично мнение по този въпрос (както и по всички други).



Тема Re: безскрупулен въпроснови [re: lachistein]  
Автор блa_блa_блa ()
Публикувано06.11.05 21:49



кажи й на тая дето ми се сваля от подписа ти че няма никъв шанс, прекалено е...една такава... визуална, а пък аз си знам, че няма никаква истинска наслада извън текста

ПП: в крайна сметка ако я увиеш във вестник ще се прежаля



Тема Re: Апология на Космическото Бояджийствонови [re: kpилe]  
Автордecп (Нерегистриран)
Публикувано06.11.05 21:54



събота и неделя ги пускат за малко



Тема Re: безскрупулен въпроснови [re: блa_блa_блa]  
Автор lachistein (madonnaholic)
Публикувано06.11.05 21:58



аз пък си мисля, че само от ботушите й ще кървясаш

дай ми вестници и ще ти увия едни кубинки от '87, които също не са за подценяване

Редактирано от a з на 12.11.05 03:53.



Тема Re: безскрупулен въпроснови [re: lachistein]  
Автор Haчko (страхкор)
Публикувано06.11.05 22:03



Подписът ти е груба проява на селяния по всички показатели - съдържание, размер на файла, размер на изображението... най-вече последното, което ме принуждава да въртя колелото на мишката като бесен, за да се появи следващото мнение. Поинтересувай се от значението на думата "нетикет".



...Крайно време беше да намажа нещо...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.