Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 26.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: А ти?нови [re: K. фoн дьo 1O]  
Автор Mapжeнa ()
Публикувано01.11.05 17:43



наистина катастрофично въображение...
лошото е, че за да се разсее подобна инсинуация трябва да се публикуват картинки по сравнителна айпи-логия...

аз лично няма да се поколебая - това да даваш права на хора без чест си е живо самозагробване.

Има добри и лоши хора, от лошите се отказваме, с добрите сме добри...

Редактирано от Mapжeнa на 01.11.05 17:46.



Тема Re: А ти?нови [re: Mapжeнa]  
Автор kpилe ()
Публикувано01.11.05 18:18



ай-пи-тата нищо не значат :))

виж в момента откъде ти пиша :))

куку- бързи самолети, а?




аз не разбирам защо толкова много се връзват всички на подмятания на някакви анонимни никове. не че ние с тези профили не сме по-малко или повече анонимни, но поне създаваме някакво цялостно впечатление за нас.



Тема Re: А ти?нови [re: kpилe]  
Автор Mapжeнa ()
Публикувано02.11.05 11:27



нема значение, важното е всичко да е под контрол...
мислиш ли, че се впрягам, просто изследвам феномена "крадеца вика дръжте крадеца" (ау, това феноменологическо изследване взе да заприличва на изследването на Б.К., беж да ме няма, че личните ми проблеми май се позакърпиха (ах, криле, страшно ти благодаря за положителната енергия, която завихряше в моята посока), но сега пък ще сменям работата)

Има добри и лоши хора, от лошите се отказваме, с добрите сме добри...


Тема Re: А ти?нови [re: kpилe]  
Авторkaбaлa aлaбaлa (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 14:47



"подмятания на някакви анонимни никове"

Ако визираш мен или К. фон К. /истинския ник/, това не са подмятания, а просто факти.

На теб би ли ти било приятно да се ръгнеш в някой клуб, да се сдърпаш примерно с Х там и след това да ближеш рани, защото този Х е бил модераторът У, пишещ като обикновен юзър Х?



Тема Re: А ти?нови [re: K. фoн дьo 1O]  
Авторkaбaлa aлaбaлa (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 15:02



Хвалбите за сценария отправяйте към сценаристите и главните изпълнители. Аз само привеждам резюме.

Ергото не е съвсем това.
Способността на някого не е еквивалентна на неговата етичност. За етичност говорим, не за способности. Макар че и да си коректен спрямо останалите, изисква да си способен да не се криеш по ъглите. Уж нищо и никаква способност, но орязва слободията да мишкуваш, което не се нрави на определени, макар и способни в други отношения, хора.

Втория вариант оставям без внимание - прекалено глупав е.

Има трети вариант - смисълът на писаното от мен да е най-буквалният.


П.С. По повод параноята има хубав лаф, тиражиран от Дилов-син.
Това, че си параноик, не означава, че някой наистина не дебне зад вратата.



Тема Re: Ще има ли втора част?нови [re: Mapжeнa]  
Авторkaбaлa aлaбaлa (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 15:18



след като няма какво да кажеш по същество, компенсираш с алабала.



Тема Re: А ти?нови [re: Mapжeнa]  
Авторkaбaлa aлaбaлa (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 15:25



Ах, Марженке, и кой е крадецът, умничката ми?



Тема Re: А в третата частнови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Авторkaбaлa aлaбaлa (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 15:30



Благодаря за подробния отговор.


И все пак да напомня -

"Ще има ли втора част? [re: ДeбeлorъзHинджa]
Автор kaбaлa aлaбaлa (Нерегистриран)
Публикувано 30.10.05 16:23


Че да ни светне и по въпроса колко общо клуба модерира, с какви никове и с колко други пише в тях?"

настоящата модераторка освен в посочените 3?



Тема Алабалиш вече колко време, а не ти се разбира нищонови [re: kaбaлa aлaбaлa]  
АвторK. фoн aлaбaлa (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 15:42



Щото нищо не казваш. А то е щото няма какво да кажеш. А пък то е щото нямаш основания.

Аре са ако обичаш и ако можеш, кратко и ясно да кажеш КАКВО ИСКАШ, ЗАЩО ГО ИСКАШ И НА КАКВО ОСНОВАНИЕ? Ама без увъртания и философизми и отвлечено. Обективно, мотивирано, конкретно (не някъде си, някога си, някой си май еди кво си, а тук, тогава, този, такова), точка по точка.

Освен това може да обясниш и какво притеснително има в описания от тебе по-горе хипотетичен случай да сблъскаш мнение с някого, който бил модератор, без ти да знаеш? Аз изглежда съм от Марс защото не разбирам, ама изобщо не разбирам страховете ти, а както виждам и никой друг не е притеснен от нещото за което алабалиш.



Тема Re: Алабалиш вече колко време, а не ти се разбира нищонови [re: K. фoн aлaбaлa]  
Авторridiculus amp; wretched (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 16:46



да, изглежда си от марс, или си модератор.
След като се правиш, че нищо не разбираш.

Какво искам - да се знае в клуба кой точно модерира. А това става, като пише винаги с модераторския си профил.
Защо го искам - за да са наясно всички /включително и новите/ юзъри с кого си имат работа.
На какво основание - посочих по-горе.

Това, че никой от пишещите не изглежда притеснен, е обяснимо.
Нали не са параноици като мен?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.