Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 07.07.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Буковски, Хелън Филдинг, Мона Чобан, но какво е ренови [re: TRUST]  
АвторTRUSTLOVE (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 14:55



Sorry, че пак повдигам темата, ама съм много разочарована.
Прочетох трите книги в гореописания ред. Както вечч стана ясно терзанията ми са насочени към това, как се справя човек, загубвайки любовта и как не повръща от поредната свирка /с извинение/ като и без това тоя филм вече сме го играли...
Как всеки се справя с поддържането ня вярата си в любовта или заместването й с нещо друго.
Ако Буковски все пак се жени за последната героиня от книгата си...
Ако Филдинг упорито върти героинята си Бриджит около мъжа, когото обича...
То тая Чобан лесно се измъкна - краят е отворен и всеки може да си измисли рашание...
За мен това е безотговорна авторска позиция - вземи някакво решение за себе си и го отстоявай...
Иначе то е ясно, че всички сме с отворен край....



Тема Re: Буковски, Хелън Филдинг, Мона Чобан, но каквонови [re: TRUSTLOVE]  
Авторcивия вятъp (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 15:40



няма нищо.

мисля, че физиологически жените имат повече отворени краища от мъжете. иначе ми се струва, че понеже и ти си с отворен край и искаш някой друг да вземе решение вместо теб, а?

избор винаги има. да гълташ или не. единственото, което ни спира да направим своя избор е алчността и лакомията, караща ни да се страхуваме, че може да се минем случайно...



Тема Re: Буковски, Хелън Филдинг, Мона Чобан, но какво е ренови [re: TRUSTLOVE]  
АвторB.K. (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 15:57



Burkash jivota s literaturata.



Тема Re: Буковски, Хелън Филдинг, Мона Чобан, но каквонови [re: cивия вятъp]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано28.02.05 16:08



Човек трябва да е особено внимателен с възможни измами при гълтането. За повече инфо - виж


Надявам се Начко да ми прости своеволието.



Тема сивия вятърнови [re: cивия вятъp]  
АвторTRUSTLOVE (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 18:00



Все си мислех, че сивия вятър е регистриран потребител и имам подозрението, че истинския не си ти...
А ако някой иска да ми каже нещо - може винаги да го направи...
Гълтам, когато небцето ми е подготвено да го понесе и взимам решения.
Проблемът е, когато се съберат двама с отворени краища



Тема pak do gyltane go dokarahmeнови [re: B.K.]  
АвторTRUSTLOVE (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 18:05



Абе тая темя я подхванах, за да видя хората какво мислят и с условието, це са малко над средната статистика.
Разочарована съм, че като извод се заформя гълтането.
Мога да гълтам, но не искам това да е моето решение......



Тема Re: pak do gyltane go dokarahmeнови [re: TRUSTLOVE]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано28.02.05 19:40



А ти какъв надсредностатистически извод търсиш? Аз мисля, че си го намерила.



Тема Re: тинови [re: TRUSTLOVE]  
Авторcивия (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 20:54



си тази, която заговори за гълтане, мила... защо се учудваш, че каквото повикало....?

мен лично не ме вълнува гълтането, нито за коя се е оженил буковски, нито дали чобан има отворен край. в живота ми тия неща не оказват никакво влияние.

и честно казано винаги ме е вълнувало повече дали една жена ще си отвори душата за мен, отколкото дали ще си разтвори краката. ти за момента имам чувството, че ме занимаваш с второто, а то не е моя работа, извинявай за което...


хубаво си мислила, ама потребител не съм, а вече не съм и регистриран. скоро може изобщо да не съм, така че ако искаш нещо полезно да ти кажа, пре-ГЛЪТНИ високото самочувствие и говори искрено (и лично) без да се криеш зад полите на чобан, буковски муковски и т.н.

и това е твой избор.

щом ти е неприятно, няма повече да "повдигам темата" за повдигането. но мълчанието е най страшното, по страшно дори от неочаквани отговори.

и това е твой избор.

до скоро и късмет



Тема Re: Буковски, Хелън Филдинг, Мона Чобан, но какво е ренови [re: TRUST]  
АвторOбичaйния зaпoдoзpян (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 23:31



Решението е просто - отдай се на разрушителната си човешка природа!


Кактус -това е разочарована от живота краставица!



Тема Re: тинови [re: cивия]  
Авторм (Нерегистриран)
Публикувано01.03.05 01:49



Глътни повечко въздух, и после го издухай. Деба сивия вятър, деба , що не е зелен?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.