Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 07.07.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Исус Христос угаси войната между жената и мъжа  
АвторЯвop Heдeлчeв (Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 21:48



Здравейте

Казвам се Явор Неделчев. Приветствам всички ви, признавайки всеки един от вас за уникален талант! С вълнение ви предлагам да обърнете внимание на въведението и част първа на легендата, която пиша и съм озаглавил:

"Исус Христос угаси войната между жената и мъжа"

Ако искате да прегледате писанието ми, заповядайте в личната ми страница: http://www.slovo.bg/yavor

Няма щастливо чудо без намесата на Върховната Сила!

Щастливото чудо на нашия живот не може да се сбъдне, ако не сме повярвали във Върховната Сила!


Исус е Творецът на истинската любов и вярата в Исус е истинска любов!

Ще бъда безкрайно щастлив, ако сътворената от мен история помогне на много, останали без вяра и любов, жени и мъже, да повярват в Живия Исус Христос, като в свой Господ и Спасител, защото, освен в Него и в Бог Отец, аз вярвам и в това, че силата на тази вяра е способна да съживява погубената щастлива любов, така както Самият Исус Христос е съживявал мъртви хора със силата на любовта си!

Ще бъда много благодарен на всеки един от вас, който реши да запише мнението си във форума. Очаквайте части втора, трета и четвърта на моята история.

От сърце пожелавам на всички сбъдване на най-смелите мечти!



Тема Re: Исус Христос угаси войната между жената и мъжанови [re: Явop Heдeлчeв]  
Автор thenewone (ангел)
Публикувано05.02.05 22:39



много яко заглавие:)
отивам да видя за какво става дума

"-Благодаря, достатъчно- повтори Фред. –Понякога ми се иска да полудея. Но съм забравил как."


Тема Re: Исус Христос угаси войната между жената и мъжанови [re: Явop Heдeлчeв]  
Автор trippin (slow hands)
Публикувано06.02.05 14:45



Прочетох въведението,,,споменаваш Исус 10 пъти, Господ-Бог-13(без да броим вариациите)..аз не съм от най-вярващите но съм чувала че „името господне” не трябва да се споменава напразно...не съм съгласна със,според теб,причината за войната между половете..не съм съгласна и с определението ти за" истински щастливата любов между нея и него" ...това не е от голямо значение защото текста едва ли има за цел някой като мен да се съгласи с каквото и да било от написаното..стоя си сега и размишлявам над жалкия си декадентски живот и незнам дали въобще ще се престраша да започна „легендата”...извинявай, но докато преглеждах тези редове и за момент направо се почувствах като в телевизионно предаване където достолепен пастор с побеляла коса и капчици пот по челото подскача с микрофон и крещи, ”Има чудеса, вярвайте в чудесата,чудесата се случват само на тези,които вярват!”...и от това чувство не ми стана много приятно....надявам се „същинското” четиво да не носи същата приповдигнатост..и вместо да пиша повече ще отида просто да го прочета,реших се

...pointless ventures, endless games...


Тема Re: Исус Христос угаси войната между жената и мъжанови [re: trippin]  
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано06.02.05 15:02



Алилуя, сестро!



Синклър Луис, "Елмър Гентри".





Тема Re: Исус Христос угаси войната между жената и мъжанови [re: Haчko]  
Автор trippin (slow hands)
Публикувано06.02.05 15:09



абе то си е направо за" Алилуя"....

...pointless ventures, endless games...


Тема Re: Исус Христос угаси войната между жената и мъжанови [re: trippin]  
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано06.02.05 15:47



Ненапразно споменах "Елмър Гентри". Страхотна книга, точно по темата





Тема Re: Исус Христос угаси войната между жената и мъжанови [re: Haчko]  
Автор trippin (slow hands)
Публикувано06.02.05 16:14



въобще не съм забелязала книгатапрочетох"Алилуя" и пак ми причерня...

...pointless ventures, endless games...


Тема Re: Исус Христос угаси войната между жената и мъжанови [re: trippin]  
Автор thenewone (ангел)
Публикувано06.02.05 17:56



Християнски розов роман.

Ааааа-лелуйя!

"-Благодаря, достатъчно- повтори Фред. –Понякога ми се иска да полудея. Но съм забравил как."

Редактирано от thenewone на 06.02.05 17:57.



Тема Re: Исус Христос угаси войната между жената и мъжанови [re: thenewone]  
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано06.02.05 18:30



Съмнявам се, че е истински християнски роман (за цвета нищо не казвам), защото първата заповед...





Тема Re: Исус Христос угаси войната между жената и мъжанови [re: Haчko]  
АвторMaлkaтa Mю (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 16:00



Хора, някои печелят от такава литература!
Разните му там арлекини и забравени любовни романи!
Не можах а прочета много от този, ама нейсе...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.