Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:31 30.05.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема сп. "Егоист" - за последно  
Автор garconne (duplicata)
Публикувано07.04.04 15:30



Защото няма да си го купувам повече. Или поне не докато е с този пореден нов главен редактор (Емил Спахийски). Опит за смяна на стила в посока скандална модерност, но се е получила смесица от сп. "Кой" и часовите вестници от времето на П. Блъсков. Много теми (привлекателно на пръв поглед), но всичките вече отразявани в предишни по-нови и по-стари броеве на Е. Силно завишена честотност в споменаването на думата "секс". Мартин Карбовски - по-вулгарен отвсякога. Мисли на Евгений Дайнов (той пък какво прави тук?!) за това кой е истински пич (разбира се, че той) и кой е сдуханяк смотан. Няколко художествени ескиза, пред които нашият "Групов разказ" е произведение с национална значимост. Писмата на читателите - много многословни станали изведнъж тези читатели. Фешън сесията - нищо фешън. Градът Венеция - списание "Одисей" за какво е тогава? Психопортрет на Миролюба Бенатова от четирима! независими екперти (защо не на Венета Райкова, например?)
И изненада: подаръкът в този брой е дамска превръзка!
Както е казал О. Уайлд по един повод: "Опита се да отвори салон, но се получи ресторант".
Извинявам се, ако съм ви отегчила, но днес по изключение не ми се бори за мир, поради което ми се намери много свободно време.



Тема Re: сп. "Егоист" - за последнонови [re: garconne]  
Авторjija (Нерегистриран)
Публикувано07.04.04 15:37



noviat broi na egoist e reklamiran s posteri, zalepeni ramo do rano s "koi shte vie v klub O`azis"
interesna hrumka, nai-veroiatno na emcho, za privlichane na auditoria.
tupoto e, che tia e-auditoriata e edna i sushta ot veche niakolko godini i takova smeshno plakatche i izbroiavane na koricata v liavo kakvo sudurja broia moje samo da me nakara da NE go kupia.
ti chete li infoto za Beckham. hahahaha, mnogo ni informiraha s nego niama shto.
niama go style-a, niama ia igrata na dumi
niama go e



Тема Re: сп. "Егоист" - за последнонови [re: jija]  
Автор garconne (duplicata)
Публикувано07.04.04 15:53



Пропуснах да напиша за Д. Бекъм . Не че не е атрактивен, но си бях свикнала с българските лица на корицата.
В интерес на истината, първата ми мисъл беше дали не става въпрос за някакъв конкурс за двойници.



Тема Re: сп. "Егоист" - за последнонови [re: garconne]  
Автор Cornflake girl (любопитна)
Публикувано07.04.04 16:22



Хехехе

Мерси за резюмето

Точно се чудех дали да си купувам този брой..., защото ми омръзна да го купувам и да го захвърлям след първата статия!
Ама какво стана с тия хора, е-кипът им се разпадна съвсем!



Тема Re: сп. "Егоист" - за последнонови [re: Cornflake girl]  
Авторjija (Нерегистриран)
Публикувано08.04.04 11:49



az shte produlja da go kupuvam . ot mazohizam i zaradi dobroto staro vreme
pone dokato ne mi hrumne da iziam spisanieto s koricite. ot iad

ili dokato ne slojat donald rumsfeld na koricata

nadejdata umira posledna. dori za egoistite



Тема Re: сп. "Егоист" - за последнонови [re: garconne]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано08.04.04 17:32



Мдам и аз много се разочаровах от последния брой, а си купувам Егоист от №3.

"Боже колко мъка има по тоя свят!"- каза Моканина и продължи да скубе бялата лястовица.


Тема Re: сп. "Егоист" - за последнонови [re: garconne]  
Автор reader (отсъстващ)
Публикувано09.04.04 13:42



Ех, жалко, явно нещата все пак не са се оправили.
Аз го четях с огромно удоволствие до един момент - някъде преди година - две, но...


If you're leaving, close the door. I'm not expecting people anymore.


Тема Re: сп. "Егоист" - за последнонови [re: garconne]  
Авторtisho (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 16:36



e87 stoi na edna ryka razstoianie ot mene. kupih si go minalata sedmica ama oshte ne sym go otworil zashtoto nimah mnogo wreme. sega we4e wzeh i da syjaliawam che sym si go kupil ama ia po-dobre predlojete niakoia alternativa na Egoist



Тема Re: сп. "Егоист" - за последнонови [re: tisho]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (ентусиаст)
Публикувано14.04.04 17:13



Playboy



Тема Re: сп. "Егоист" - за последнонови [re: tisho]  
Автормyтxepфyцkep (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 17:35



Капитал light




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.