Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:30 23.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хари Потер литература ли е?нови [re: Shankly]  
АвторHaчko® (Нерегистриран)
Публикувано14.03.04 12:18



"Небивалици" - Доналд Бисет. Има ги на "Славейков"



Тема О!!!нови [re: Aлиc]  
АвторHaчko® (Нерегистриран)
Публикувано14.03.04 12:19



Ти мислиш?!?!



Тема има един проблемнови [re: Haчko®]  
Автор Shankly (FREE AS A BIRD)
Публикувано14.03.04 18:24



Живея на около 450 км от този площад. ;-)) Ще трябва да проверя в книжарниците тук, във Варна.



Тема Re: има един проблемнови [re: Shankly]  
Автор Haчko ()
Публикувано14.03.04 20:01



Ааааа, ясно! Тогава...



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Тема Re: Не,не..нови [re: Haчko]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 02:04



Опа ! Точно вие в момента се опитвате да ограничите менюто на децата, които също са хора и като всеки човек, имат право на избор.
Никой не ограничва вашето право на избор - не ограничавайте чуждото.
Аман от самомнителни квестори. Преди 15 години щяхте да сте добър култур-трегер(ако възрастта ви е недостатъчна, попитайте някой по-стар и мъдър от вас какво значи това.)
Всеки идиот, влязъл в интернет клубче, може да се изживява като последна инстанция и да плюе към небето. "Волът рие, на гърба му пада"
Като сте толкова печени, напишете вие нещо, което да бъде четено от милиони - в мрежата мога да пиша и аз.
А ако за литература признавате само неща, които не можете да разберете(единственият "недостатък" на Хари Потър като литература е, че е лесно разбираем за възрастните.), препоръчвам ви да прочетете нещо за набла-формализма(математически апарат, използващ частни диференциални оператори от втори ред) - много ще ви хареса.



Тема Re: Не,не..нови [re: Гocт]  
Автор Haчko ()
Публикувано15.03.04 08:55



Лошото е, че и набла-оператора го разбирам Ами сега?!

ХАХАХАХАХАХАХАХАХА

~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~

Тема Re: Не,не..нови [re: Haчko]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 23:14



"Куздрата бодлани бокрите" Звучи ти познато, нали? За съжаление не значи нищо. На никакъв език.
И само за сведение - няма набла-оператор като такъв. Знакът набла (стъпало на главата си делта), означава поне 6 различни диференциални оператора в зависимост от произведението - скаларно, векторно или тензорно.
Заповядай в някой друг клуб, където да си ги мерим.



Тема Алеле, майко!нови [re: Гocт]  
Автор Haчko ()
Публикувано16.03.04 01:14



Ауууу! Ама ти защо реши, че държа да си ги мерим? Аз исках просто да ти кажа, че мога да хвана един учебник, да прочета, да си поприпомня, да понауча нещо ново и да разбера. Да разбера - теб това те притесняваше, нали - че няма да разбера наблите (колко мило, че ми каза как се изписва, хаха). И с тензори няма нужда да ме плашиш

Има нещо обаче, което не си разбрал. Аз не съм за ограничаване на менюто, а за разширяването му. И твърдя, че след като опитат наистина изтънчени ястия, хората сами ще изхвърлят червените мухоморки от списъка с храните

всичконаАндерсерсенвсичконаАстридЛиндгренвсичконаАнгелКаралийчевПриключениятанаЛисковсичконаДоналдБисетвсичконаДжаниРодариМаншонПолуобувкаиМъхестаБрадаЯнБибиянТувеЯнсонинейнитеживотинкиприказкинаШехеразадабратяГримприказкитенатолковамногонародиченемогадагиизброявсичкитеПриключениятанаНезнайковсичконаАсенРазцветниковиощемногомногомногодруги не са бедно меню, повярвай ми... господин двумерен масив

~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~

Тема Re: Хари Потер детска литература ли е? [re: Гyrъл]  
Автор Ceвepyc (Снейп)
Публикувано16.03.04 14:19



В отговор на:

Няма ли да си спре развитието за месеци, дори години наред? А след четенето идват филмите. А след филмите – компютерните игрички...




Естествено първо това същото дете ще трябва да се откъсне от ТВ и РС игрите.

А децата в България не четат. Повечето ще изгледат филмите, изиграят игрите, но няма да се преборят с дебелите томчета.

Понякога опитвам да крещя
със бурята, препускаща из здрача,
поглъщаща бездънните недра...


Тема Re: О!!! [re: Haчko®]  
Автор Ceвepyc (Снейп)
Публикувано16.03.04 14:47



абе пич, това:

В отговор на:

Ти мислиш?!?!




си ми звучи баш като заяждане.

Понякога опитвам да крещя
със бурята, препускаща из здрача,
поглъщаща бездънните недра...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.