Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:09 02.07.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема тема2 - за tera  
Автор Бoзa Kocмaтa ()
Публикувано19.01.04 17:20



не ставай поредният цензор.

форумът е свободно пространство. всеки може да пише това, което счита за интересно, в рамките на тематиката на клуба и спазвайки определени правила, като например, елементарно уважение към личността на другия/те. което е свобода на словото.

всеки влязъл тук, е свободен да чете каквото пожелае. което, в превод, означава: ако не искаш, не чети. което пък е свобода на избора.

не възразявам да ми пишеш какво мислиш по темите, които пускам. това също е свобода на словото - твоята.

възразявам обаче да си позволяваш да ме обиждаш на лична основа. това не е свобода на словото, а комплексарщина.

нямам нищо против това, че мислиш, че в български форум трябва да се пише на български. нито че ми го казваш.

имам нещо против да ми казваш на какъв език да пиша аз. и това, че предполагаш, че хората тук не знаят чужди езици и следователно не ми разбират постингите. в този смисъл, не аз ги подценявам, а ти. както и ограничаваш правото им да четат каквото пожелаят, ако пожелаят, включително и тук.

знам, че тази тирада НЕ БЕшЕ НЕОБХОДИМА по отношение на мен, защото не ми е важно кой как ме оценява. не съм тук да се запознавам, още по-малко да се харесвам, а да си 'говоря' за литература. пак: ЗА ЛИТЕРАТУРА, а не да обсъждам собствената си личност, нито тази на когото и да било от списващите тук. ако ти си тук за това, значи нямам какво да си кажа с теб.

БЕшЕ НЕОБХОДИМА обаче от гледна точка на СВОБОДАТА НА СЛОВОТО, която далеч надхвърля по важност мен, теб, този 'разговор' и всички останали тук. свобода, каквато в българското пространство (виртуално или не) НЯМА.

жалко за което.

и ако спра да пиша тук - на английски, испански, латински, български, македонски, иврит, хинди и кантонски - няма значение, това ще бъде именно по тази причина.

няма свободен форум между несвободни хора.



Тема Re: тема2 - за teraнови [re: Бoзa Kocмaтa]  
Авторtera (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 17:35



боза,

това е български форум. горе името на клуба е написано на кирилица, поясненията за какво е този клуб също са написани на български език.
в интернет пространството има достатъчно места, където можеш да говориш с англо- или френскоговорящи хора. тук обаче четящите са българи.

мнението ми, че е хубаво да пишеш на български е всичко друго, но не и ограничаване на свободата на словото.



Тема Re: тема2 - за teraнови [re: tera]  
АвторБ.K. (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 18:16



да, разбрах какво ми казваш.
не знам дали ти мен разбра.
но няма значение.



Тема Re: не те е разбрала...нови [re: Б.K.]  
Автор Amonyak (NomaD)
Публикувано19.01.04 19:16



...има още да учи български.

Amonyak знае!


Тема Re: тема2 - за teraнови [re: Бoзa Kocмaтa]  
Автордзвep (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 19:28



Боза, аз те чета и ми харесва. Но, ако се спихнеш и повярваш, че нямаш място тук - ше докажеш единствено, че си снобка космата. Което си е много хубав прякор, обаче.
Ташак бе, Боза, нема такова нещо в интернет - кой къде, колко, как и защо да участва. Айде, разпускай!



Тема Re: тема2 - за teraнови [re: tera]  
АвторБ.K. (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 19:29



нещата, които съм пускала тук в оригинал, не са преведени на български. или аз не съм виждала техен превод. предимно поради трудността, а и по други причини, в които няма да навлизам.
за мен ще бъде приятна изненада, ако ти ги преведеш и ги пуснеш тук, след като толкова държиш на българския език във форумите. но внимавай за качеството на крайния продукт, защото тук май че има и хора, които разбират от превод.
ето ти линковете:






ако не можеш, разговорът ни се обезмисля.
в което съм сигурна предварително.

изненадай ме.



Тема Re: тема2 - за teraнови [re: дзвep]  
АвторБ.K. (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 19:31



дзвер. и на мен ми харесва :)
поради што да съ спихвам, викаш? :)



Тема Re: тема2 - за teraнови [re: Б.K.]  
Автордзвep (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 19:40



ми подкарала си го с обяснения. ше земеш да поверваш, че е некво много избрано място.



Тема Re: тема2 - за teraнови [re: дзвep]  
АвторБ.K. (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 19:43



ми то си личи :)



Тема Re: тема2 - за teraнови [re: дзвep]  
АвторБ.K. (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 19:49



що ли да ти казвам, че тая тема не я пускам заради tera :)
и от един постинг ми е ясно кой кво.
за жалост.
дзверооо, байгън, ве. байгън от таквоз. знаеш кво.
ма кво да съ праи. толкуз дават.

аре със здраве.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.