Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:12 27.09.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема : ) здрасти ! нещо да попитам аз...нови  
Автор a зМодератор ( *)
Публикувано13.11.03 15:37



защо така малко се пише в този клуб?
как мислите?
в смисъл - малко написани неща се показват тук.
станало е повече нещо като... плювалнико-разсъждалник, а четива няма.
не, че имам нещо против, или да правя някаква забележка.. глупости са това.
но наблюдавам и забелязвам, че по малкото написани неща никой нищо не казва; това, може би, някакси, обезсърчава тези които пишат, не мислите ли?


ама хайде, де, чете ми се нещо! нещо написано от вас : )
какво става, а?



Тема Re: : ) здрасти ! нещо да попитам аз...нови [re: a з]  
Авторlil (Нерегистриран)
Публикувано13.11.03 18:24



Аз не възприемам този клуб като клуб за писане на текстове, а като клуб за обсъждане на литература. След като е предмет на обсъждане, значи е вече стойностна в нечии очи. Един едва написан текст има да извърви много път докато стане литература.
Квалификации като... "плювалнико-разсъждалник" ще ги пропусна, има тук доста по-устати от мен.



Тема я : ) как се подостри : )нови [re: lil]  
Автор a зМодератор ( *)
Публикувано13.11.03 19:02



не се засягай, де, всъщност, ако се поогледаш ще видиш, че написаното от мене не е обидно.
направо си е факт.

преди 3-3 и половина години в клуба се пишеха доста интересни неща.
по-късно, като се размножиха клубовете, нещата някакси се размиха.
може би това е причината, но... наистина ми липсват четивата тук.
хайде, не бързай да се сърдиш.
излишно е : )



Тема Re: я : ) как се подостри : )нови [re: a з]  
Автор linkin_lady (лапи долу...!!!)
Публикувано13.11.03 19:12



аз пък възприемам този клуб като "задаване на тъпи и безизходни въпроси и много умни, смислени и полезни отговори от хора, които си разбират от работата"
ако не е такъв значи пак съм се объркала...

Бъди Дявол, за да не те пратят по дяволите!


Тема не би било зле да е и такъв : )нови [re: linkin_lady]  
Автор a зМодератор ( *)
Публикувано13.11.03 19:28



но пък защо да е само такъв.
мисля, че би било по-интересно да има повече неща.
продължаваш да се дразниш. дали тъпото байряче не те ядосва.
пак ти казвам - няма смисъл.
не го гледай него само ; )



Тема Re: : ) здрасти !нови [re: a з]  
Автор garconne (duplicata)
Публикувано13.11.03 19:31



Направих си труда да ги преброя: само на първа страница от общо 20 теми 6 (шест) са с "написани неща" (да използвам твоя израз). Ако не съм забравила да смятам, това прави 33,33%, което, струва ми се, не е никак малко :)
Но и аз като lil този клуб го възприемам като "говорим си за литература", а не като "вижте какво написах".
Да те попитам на свой ред: ти модератор ли се явяваш? на този клуб ли? откога? и защо? и какво ще модерираш? :) Ако отговорите на 2-ри и 5-ти въпрос са "да", от позицията на какви принципи?
П.П. Въпросите ми са продиктувани от чиста любознателност и нямат антагонистичен подтекст :)
П.П.П. Ако обичаш да четеш тук авторски неща, с каквото впечатление оставам, защо не си се изказвал досега по тях? Или си бил "под вънкашност чужда?" :))



Тема чакай, чакай : )нови [re: garconne]  
Автор a зМодератор ( *)
Публикувано13.11.03 19:49



откогато този клуб е създаден, почти, а з съм тук, по този начин. което значи от малко повече от 3 години.
и не лича, нали : ) в "модерирането" имам предвид.
спокойно!
ех, значи... като си говорим, когато "обличам" други дрешки - разговорът е друг.
съжалявам за което.


мдам.
малко... кофти : )

карай да върви.



Тема Re: чакай, чакай : )нови [re: a з]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано13.11.03 21:46



е, така е, Борянче - ти нима не го знаеш това, че тръгна да си правиш експерименти?



Тема Re: : ) здрасти ! нещо да попитам аз...нови [re: a з]  
АвторБ.K. (Нерегистриран)
Публикувано13.11.03 23:37



нормално е. всяко нещо си има жизнен цикъл. след първоначалния ентусиазъм да се прави каквото и да било идва навикът, а после - скуката.
и другите клубове преливат не преливат от нови идеи, а по-скоро от лични вражди. поне тук като че ли ги няма. поздравление за което. или аз съм късогледа.

а за новите неща - не ги коментирам, предимно защото опитът показва, че повечето автори са доста докачливи и, поствайки тук, търсят не толкова мнение, колкото поощрение. което пък не мога да им дам, ако нещата им според мен са слаби.

а иначе - няма лошо да се пише. стига да си заслужава усилията.



Тема Re: : ) здрасти ! нещо да попитам аз...нови [re: a з]  
Автор MaPBuH (SWMP)
Публикувано14.11.03 00:16



четенето изисква най-малкото време да има човек

и аз приемам този клуб по-скоро като място за обсъждане; опити по 2-3 или повече екрана проза просто нямам време да чета, за съжаление, сигурно понякога се появяват и хубави неща

--
Много е важно в началото да си поемеш дъбоко въздух



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.