Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:05 02.07.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Малък етюднови [re: Hammill]  
АвторБoзa Kocмaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 02:01



предлагам да спрем да постваме несвързани с темата неща тук. ако имаш да ми казваш нещо съществено, можеш да ми оставиш бележка.



Тема Re: Пусто съжалениенови [re: Лaиk]  
Автор Лoro (хмм)
Публикувано18.09.03 17:15



Или по-скоро ти си живял по лесния начин. Само страдал може да разбере страданието на другите


=======================
Moonlight sonate


Тема Е това вече ме развесели :)нови [re: Лoro]  
АвторЛaиk (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 19:26



"Трудният начин" прави хората непукисти, приятелю. :)
А книжното "съчувствие" май си е типично за гледащите от страни.



Тема Re: Е това вече ме развесели :)нови [re: Лaиk]  
Автор Лoro (хмм)
Публикувано18.09.03 19:47



Как да ти кажа - определено за мен мога да споделя само едно: "Животът ми не е бил никак, ама никак лесен"
А все пак аз повдигнах темата...


=======================
Moonlight sonate


Тема Re: Хамил,нови [re: Hammill]  
Автордъpлa (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 21:24



с теб даже не е интересно да се дърли и човек. Знаеш ли кво правиш ти- тълкуваш думите ми така, както на теб ти утърва
И по принцип, философът не стои над половата разлика, ти поне си чел- знаеш кво са мислели почти всички философи за жените
Трябва ли да казвам сега колко от философите са създали семейство ,а?
Не, щото ти знаеш по-добре от мен , като чел два-сто пъти повече от мен.
Ама не е важно кво си прочел ,а кво си разбрал и че оня дето е превел Библията за простосмъртните, знаеш ли кво е казал на точно един такъв философ като тебе, м? Отде ли ще знаеш, наистина;)
И, между другото, написал си ми два реда накръст и си редактирал преди туй, сигурно ще да си изпуснал някоя снизходителна усмивчица и си размислил в последния момент
П.С. И да намериш хора,чели поне два пъти повече от теб , как ли би могъл да водиш разговор, след като разговаряш и изслушваш единствено себе си:)



Тема Re: Малък етюднови [re: Бoзa Kocмaтa]  
Автор Hammill ()
Публикувано19.09.03 01:16



Ъ-Ъ-Ъ, кЪде да ти оставя бележка?

Не, че е толкова важно....



Тема Re: Хамил,нови [re: дъpлa]  
Автор Hammill ()
Публикувано19.09.03 01:22



Ами, знаеш ли, на мен като съм чел всичко, ми е позволено всичко...

Дори композиции от типа:
Дзън, дзън, дзън,
време ли е вън?



Тема Re: Хамил,нови [re: Hammill]  
Автор eднa бoзa oт 6 cтoтинkи (Nosferatu)
Публикувано19.09.03 01:33



Абе тук къв е този разговор дето се е завъртял???
Никoй не обърна внимание на ТАЛАНТА на ЛОГО, аз съм възхитен от николкото куси изречения, в стил Чехов, хехе. Онова с чупенето на орехите просто ме срази; или пък с жената дето щяла да бъде като бабата...Браво, Лого!!

Сега към адашката космата: ти да не живееш в Париж? По мои наблюдения от горепостнатите постинги, трябва да си някъде там :)

Хаммилл, къде заминаваш?
Пак към теб: звучиш не високомерно, а несправедливо. Като се има предвид, че говориш за християнство и прочие. Иначе бива

.....




Тема Ти пъкнови [re: eднa бoзa oт 6 cтoти]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано19.09.03 02:01



какво се изживяваш като последна инстанция ? Рече, отсече и отмина



Тема Re: Хамил,нови [re: Hammill]  
АвторБoзa Kocмaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 20:08



кликваш ми на никнейма (в постинг, в който същият е в удебелено черно, защото там съм писала/отговаряла през регистрацията си). излиза профил. долу вдясно има иконка за бележка. пишеш и оставяш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.