Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 18.05.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Harry Poter i negovia sviatнови  
АвторHarry Poter (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 01:09



Zdraveite lubiteli na xubavoto 4etivo!Interesuvame niama sred vas fenove na Harry Poter i negovia magi4eski sviat.Pro4etox purvite 4-ri knigi na edein dux i utre po4vam 5-ta.Za men tova e neveroiatno uvlekatelno 4etivo,zashoto avtorkata uspiava da zapali lubopitstvoto kakto na malki desa taka i na otdavna porasnali.Bix go sravnila s kulta Tom Sayer.Kakvo mislite vie?Za men tezi knigi spokoino se naregdat v 100-te nai-dobri.



Тема Re: Harry Poter i negovia sviatнови [re: Harry Poter]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано03.07.03 08:10



Бегом в клуб "Хари Потър" тогава.



Тема аз имам нещо против Хари Потър,нови [re: Karl Terzaghi]  
Автор Seemore Glass (calm and serene)
Публикувано03.07.03 09:07



и то ееееееее:НАПАЛМ.
а па за Джъ Къ Роулинг просто нема а стигне целия ядрен арсенал на СъСъСъРъ,толко я обичам.



Тема Абе добри са за подаръкнови [re: Harry Poter]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано03.07.03 15:22



на по-малки деца на който не знаеш какво точно да подариш.. Лошото е ,че обикновено някой вече те е изпреварил.. В крайна сметка по-добре да им вземеш Том Сойер...

We can be Heroes
Just for one day


Тема Re: Абе добри са за подаръкнови [re: Oлмaши]  
АвторHarry potter (Нерегистриран)
Публикувано04.07.03 02:05



4estno kazano me u4udixte mnogo i stigam do izvoda.4e vie ne ste 4eli knigite a davate mnogo tupi izkazvania.Opredeleno ot vtorata kniga neshata stavat dosta po-seriozni.Preporu4vam vi da gi pro4etete i 5-te knigi i togava da davate izkazvania.



Тема Уважаеми Харинови [re: Harry potter]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано04.07.03 03:11



ще ми обясниш ли къде точно са моите tupi izkazvania ???
Нима отричаш ,че книгата е добра за подарък - т.е. лоша е ?
Или ,че е популярна -т.е. непопулярна е ?
А пък за препоръките ти - бе тия пет книги към 10 кила и 3000 страници са -аз ще взема някакво увреждане да получа...
Как ще прочета цели 3000 страници ????
Много нещо е това....

We can be Heroes
Just for one day


Тема Re: Абе добри са за подаръкнови [re: Harry potter]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано04.07.03 08:35



Ми, пич, нямам време да чета тъпи книги. Ти като си много умен, бегай в клуб НР, както вече казах. Но преди това не е зле да понаучиш правопис...

__________

Поради ремонт бръснеме отзад.

Надпис на вратата на бръснарница


Тема Честно казано,нови [re: Harry potter]  
Автор Seemore Glass (calm and serene)
Публикувано04.07.03 09:36



не е лошо преди да почнеш да ги говориш такива не е лошо да си помислиш още веднъж и да си помислиш в кой клуб се намираш и какви мутрисе срещат най-често тук и дали ако някой не е в час ще тръгне да разправя колко тъпа,некадърна и меркантилна машина за пари е Дж.К.Роулинг.Нещата ставали по-сериозни от втората книга?Бухахахаха,да ако си на 12 години наистина може да ти се сторят сериозни.
Иначе,мойто дете дедко ти,както и бая народ тука ги е прехвърлил нещата в оригинал.Кфо ся,да си обясняваме кой е хагрид,кфо е Hungarian horntail и кой има в скапаната си вълшебна пръчка перо от опашката на същия скапан феникс както и скапания Гари Потър(на руски казано)?Ай нема нужда,бегай си играй с барбитата и кените.



Тема Псст,Карло..нови [re: Karl Terzaghi]  
Автор Seemore Glass (calm and serene)
Публикувано04.07.03 09:39



тфа не е пич бре,тфа е гаженце-мънинко-към дванаесе годишнои не става,ако беше 12-годишно Гленфидич,бих се заинтересувал.Мани го да си припка.



Тема za Harry Potter [re: Seemore Glass]  
Авторstarlett (Нерегистриран)
Публикувано04.07.03 20:27



Koito ne e pro4el ne6to ot tezi knigi,mnogo e zagubil!
Az dosega sam pro4ela parvite tri i nqma da si namerq mqsto,dokato ne se dobera i do drugite dve!
taka 4e ,skapi Harry Potter-ne si edinstven v kluba!
kolkoto do 'tapata,nekadarna i merkantilna J.K.Rowling'-eeeh,vse pak razni hora,razni ideali!
ne vsi4ki mogat da vidqt hubavoto!a edna kniga trqbva i da se po4uvstva!
e,znam 4e sega edva li ne 6te me razkasate v kluba,no vseki ima pravo da 4ete kakvoto si iska!i da haresva kakvoto si iska!
i dvanaise godi6ni gadjenza ne sa edinstvenite po4itateli na 'tapata.......... Rowling'.
edno 19 god. momi4e,luda po4itatelka na Harry Potter i kompaniq!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.