Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:09 09.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Ще считам.нови [re: Seemore Glass]  
Авторasfrodel (Нерегистриран)
Публикувано19.07.03 23:51



hehehe kefite me be hora...
razseivate me ot tejkite misli:))



Тема АМА ГОЛЯМА ВЕСЕЛБАнови [re: asfrodel]  
Автор БacтyнБacтyнckи (hard)
Публикувано20.07.03 09:42



....пада тука бе
Големи критици,големо нещо...че то аз филма не можах да изгледам,та си представям ако требе да чета и т.нар. книга...
А много беше готино това за възрастта.....че нямало значение на колко си години,важното е да ги разбираш нещата...демек да си падаш по малкото чифутче Гари Потер....хехехехехе...абе смехуранковци,от моето поколение всички четяхме за индианци,ковбойци и др.безалкохолни напитки...ама всяко нещо с времето си,нали!
...и все пак Бате Гойко е по-пич от очилатия гном.....

Ако не знаеш закъде си тръгнал ,ще стигнеш другаде


Тема Re: АМА ГОЛЯМА ВЕСЕЛБАнови [re: БacтyнБacтyнckи]  
Авторharry (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 01:26



Na men mi e smeshno tvoiata i na ostanalite ot kluba prostotia,no si trai i vi gledam seira.Pravi mi vpe4etlenie,4e xorata v Bg.vinagi sa mnogo seriozni,4etat samo otbrana literatura i se nadsmivat nad vseki,koito misli razli4no ot tiax.Radvam se,4e tova mi e spesteno,zashoto si givea daleko ot rodinata i imam mnogo Kolegi(ne ot u4ilishe,kakto niakoi po-gore predpologi s tvurda uverenost),s koito mogem da si govorim na volia.E....xorata v Bg.vinagi sa s niakolko kra4ki na pred ot sveta,no kakvo stava za galost na krai?Vseki moge sam da si otgovori.
Surde4ni pozdravi-naskoro svurshix i Harry Potter and the Order of the Phoenix i susho goresho ia preporu4vam na xorata,koito xaresvat J.K.Rowling!!!!!



Тема Re: АМА ГОЛЯМА ВЕСЕЛБАнови [re: harry]  
Автор AzoN (различният)
Публикувано29.07.03 02:00



Какво става тук. Какво търсите изобщо в клуб носещ името "Литература" вие не сте за тук, казвам ви го. Това тук е клуб за изкуството наречено Литература. Клуб за книги. Ако наистина до такава степен си нямате работа че да влизате където ви дойде, ходете някъде другъде. Хората, които ценят литературата (каквито трябва да са юзърите тук) не намират за подходящо да използват изрази от типа "да еба" или пък да нагробяват другите. Те обикновено са толеранти към всеки го , те са културни защото посещават форум за култура. И такива хора очаквах да намеря тук. Да ругаеш и да псуваш човек, които е изразил публично препочитанието си към Хари Потър е нищо повече от признак на простотия и дълбок нравствен примитивизъм. Други пък казват "аз филма не можах да изгледам, а камоли да чета книгата..." - ПРИПОМНЯМ това е клуб за литература а не за кино. Обсъжда се книгата, а не филма - правете разлика между тези две неща. На други им се вижда прекалено трудно да прочетат 3000 страници - какво търсите тук тогова. Идете във форумите, които ви се нравят, не гонете хората от един форум за КУЛТУРА, а не за "ту да еба". Другата страна на нещата - вие дори не сте прочели книгата но я коментирате - също както Бай Гано коментира Виена - "кво ше и гледам на Виената - хора, къщи, сълтанати" - още един признак, говорещ за прост и ограничен човек, в чиито светоглед не присъства думата Литература, а само "Псувай без значение къде". Същото е и когато даваш отрицателен коментар на всичко и всеки, което\който не познаваш, не си виждал, не си чел и т.н., а причината - злобарство, яд нравствен примитивизъм и силна духовна деградация.
А Хари Потър се чете от всички възрасти, разбира се не и в България.
Очкавах други коментари в единнн форум за култура и изкуство. Признавам ви - дълбоко съм разочарован .

()


Тема Re: АМА ГОЛЯМА ВЕСЕЛБАнови [re: AzoN]  
АвторHarry (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 02:07



Blagodaria ti ot surse!!!!O4akvax pove4e ot meses niakoi kato teb da me podkrepi!!!!



Тема Re: АМА ГОЛЯМА ВЕСЕЛБАнови [re: БacтyнБacтyнckи]  
Автор AzoN (различният)
Публикувано29.07.03 02:12



Не знам да ли ти и другите тук сте чели за индианци,ковбойци и др.безалкохолни напитки, но си личи че факта че сте ги чели ви е ущетил достатъчно. Защото всеки Хари Потър фен харесва да чете и това му е достатъчно че да не дава подобни гнусни мнения лишени от аргументация, смисъл и най-вече елементарна култура.
Личи си колко вие багажа, само като ви види човек простотиите дето ги говорите и определенията които използвате относно Хари Потър, феновете и авторът му.
Не знам дали Роулинг е машина за пари, но тя е написала 3000 страници до сега, а вие дори не сте прочели толкова.
Разбира се изкуството не е за всяко говедо.

()


Тема Re: АМА ГОЛЯМА ВЕСЕЛБАнови [re: AzoN]  
АвторNozA (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 08:50



Писал си се "различне", гледам... И какво ти е различното? Това, че си неграмотен като добитък ли? "НагрОбявам"! Хахахахахахаха!!!
"Да еба", драги, е израз, който можеш да срещнеш често не само на улицата, но и по страниците на някои книги-образци на определен тип литература (Буковски, Бъроуз, Мейлър - чувал ли си ги?).
Литературата е изкуство, а, както знаем, изкуството отразява живота. Правдиво или не - то отразява. Набий си това в главата, ако обичаш.



Тема За AzoN - много личнонови [re: AzoN]  
Авторgarconne (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 09:02



Понеже литературата, която очевидно много цениш, е не само емоционално отношение, но и елементарна правописна грамотност, ти обръщам внимание върху някои думи от собствените ти постинги:

другаде
нагробяват
толеранти
всеки го
препочитанието
камоли
сълтанати
да ли
ущетил
колко вие багажа
до сега

По-нататък ще преминем към пунктуацията и синтаксиса.



Тема Махни,махни..нови [re: garconne]  
Автор Seemore Glass (calm and serene)
Публикувано29.07.03 10:33



Трагедията не само че е пълна,ами и взе неподозирани посоки на развитие.
Ми прав е човека,кво-ето нито ти,нито аз,както и Карло,Олмаши,Правистката и изобщо за който се сетиш тук е прочел 3000 страници.
Другари,нека си го признаем-с тези 3 книжки от библиотека "Смехурко" дет сме ги прочели и дето са по има няма сто странички за къде сме тръгнали ДЕЕЕБА?
В чужбина си били говорели по друг начин за Гари Поттер,били го обожавали,били крадели камиони с книги?
Още едно доказателство на теорията че всички Хамериканци са малоумни,тлъсти копелета.
Пък за Дж.К.Р. кво-ми срам ме е че е англичанка,ето кво.



Тема Re: Махни,махни..нови [re: Seemore Glass]  
Авторgarconne (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 12:52



ААААА, и тук се краде литература!
Аз, например, редовно си крада комикси от сергиите. Много ги обичам, защото ако не разбера от балончетата с пряката реч за какво става дума, от картинките винаги ми става ясно. После пък мога да нарисувам мустаци на всичките жени и очила на всичките мъже
Ако можеш да бягаш бързо, горещо препоръчвам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.