Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 28.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Чудомир на CD!!!нови  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано23.05.03 22:12



Днес случайно попаднах на двоен диск на Чудомир!
Но не с денс-хитове, а с негови произведения, четени от Мара Пенкова и.... това е най-ценното! - от самия него!
Обаче 16 кинта....

Та се запитах: дали ще има навити да се кооперираме, да купим едно издание и да му направим няколко копия? Лично аз не държа оригиналът да е у мен - стига ми да си преснимам обложките. Записването е моя грижа, безплатно Хубавите празни дискове са максимум 1.30 лв.

Забележка: от Пловдив съм, би ме улеснило да се кооперирам със съграждани... макар че не бих отказал и на "другоземци"

Айде, бабиняци!!! Дайте едно рамо!!!



Тема Re: Чудомир на CD!!! [re: Karl Terzaghi]  
Автор gal13 (читател)
Публикувано23.05.03 22:51



На първо гласуване прието единодушно, но аз пък съм от Русе, как предлагаш да осъществим кооперирането?



Тема Re: Чудомир на CD!!!нови [re: gal13]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано23.05.03 23:12



Уесно! Жената на брат ми е от Русе, та имаме наши хора там, както и горе-долу редовни контакти



Тема Re: Чудомир на CD!!!нови [re: Karl Terzaghi]  
Автор Лин (...)
Публикувано24.05.03 11:21



Влизам в кооперацията тутакси.

В Пловдив живее майка ми, така че парите мога да предам на място следващия уикенд, евентуално.
Ако обаче имаш дебитна карта и ми пратиш номер на картова сметка мога да ги преведа по картата ти в който и да е ден преди това.



Тема Re: Чудомир на CD!!!нови [re: Лин]  
Автор Melany (слънчева)
Публикувано24.05.03 15:20



I az se prisyedinqvam! No sym v Sofiq. Kajete kolko pari da pratq i kyde?



Тема Re: Чудомир на CD!!!нови [re: Karl Terzaghi]  
Автор gal13 (читател)
Публикувано24.05.03 21:25



Това с банковата сметка ми звучи по-бързо. Ако имаш друг вариант - в очакване съм, посочи и сумата.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.