Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:15 07.07.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Какво мислите по въпроса?нови  
Автортaзи, koятo cъм (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 11:02



Не се съмнявам, че това мое мнение ще ви възмути и дълбоко ще нарани най-съкровените чувства на всеки истински българин. Всъщност тук разглеждам точно това животно-що е то истински българин!
За някои това е любимият шоумен или водещ на предаване. За да станеш шоумен в България трябва да си задължително грозен, комплексиран, нисък, дебел, плешив, глупав , злобен, да се отнасяш към публиката снизходително и високомерно, а ти сякаш знаеш отговорите на всички въпроси и то по рождение-Слави Трифонов, Къци Вапцаров, Ники Кънчев, оня от столът, оня от воюващите семейно, Ути Бъчваров, Кеворк Кеворкян и много други отвратяги насищащи ефира с грозотата си /за малко да напиша “насиращи” ефира/.
Любим израз на публичните личности е”Няма да споменавам имена, те си знаят кои са”.
Аз пък ще споменавам имена и то техните, с надеждата, че поне малко ще ми олекне. И така, преминавам към други народни любимци и известни български грозници-царят и президентът. Ама много са грозни тези хора, а вече почна да се изяснява и че не са особено умни. За министрите не мога да намеря думи, които да не бледнеят. Нищо чудно, че звездите им засияват на фона на бледите думи. Изобщо, политиците от всички цветове се открояват с особена грозота и наглост и нищо чудно, щом ги избират мангали и прочие безпросветни индивиди. Предлагам за следващите избори право на глас да получат само успешно преминали тест за интелигентност. Може да е прекалена мярка, но гласуването е вид интелектуална дейност и хора, които притежават само лимбична система вредят на целокупната нация.
Писателите също са авангард на целокупната ни нация-стари, отблъсващи и скучни-Йордан Радичков, Радой Ралин, Дончо Цончев или Цончо Дончев/ кой както предпочита/, Стефан Цанев, Дамян Дамянов/ бог да му прости, а и на мен/…какво има да продължавам. Може на писателите да не им трябва външност, защото се гледа красивата им душевност, но ако приемем, че лицето е огледало на душата, митът за красивата душа започва да се разпада тутакси.
То аз нямам нищо против да са си грозни, ако са талантливи, но ми втръсна да им гледам мутрите по телевизията!
Артистите са други любимци на българският избирател и рейтингмейкър-от това, което виждам излиза, че ако не си отявлен антисекс символ нямаш никакъв шанс да попаднеш на сцената: няма нито един красив и привлекателен артист! Нищо чудно, че навремето ги кичеха със звания като”народни”-толкоз са обикновени, простонародни и някак по селски непринудени и простовати-Стоянка Мутафова, Калоянчев, Георги Русев, Стефан Мавродиев, Ицхак Финци, Пепа Николова. То трябва да изброя всички артисти, но нямам време-все са икони български божествено грозни!
Човек може да оплакне окото само с някой и друг спортист, но при положение, че никога, ама никога не му дават думата да се изказва! И тук обаче, фраш с грозотии:Балъков, Стоичков, Катето Дафовска, Раданова, Гонзо. А отборът, който докопа четвърто място на световното1994, го докопа само защото беше съставен изключително от страшилища, които стъписваха противниците си! Сигурно са се питали:“Как ли е възможно такива грозни същества да населяват земята?”
Откъде да знаят, че няма кътче в българското обществено пространство, което да не е населено единствено от такива същества!
А при певците и певиците, народът проявява абсолютно неповторима и искрена всотдайност като им засвидетелства любовта си и ги аплодира въпреки всичко! Българската публика е най-благородната на света!!!!!! Навсякъде другаде уроди като Азис, Васко Кръпката, Милена, Емил Димитров в сегашният си вид, Бисер Киров, Роската Кирилова, Дичо, Бисер Киров, Мустафа Чаушев, Лилето, Мимето, Развигор/ на когото и улица имаше кръстена едно време;))))), онази от LZ, и още мноооооого, щяха да бъдат освиркани само ако посмеят да си подадат носа на сцената! Да, ама ние пък си ги обичкме и си ги слушкаме! Нормалните хора в нормалните държави просто ще завъртят един шамар на Мишо, та да си заслужи поне прякора, а тук какво?-дребната смешка е любимец на тийнеджърите, а съратникът му Ванко Безглавчев пък бил баровец! Баровец съм мамо, що си мъ родила толкоз прост и алчен!
Нищо чудно, че на този фон Генералът/ умишлено не му споменавам името, че всички си го знаем, този път наистина/ стана еталон на красота, мъжественост, енергичност и ум! Изтъпаниха го на екран с едничката цел да кажат” не сме всичките такива”. Признавам му на генералисимуса, че много ефектно се фръцка и изпълнява ролята на обидчива примадона, която нонстоп кокетничи с народа. Толкова е зрелищен, че тутакси забравяш за масови експлозии, показни убийства и прочие дреболии от ежедневието.
Но какво е един истински елит без придворна дама, която да го ласкае и да възвеличава изявите му по коктейли, барове, яхти, партита, козметични салони? И тук…тарам тирирам…тържествено се появява пред нас убийствено…шокиращо грозният и лигав ватман Генчо мииииииинчев!!!!!
Неговата естествено бликаща противност е съизмерима единствено със също така естествено бликащата му липса на срам!!!!! Това невзрачно човеченце за толкова години смени всички версии на подмазвачеството, но не смени прическата си!
Кой ли го е излъгал, че така изглежда готин?
Засега толкоз, че ми се доповръща. Може да ми възразите , че се мисля за по-добра, ама съм сигурна, че внимавам много повече за външния вид и поведението си от коя да е от публичните личности.
Не знам какво ни кара не само да ги избираме, понасяме и гледаме, но чак пък и някои им се възхищават! Еми…



Тема Re: Какво мислите по въпроса?нови [re: тaзи, koятo cъм]  
Авторkori (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 13:05



4естно казано и на мен ми се доповръща...не знам коя е тази,която си...но мисля,4е към твоята ли4ност принадлежат епитетите
"...комплексирана,глупава,злобна..."



Тема Re: Какво мислите по въпроса?нови [re: kori]  
Автортaзи, koятo cъм (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 13:20



Ясно, за теб всичките тези са много красиви и талантливи! Е, явно могат да бъдат разбрани само на местна почва. Добре, че са се родили в България! Поне един късмет са извадили, че другаде щяха просто да мият чинии в кухните/ което и правят, ако им се отвари път в чужбина/



Тема Какво мислим по въпроса...нови [re: тaзи, koятo cъм]  
Автор Cмeшko (трикстер)
Публикувано17.05.03 14:10



Тази, която съм:
постигнах много във живота
талантите ми са много и разнообразни
зашеметяващо красива съм
арбитър на елегантността
звезда на небосклона на световния шоубизнес
имам реална представа за нещата
незлоблива и непреднамерена съм
неистинска българка
(знаете ги какви са истинските:
"що за животни")
задълбочена и изпълнена с уважение
коректив на общественото съзнание
единствена и неповторима
тази, която съм
ах, моето благородно негодувание
ще изнасиля с него умовете ви
ще изнасиля с него душите ви
аз, непозналата суета
Буда на публичното пространство
глас и воля Божия
съдник над посредствеността и грозатата
виртуалния Апокалипсис на нета:
Тази, която съм.






Тема Re: Какво мислите по въпроса?нови [re: тaзи, koятo cъм]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано17.05.03 14:20



Много си зле...
Грозотата не е мерило за качество. Както и красотата не е.
От спортистите се иска да са спортисти, а не фотомодели. Предполагам, че и Бербатов ти е грозен:)

Приличаш ми на оная от Сигнално Жълто. Всички са тъпи, грозни и бездарни...


Aledar~


Тема Re: Аледар...нови [re: Aлeдap]  
Автор Cмeшko (трикстер)
Публикувано17.05.03 14:42



И на мене на тая ми заприлича...
:)
Същия огрухан стил. Да не е тя, случайно?
Ей, "Тази, която съм", ако си ти,
да знаеш - много си зле!

Ако не си ти, пак си зле, ама не е толкова фатално.

Аледар,
.



Тема Re: Какво мислите по въпроса?нови [re: тaзи, koятo cъм]  
Авторkosara (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 14:45



bravo!
zatowa iskam zelena karta za shtatite, shtot Bush e adski krasiw.. i pisatelite im sa krasiwi, neweroqtno kak nqma edin nisyk, debel i pleshiw.. abe welika naciq
i vyv Franciq bih emigrirala, zaradi Chirac, towa se kazwa myzh



Тема Re: Какво мислите по въпроса?нови [re: kosara]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано17.05.03 15:04





Aledar~


Тема Re: Какво мислите по въпроса?нови [re: тaзи, koятo cъм]  
АвторKori (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 15:22



Ясно...сливане на понятия и размиване на смисъл...Всъщност, не съм аз тази,която ще те съди,пък и като гледам няма смисъл,защото така или ина4е няма да ме разбереш
Що се отнася до "местната по4ва" и това,кой къде се е родил....Ти къде си се родила такава,каквато си???



Тема Re: Какво мислим по въпроса...нови [re: Cмeшko]  
Автортaзи, koятo cъм (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 17:15



Ми аз не се натискам да появявам по телевизията непрекъснато и да плаша и лъжа хората, че не съм това което съм!
Просто казах какво виждам, а аз виждам точно това, което съм написала.
Ти да виждаш нещо различно?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.