Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:33 06.07.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Dobro li e za nachalo na fentazi ?нови  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 13:32



Годината бе 3003, беше позабравена първата ядрена война, която се беше случила в средата на 21 век. Векът през който се бяха случили едни от най-ужасните неща в историята на човечеството, когато лицемерието, алчността и завистта бяха нещо обичайно и задължително за оцеляваня на отделния индивид. Все пак се случи неизбежното, предричано преди това от много гадатели, никой не разбра кой натисна първи копчето за изстрелването на ядрените ракети, но имаше ли значение? Умряха 99% от населението на земята, оцеляха предимно учените които бяха предвидили ситуацията. Това е трябвало да се случи, защото след войната, хората не допуснаха да повторят грешките на миналото благодарение на генното инженерство, което беше в разцвета си. Бяха създадени хора, при които нямаше агресия, завист, лицемерие. Хората бяха разделени на работници, войници и учени. Всеки си знаеше задълженията и ги вършеше без да задава излишни въпроси ... Светът беше станал едно по-добро място за живеене, бяха премахната всички замърсявания натрупани от миналите хилядолетия ...



Тема Re: Dobro li e za nachalo na fentazi ?нови [re: ...]  
Автор Seemore Glass (connoisseur)
Публикувано13.05.03 14:15



Не.Много на тагъдък вкарваш читателя в историята.



Тема Re: Dobro li e za nachalo na fentazi ?нови [re: Seemore Glass]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 17:33



Zabravih da spomena che stava duma za kompiutarna igra



Тема Re: Dobro li e za nachalo na fentazi ? [re: ...]  
Автор Seemore Glass (connoisseur)
Публикувано13.05.03 17:43



Ааааа,ми така да беше казал.
Тогава не знам,аз играя само SS1,щот не се иска мноо мислене.
Не ми обръщай внимание-дерзай.



Тема Re: Dobro li e za nachalo na fentazi ?нови [re: ...]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано13.05.03 19:02



Може би ако смениш времето...

"Годината е 3003, позабравена е първата ядрена война..."

Макар че ми е трудно да си представя как така една ядрена война може да бъде "позабравена"...
А това за времето ти го казвам, защото ако ползваш сегашно, ще оставиш у геймъра усещането, че нещата се случват в момента. Тоест, правиш го участник, а не зрител, който сякаш гледа исторически филм.

Напиши цялото интро и ако искаш, пусни го тук за оглаждане. Сигурен съм, че клубарите ще ти помогнат

Хайде, и успех с играта. Направете я трепач

Редактирано от Karl Terzaghi на 13.05.03 19:02.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.