Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 07.07.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Асансьорнови  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано24.09.01 18:12



...
Той: “Тези, които не разбират, са глупаци! Срещала ли си досега истинския човек? За мен това е човекът, в който да можеш да се огледаш, да го погледнеш и да видиш себе си… това е вълшебство!”
Тя съблича всичките си задръжки и се впуска в търсено и от нея откровение: “Да… Срещнах един такъв човек…”
Той, с неясно чувство: “И какво се случи?”
Тя: “Казах му го. Разкрих му тайната на вълшебството и той спря да вярва в него!” усмихва се криво.
Откровението е да смъкнеш коричка на рана, раната “поема дъх”! Той почти реално вижда тъгата около Тя… “раната диша”… не, това е нейният дъх, устните на Тя, не е усетил, че лицето му е съвсем близо до нейното, че ръцете му са продължили в нейните…

***


Тема Re: Асансьорнови [re: Kalinski]  
Автор hose (dao)
Публикувано24.09.01 18:38



а той?!?!?!?!

the history repeating!
и сега какво....................?



Тема Каааквооо?нови [re: hose]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано24.09.01 18:40



Нищо не разбрах!

***


Тема Re: Асансьорнови [re: Kalinski]  
Автор Pimpf (чужденец)
Публикувано25.09.01 07:48



Това е поредната доза търпение на твоето съзнание. Мисъл изказана без предупреждение. Въпроси предшествани от собствените отговори. Потока на твоето лично усещане за незавършеност и липса на цялостност. Неговото "Той" е представено като тяхното "Аз". Има ли изгледи за промяна?

Words are very unnecessary, they can only do harm


Тема Промянанови [re: Pimpf]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано25.09.01 09:28



има винаги, непрекъснато, нищо не може да е еднопосочно, нищо не се губи, винаги всичко е в някакъв контакт с друга система, най-общо казано и се влияе, нищо в този свят не съществува съвсем изолирано, без отражение върху нещо и без влияние от нещо.
Колкото до текста, той е една малка част от един мой цял сценарий. Просто извадих тази част, заради метафората на откровението в последствие.

***


Тема Моля те,нови [re: Kalinski]  
Автор Pimpf (чужденец)
Публикувано25.09.01 09:58



Разкажи ми за сценария. За неговата истинност. Какво носи и къде го отнася? Каква е причината?
Промяната е естеството на нещата, тяхното битие и екзистенция. Ти не я търсиш, защото тя те намират първа. Като цветарка - когато я търсиш я няма, но ако те намери не я пропускаш.

Words are very unnecessary, they can only do harm


Тема Така енови [re: Pimpf]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано25.09.01 10:31



Ти от сценарии ли се интересуваш, как така те вълнува причината и съдържанието на този сценарий? Само мога да кажа, че е по действителни случки, всяка негова фибра е действителна!

***


Тема Ами таканови [re: Kalinski]  
Автор Pimpf (чужденец)
Публикувано25.09.01 11:16



интересувам се, любопитсвам, искам да знам, да участвам, да усещам, да съм уморен, да съм замислен, отегчен, отвратен... да чувствам че съм жив. Иначе заповам да правя "грозни сцени". И какво ако споделиш повече?


Words are very unnecessary, they can only do harm


Тема Ами такованови [re: Pimpf]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано25.09.01 11:22



че... не видя ли как ми изплагиатстваха идеите досега?

***


Тема :-)нови [re: Kalinski]  
Автор Pimpf (чужденец)
Публикувано25.09.01 11:35



Амиииии, това е само илюзия. Един вид химера. Идеята е като... друг път ще ти кажа.


Words are very unnecessary, they can only do harm



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.