Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:21 19.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Тема БИТАКнови  
АвторГeнoв (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 15:46



е тва, а не клуб "Литература", скъпи другари и другарки!

Ше ме прощавате ама мене зе срам да ма фаща да пиша тука, честно ви говорим...

За друго освен за некоа пцувня, въпроса некоя, от къде аджеба да си закупим книга евтина или темичка по литертура за щерката, не става!
Некому може и да се свъсят веждичките ама серем аз на такъви теми.
Значи като видим нещо от сорта :

"Кой автор...."
"Коя книга....."
"Какви впечатления...."
"Чели ли сте трудовете на Хоакин Велдес?"
"10 години литературен вестник! Урррааааааааа!!!!!"
"Бях поразена от...."
"Нов клуб!?"
"Алеко Константинов - чуден човек..."
"Имате ли..."
"Иване, копеленце където и да си шти еба м...."
"Къде да купя..."
"Иван Вазов - връх на..."


и ми става мъчно.

Единственото което мога да добавя е :

ебимумайката и БИТАКА скапан!



Тема Няма страшно...нови [re: Гeнoв]  
Автор wasteLAND (pensive)
Публикувано11.05.01 18:29



разни хора - разни идеали. Всичко е въпрос на време. Необходимо е да има и такива неща. Всеки е свободен да избере какво да чете, съответно и какво да пише. Нищо лошо няма в това някой да сподели впечатленията си от дадено произведение или да потърси помощ. След като вече разпознаваш еднозначно, какво се крие зад заглавието на постинга, просто не го чети и раздразнението ти мигом ще изчезне.
Приеми факта, че не можеш кой знае колко да повлияеш върху обстановката и че хората разсъждават крайно различно, понякога...



Тема А този твой постинг [re: Гeнoв]  
Автор Lazy (отчужден)
Публикувано12.05.01 05:59



към коя категория го определяш - към "литературните"?



Тема Този мой "простинг"нови [re: Lazy]  
АвторГeнoв (Нерегистриран)
Публикувано12.05.01 20:20



го упределям като жален вопъл за туй че в клуба преобладават изумително интересните мене битови прошения и критични размишления, а липсват литературните произведения.

Малко като че по нещо зе да ми мяза на клуба Кино. Дет се вика ората гледали филми и спорят, пцуват, храчки фъркат смешна работа ей богу!


Бахмааму, може и да бъркам нещо, ама аз влизам тук отвереме навреме освен да пусна некоя писаница и да прочета нещо, не знам за вас.

Например, какво чекаахте да ви разкрие тази тема? Не вервам с разтреперано сърце да сте се завтекли да отговорите на некоя въпроса от рода:

"...молим ви, кажете дека е битака в София?"



Тема Re: Този мой "простинг"нови [re: Гeнoв]  
Авторkakвo знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано12.05.01 21:28



Да прощаваш, Генов, чета те с интерес, но понякога ми е по-интересен някой друг. Достоевски, примерно. Кофти е това от моя страна, намирисва на снобария ли, на изневяра към тебе ли... ама на! има такива моменти. А ти като човек мъдър, видял и препатил, ще простиш, къде ще ходиш, ще простиш...



Тема И Достоевскинови [re: kakвo знaчeниe]  
АвторГeнoв (Нерегистриран)
Публикувано13.05.01 11:01



ли пише тъдява?!?



Тема Re: И Достоевскинови [re: Гeнoв]  
Авторkakвo знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано13.05.01 11:03



Де-де, иронията ти е неуместна. Това не е САМО клуб за чернови, понякога могат да се обсъждат и белови. Стига някой да чете И тях, освен тук писавшето. Ако позволиш, разбира се.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.