Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:01 02.07.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема За първи път, но и за последен!!!нови [re: Tинko]  
АвторErica (Нерегистриран)
Публикувано23.03.01 16:28



За първи път влизам във вашият така наречен клуб! Поредното доказателство, че за селянията няма граници! Какво подяволите има значение, дали авторът сам си е писал критиката или не! Важното е, че човек пише и то много добре! Повярвайте ми, бая книги съм изчела през живота си и знам кое го бива, и кое не! А на оная Лукреция еди- коя си там, бих препоръчала едно здраво чукане! Сбогом!



Тема Re: svetoslav.cjb.netнови [re: Светослав Иванов]  
АвторPyмянa Apcoвa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.01 16:30



Не случайно си изписах и двете имена, след като се убедих каква мнителност витае около Вашата уеб-страница. Мога и ЕГН-то да си изпиша, ако това толкова вълнува Вашите, така наречени " опоненти". Аз съм на 59 години, преподавах литерятура близо 12 години, но интересите ми към изкуството са били съпътстващи през целият ми съзнателен живот. Но... Нещото, което исках да кажа на Вас, е, че за мен беше наистина удоволствие да се запозная с публикуваното във Вашата страница. И ако има нещо, върху което да се замисля, бе, колко е тъжен светът около нас...Но бях възхитена от бликащият талант. Поздравявам Ви ! А за останалите бих цитирала една мисъл на любимият ми Чехов:
"ГРОЗНО ЖИВЕЕТЕ, ГОСПОДА!"
Благодаря още веднъж, господин Иванов, желая Ви нови творчески успехи!
Арсова



Тема Re: lnsight и Lucrezia_Borgiaнови [re: HeOHeЛ]  
Автор lnsight (Shurrarist)
Публикувано24.03.01 10:34



благодаря за милата молба, нооооо ...мога най-много да обещая че ще се опитам да се държа прилично, обаче с такива ..... малко ми е трудно



The death is not the END

Тема Re: svetoslav.cjb.netнови [re: Светослав Иванов]  
АвторHиkи Hиkoлoв (Нерегистриран)
Публикувано28.03.01 09:04



поздрави от Добрич и от всички приятели!
гордеем са с теб! Със Сашо, Боби, Камелия и сие ще пийнем за твое здраве тая вечер!
А на тие гадняри тук, искам да кажа: ВИЕ НЕ ПОЗНАВАТЕ ТОЗИ ЧОВЕК! не го хулете, защото е голям грях!
Бъди жив и здрав Слав и ...горе главата!



Тема Re: svetoslav.cjb.netнови [re: Hиkи Hиkoлoв]  
Автор lnsight (Shurrarist)
Публикувано28.03.01 09:08



пак ли бе мама ти дее.. шантава



The death is not the END

Тема Re: svetoslav.cjb.netнови [re: Светослав Иванов]  
АвторBлaдимиp димитpoв (Нерегистриран)
Публикувано03.04.01 19:14



Здравейте, господин Иванов,
не ме познавате, но аз съм Ви отговарял в рубриката на сп. Читалище... и винаги съ Ви харесвал, но това което прочетх, докозо моят усет...Радвам се, че и през годините на така наременият "победила демокроция" сте намвирили сили да пишеге....
Поклон Вас и ....пишете, майка му стара !



Тема Re: svetoslav.cjb.netнови [re: Светослав Иванов]  
АвторElena (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 16:28



da, gotino!
osobenno stihovete, razkazite mi sa malko chujdi kato tema
no sa straschni i te!!!



Тема здр Светльонови [re: Elena]  
Автор lnsight (Shurrarist)
Публикувано13.04.01 10:58



Светльо не мога да не те поздравя с едно - "я си е.. м......" - глей само колко съм културен - сам се цензурирам



I'm down here for your soul....

Тема Re: svetoslav.cjb.netнови [re: Светослав Иванов]  
АвторTroyan (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 13:51



Ne znam dali haresvasch Bergman, no v razkazite ti ima mnogo ot nego kato svetousestane
Bravo...Ne sum ochakval



Тема Re: svetoslav.cjb.netнови [re: Troyan]  
Автор lnsight (Shurrarist)
Публикувано20.04.01 19:13



Тамън да повдигна въпроса, абе тоя Ст.Иваннов се изгуби - да не е починал нещо и ние да не сме разбрали и ....хоп ето гооооо



I'm down here for your soul....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.