Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 11.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема За Човека с шпеканови  
Автор *** ()
Публикувано30.08.00 17:46



Не мога да разбера какво толкова привличащо намира този човек в казармата. Като не е могъл да се освободи кой му е крив! Аз лично нямам намерение да влизам там и въобще не съжалявам. На него като толкова му харесва да е станал военен!! Ако и не е точно такъв! "Фатмака Саламски", както го нарече някой в този клуб, навсякъде грози с тъпотията си и с безвкусните си шеги. Интересно ми е, що за човек е тоя урод??

Тема не започвай, звезда!нови [re: ***]  
Автор добрата ламя С. ()
Публикувано30.08.00 18:00



недей, недей, недей... нека не се превръщат всички клубове в панаири с безмислено шарени куполи защо сега написа това? защо? нека всеки си е такъв какъвто му се иска да е, или такъв какъвто е... независимо дали е или не е... независимо... това тук е свят, толкова колкото всеки свят наоколо и има място за всички не започвайте, моля! не започвайте...

Тема не започвай, звезда!нови [re: добрата ламя С.]  
Автор Anonimen ()
Публикувано30.08.00 21:51



А дали някой е такъв, какъвто е? Или е такъв, какъвто не е? А може би е такъв, какъвто не иска да е? Или пък такъв, какъвто иска да е? Или не знае точно какъв иска да е, но пък не му харесва какво се получава? Кой знае, но всеки трябва да е такъв, какъвто трябва, останалото са само думички, буквички и препинателни знаци, ей на! Аз как се препънах??

Тема Аз пък мисля, [re: Anonimen]  
Автор зу ()
Публикувано30.08.00 22:12



че това е единственото място, където можем да бъдем каквито ни се искада се представим. И никой няма право да ни отнема тази привилегия. Може да е вярно онова, което се говори за този или онзи. Може и да не е. Ако този или онзи иска да знаем нещо, той ще ни го каже. Нужда от черни станции вече няма. Нито от еднолични агенции "Ройтерс". Както се казваше в една пиеса: "Аз вярвам на Ванга. На агенция "Райтерс" не вярвам. Ванга съм я виждала. А кой е виждал агенция "Ройтерс"? " Хайде да се опитаме да бъдем малко повече от онова, което сме в трамвая и да не си правим квалификации. Или ако си ги правим да е по определен повод, а не ей така, от пръсти смукано. Да опитаме ли? С най-добри чувства към всички. Или поне с приятелско безразличие.:о)))))

Тема Не, Зу,нови [re: зу]  
Автор Anonimen ()
Публикувано30.08.00 22:29



не започвам нищо... Това беше персонално.... Прощавай.

Тема А, не, аз не към теб лично!нови [re: Anonimen]  
Автор зу ()
Публикувано30.08.00 22:32



Казвам го за всички, които ще поискат да го прочетат. Знаеш ли колко хора излизат от разли клубове по причина на такива неща? Наскоро и аз излязох от един клуб по подобна причина, но го направих демонстративно. Ей така, да се види, да се чуе, някой пък може и да се притесни. А повечето просто си отиват тихомълком. Кой печели? Затова...

Тема А, не, аз не към теб лично!нови [re: зу]  
Автор Anonimen ()
Публикувано30.08.00 22:35



О.К. Аз също бих напуснал. Поздрави.

Тема Анонимен,нови [re: Anonimen]  
Автор добрата ламя С. ()
Публикувано30.08.00 22:40



защо си мислиш, че знаеш какъв трябва да е един човек? Какъв трябва да е човек? Трябва ли? Някой биха отговорили: Трябва! ... но ако това се отнася за жив човек? Един човек никога не трябва да бъде, а просто да си бъде. А дали добър или лош, сполучлив или не... това е само преценка на някой си по същият начин добър или лош, сполучлив или не... този кръг е безкраен, виждаш :) И никой между нас (включая себе си) няма властта да стеснява и ограничава пространството, в което се вмества света. Освен ако не е бог.... но това е друга тема вече. Препъни-поздрави, добрата ламя Спаска

Тема Анонимен,нови [re: добрата ламя С.]  
Автор Anonimen ()
Публикувано30.08.00 23:40



Не те познавам, добра ламя Спаска, персоналното ми послание е към друга личност, имаше я, няма я...

Тема малко орнитологиянови [re: Anonimen]  
Автор Anonimen ()
Публикувано31.08.00 00:10



Нямам нищо против врабчетата. След като Бог ги е създал, значи че са нужни за нещо. Но общо взето врабчето е неполезна твар. Или не, полезна само за себе си. Може да те погледне мило, за да му подхвърлиш трохи от хляба си. Ще застане срещу халбата ти и ще кълве пържени картофки от ръката ти. Ще те очарова със смелостта и решителността си. И дори някое от тях да запомни стореното добро, че си го нахранил, че си го спасил от котарака, когато се е учело да лети, врабчето си остава познатото безотговорно хулиганче. Ще му дадеш зрънца, ще го стоплиш и то, като си тръгне, ще се изцвъка на рамото ти за благодарност.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.