Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 02.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема internet bibliotekaнови  
Автор boriana ()
Публикувано11.08.00 12:27



ZDRAVEITE!!! Az mnogo obicham knigite,no moite priiateli mraziat da chetat,a az kipia ot energia da razkazvam za knigite,koito sym chela I za avtorite im.Na tri dni v internet shte izliza syobshtenie pod imeto internet biblioteka .V nego shte razcazvam niacoia kniga .Aco jelaete da poluchite informatsia za avtora ,da mi pistete neshto za niakoia izbrana ot vas kniga ili prosto kamentar vyrhu napisanoto pistete mi na e-meil;kokona@dir.bg pyrvata ni tema e trilogiata na trimata musketari. Tazi trilogia sydyrja pet knigi. V pyrvata Trimata musketari geroite pomagat na kralitsa Ana avstiiska da si vyrne diamantenia nakit .koito e dala na hertsog Bykingam, za da se izmykne ot kapana na kardinala. Vyv vtorata kniga DVADESET GODINI PO-KYSNO se opitvat da pomagat na kralia na Anglia da se vyzkachi otnovo na trona si. V tretata kniga se razkazva za sina na edin ot musketarite-Atos,koito e vluben v edno momiche 7 godini po-malko ot nego. V chetvyrtata I petata chast se razkazva za lubimata na sina na Atos ,koito e vlubena v kralia na Frahtsia Lui 13 Trilogiata e izpylnena sys SMIAH I TRAGEDIA.Vypreki tova tia e prekrasno chetivo.

Тема internet bibliotekaнови [re: boriana]  
Автор Боряна ()
Публикувано11.08.00 13:12



"Tazi trilogia sydyrja pet knigi. ..." О! НЕ! НЕ‚НЕ‚НЕ и НЕ! би те оправдало единствено обстоятелството‚ че си на не повече от дванадесет години. на нито ден повече‚ коконо ; )))

Тема internet biblioteka [re: boriana]  
Автор Anangkhe ()
Публикувано11.08.00 14:12



Dear, dear, Измий си ръчичките, изрежи си ноктите и прочети каквото и колкото трябва, за да произнесеш думичката "литература" ... стигнеш ли до това ниво, може и да разбереш какво още ти липсва, за да изразяваш мнения, да препоръчваш ииииииии... Иначе си добро момиче- все така да обичаш книгите.

Тема internet bibliotekaнови [re: boriana]  
Автор Никой ()
Публикувано11.08.00 15:36



Що се заяждате с детето? Вие да не сте започнали четенето с Бекет и Кафка.

Тема internet bibliotekaнови [re: Никой]  
Автор Боряна ()
Публикувано11.08.00 15:49



хм.... хм... хм!

Тема Абе,нови [re: boriana]  
Автор Малък зелен каменояд ()
Публикувано11.08.00 17:04



чели сме ги "Тимата мускетари", бе! Пък и що филми сме изгледали по тези книги...

Тема Абе, Никой,нови [re: boriana]  
Автор Мърфи ()
Публикувано11.08.00 17:43



не сме, естествено, аз сАФсем че`сно не `нам даже кои са другите мускетари /освен ... как го рече ... Ф~Кафка и Самуел Бекет ли беше... /. Но пък и... как да ти кажа... не съм допускала енергията ми да изкипява върху невинните околни. И, знаеш ли, изобщо нямах предвид книгата, а четящият я. Маниера на детенцето ми подейства като поведението на онези продавачки, които от вратата на магазина нападат с предупредително- заплашителна любезност "Нещо определено да търсите"... и в очите им четеш, че "определено" е най- дългата думичка, която са успели да запомнят наизуст, нищо, че не са много наясно в какво друго изреечние могат да я определят. So, не ми размахвай, пръст, г-н / г-жа / г-ца Никой, детенцето може и тенденциозно да се преструва, за да се наслаждава на дребнавите заяждания на такива като мен. Сещам се, че мернах още някаква темичка, подписана от Боряна... отивам да я проверя. Ако съм ти залипсвал/-а/, намери ме в предишната публикация на Б., та отново да ми изсумтиш осъдително.

Тема Абе, Никой,нови [re: Мърфи]  
Автор Никой ()
Публикувано14.08.00 10:26



В крайна сметка другите са такива каквито ние искаме да бъдат. Ако някой ти изглежда като продавачка а аз като размахващ пръсти досадник , значи действително сме такива. Никой

Тема internet bibliotekaнови [re: boriana]  
Автор Mitkaloto ()
Публикувано21.08.00 23:21



Shte umra ot smjah,:) ...Trilogija, kojato e ot pet tchasti...:-)) Zvutchi mi kato: "tezi sini slivi sa tcherveni, zashtoto sa zeleni"-:) ili: "vsitchki taksita sa jalti, no edni sa zeleni, drugi-tcherveni..." -:) Sega seriozno, Borjana, ako pozvolish, Parvo: imam pitane: znaesh li v koj roman se spomenava i e izpisano naj-dalgoto majko ime? Ako se dosetish, vaprosa mi e otnosno avtora, / avtorite? / na romana? Podrobnosti? Sled tova, sledva po-trudna tema, uverjavam te, tche e mnogo interesna, stava vapros za roman, malko izvesten, no literaturna rjadkost. Vtoro: ti Borjana / Marijka / li si ot starite diskusii? Treto: Ako da, da znaesh neshto za edna Morska pjana? Ot mnogo vreme ja njama, a pak i az imam izvestni podozrenija otnosno personata j...:) ta, ako si Vtoroto,, zdrasti, poznavame se, prijatno mi e da te sreshtam nasam-natam, Mitkaloto.

Тема миткаловски работи... : )нови [re: Mitkaloto]  
Автор Боряна ()
Публикувано22.08.00 00:00



е‚ сега вече аз ще умра от смях‚ миткалото! много магарета се казват марко‚ но не всички марковци са магарета‚ ако се изразявам сполучливо... така че верно‚ едната боряна е марийка. я да те видим‚ ще познаеш ли от три пъти коя – boriana или Боряна. Morska pjana – нищо не знам‚ вероятно някой си е направил лула от нея. неотдавна срещнах хесапов. наскоро поседях срещу бирената халба на един доста солоистично изглеждащ индивид. добре изглеждаха и двамата... надявам се и ти да си добре.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.