Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:59 21.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ФЕН КЛУБ "АРКАДАШКО"нови  
Автор почитател№1 ()
Публикувано02.07.00 21:28



Ако има почитатели на Аркадашко,отбийте се при нас, тук е гения на Аркадашко,елате в този час, нима ще съжалите Аркадашко,та той е най-добър за нас!!!

Тема ФЕН КЛУБ "АРКАДАШКО"нови [re: почитател№1]  
Автор 7 ()
Публикувано02.07.00 22:11



Не съм имала щастието до сега да чета такава музика...не,не съм

Тема Хей не правете това с Аркадашко!нови [re: 7]  
Автор зу ()
Публикувано03.07.00 09:30



Ама какво правите вие? Убивате желанието му да се доказва. Приспивате го. А му е още рано. Толкова хляб има в него... Стига ласкателства. По-добре да му казваме нещата ясно и искрено, отколкото да го превръщаме в идол. По-добре за него, искам да кажа. Аркадашко, ти как мислиш? :о)))

Тема Хей не правете това с Аркадашко!нови [re: почитател№1]  
Автор 7 ()
Публикувано03.07.00 11:28



аз съм прекалено искрена в това което казвам и Аркадашко не ми е идол,а оценявам таланта му....какво лошо има в това...ами нищо разбира се

Тема Лошото е той да не се поддаденови [re: 7]  
Автор зу ()
Публикувано03.07.00 11:53



на инерцията (несъзнателно, разбира се) и да не се сметне за вече доказан. Човешката природа е малко особена, та... Аркадашко, ти не слушай! Малък си още! Ние тук ще си говорим разни възрастни неща, а ти вместо да подслушваш, сядай и пиши (императивно :о))))!

Тема ФЕН КЛУБ "АРКАДАШКО"нови [re: почитател№1]  
Автор LabGuy ()
Публикувано03.07.00 13:31



"нима ще съжалите Аркадашко, та той е най-добър за нас..." ??? - abe she zeme da se obidi picha, mene tyj mi se struva a inak niama spor, che dobre nije slovata...poniakoga

Тема ФЕН КЛУБ "АРКАДАШКО"нови [re: почитател№1]  
Автор Pochitatel Nr.K78978a ()
Публикувано03.07.00 13:41



Ej, Arcadash, che si te biwa - spor njama! I sam si znaesh ;) Ama mi se iska toja poet - "pochitatel No1" da mi padne otnjakude..... Goljam talant e, a? Kwo shte kajete?

Тема аз ли съм се смахнала?нови [re: почитател№1]  
Автор лилитук ()
Публикувано04.07.00 01:34



... и нищо не разбирам или...?? абе... я малките да си запушат ушите!... зу, защо замазваш работата? нали прозираш с острият си поглед накъде бият почитателите и други подобни подчитатели? ми... грозно е (не ми се казва друго) защото наистина е грозно ... и-иии не си отпушвайте ушите още!

Тема Лилитукче, не ушите,нови [re: лилитук]  
Автор зу ()
Публикувано04.07.00 08:09



друго е важно... :о))) Ама... Нема оправия...

Тема абенови [re: почитател№1]  
Автор някой си там ()
Публикувано04.07.00 08:54



вие го обърнахте на....и аз не знам.....всякакви лилитутковци,зумковци по добре да замълчат Поклон за Аркадашко


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.