Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:30 27.04.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Аз и сънчо ви благодарим...  
Автор arkadashko ()
Публикувано29.04.00 03:10



Вече е 02:58 и лекокрилият сънчо кокетно ме вика скрит в сенките на завивките. Мдаа, ей сега сънчо ще дойда. Ще сложа пижамения си костюм, ще взема похъркването за компания и ще отида на разходка в сънландия. Там ще пусна уморените си мисли да плуват в някое прохладно езеро, а аз ще се излегна сред някоя полянка с цъфнали мечти и ще вдишвам от омайният им аромат. - Да сънчо, ей сегичка идвам по утъпканат пътечка следвайки приспивната ти песен, само да кажа на тези хорица тука лека нощ и да им благодаря. Лека нощ и благодаря за всички тези неща които сте написали. Прочетох ги с интерес и повечето от тях вляха ведрина в душата ми. Благодаря ви и дерзайте :-) ....да, да сънчо...ей ме вече тичкам...

Тема Аз и сънчо ви благодарим...нови [re: arkadashko]  
Автор Леля Зъбоболя ()
Публикувано29.04.00 03:26



А изми ли си зъбките‚ мойто детенце? Как продължава нататък твоята така занимателна биография? А преди това случило ли ти се е нещо? Тръпна в очакване!

Тема Аз и сънчо ви благодарим...нови [re: Леля Зъбоболя]  
Автор * ()
Публикувано29.04.00 11:55



:)

Тема На милата ми леля...нови [re: arkadashko]  
Автор arkadashko ()
Публикувано29.04.00 23:27



Защо така бре Леличко Зъбоболя ? Сарказъм що ли усещам в словата ти ? Да не би покрай тези нови пасти за зъби да няма вече работа за тебе ( само здрави зъбки ) и ти в търсене на ново призвание да си се насочила към злободневната критика :-))))) А иначе зъбките си ги измих ( паста за зъби "Сигнал-тотал" ) и след това се гмурнах в леглото. Биографията ми след това продължи със спане, сънуване ( не помня какво ), ставане към 11:15, измиване на лицето със студена вода, закуска ( пържени яйца с лук и картофи ), разходка с другари до мимералните извори до село Железница ( включително плицикане в изворчетата ), мастика и салата в селската кръчма ( + съзерцаване на местните алкохолици, които за равновесие носеха по две пазарски чанти ), прибиране в София, душ, вечеря и след това среща с теб в интернет. Туй то леличко.. Ти питаш дали ми се е случило нещо преди това... ами доста неща, включително и инцидентна среща с теб в зъболекарския кабинет ( в петък ако си спомняш ). Чао мила леличко Зъбоболя и дано се виждаме само в интернет :-)))

Тема ;)))нови [re: arkadashko]  
Автор аркадашко ()
Публикувано29.04.00 23:40



Благодаря за усмивката

Тема Леля Зъбоболянови [re: arkadashko]  
Автор :))) ()
Публикувано30.04.00 00:29



Ама че съм и аз :))) Ама да знаеш‚ че не ходя сама при никого‚ викат ме сухите четки за зъби. Когато изсъхнат‚ четинките им трепкат по един особен начин и издават звук‚ който чувам само аз :))) Но щом си миеш забките редовно – ще се срещаме само в интернет‚ или пък по на кафе‚ никога – по работа :))) Но само ако обещаеш никога повече да не дъвчеш ореховките докрай! Дъвчи ги отгоре–отгоре‚ какво сега? :)))))))) Ау‚ май обърках темата с името‚ но може пък да не съм‚ а? :)))))

Тема ;)))нови [re: аркадашко]  
Автор * ()
Публикувано30.04.00 14:09



:)

Тема ;)))нови [re: arkadashko]  
Автор arkadashko ()
Публикувано02.05.00 00:23



Хмм... ....голяма веселба значи :-) Това за ореховките ме озадачи, забравил съм как се дъвчеха :/ Ще взема утре да си купя и да пробвам ( само отгоре-отгоре разбира се ! ) А за четката за зъби вече ще гледам постоянно да ми е влажна, ако трябва ще я държа в чашка с вода. Ами така де, току виж измия си аз прилежно зъбките, но поради горещото време четката ми вземе та изсъхне през ноща и хоппп - леля Зъбоболя ми дойде на гости :-) А на теб кой ти контролира зъбките ? А обичаш ли да си похапваш сладко ? Ако обичаш, след като прочетеш това отиди до близката сладкарничка и си купи сладост по твой избор - аз черпя :))) За финансовата страна на въпроса все ще се разберем някак си.... може и ти да ме почерпиш по този начин :-)) Уфф, то пак станало късно и познай кой ме вика ;) Лека нощ и бъди по милостива към клетите зъбки :]

Тема ;)))нови [re: *]  
Автор arkadashko ()
Публикувано02.05.00 00:31



Хе-хе ;) абре кой така ми се усмихва там, скрит зад (*) ааа? Дали се досещам вече ;))) Днес беше весел ден, дано днес и твоят да е такъв !

Тема ;)))нови [re: arkadashko]  
Автор * ()
Публикувано02.05.00 14:09



Dosetlivko, zelaja ti vesel den pak!:)


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.