Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:40 29.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Пролет е, котараците тръгнаха по любов...нови  
Автор мира ()
Публикувано16.03.00 13:23



... и предлагам да си припомним най-красивите еротични страници, които сме чели. :о) Ама еротика, ей! Нека да не се впускаме в натурализъм, за да не убием пролетта в себе си. :о) Тъкмо като реших да пусна тази тема и се оказа, че книжката, от която исках да ви подаря няколко реда, свенливо се е скрила някъде. Но вие почвайте, аз ще дойда след малко :о))))))

Тема Не мога да цитирам, нонови [re: мира]  
Автор Brotherblues ()
Публикувано16.03.00 15:49



при всички случаи са ЧБ, Анаис Нин и ХМ. (ЧБ=Чарлз Буковски;ХМ=Хенри Милър)

Тема Да не забравим инови [re: мира]  
Автор Brotherblues ()
Публикувано16.03.00 15:50



Исабел Алиенде, Лаура Ескивел, а и Жорж Батай - защо не:), но май бях свързвал първите си еротични страници с Пипи Дългото чорапче и Алиса, кой знае:)

Тема ::::нови [re: мира]  
Автор niki ()
Публикувано16.03.00 16:12



брей някои хора са чели анаис нин маи делтата на венера може би

Тема Пролет е, котараците тръгнаха по любов...нови [re: мира]  
Автор Aurora ()
Публикувано16.03.00 16:27



Ако кажа, че най-силно еротичните страници, които съм чела са писани от Хенри Милър, ще кажете `Тая па, това си е чиста доза вулгаризъм!` Но е така. А също и Ерика Джонг. И Жорж Батай ... ми с Брадъра май си падаме по една и съща еротика:) Я, да се разровя и да извадя някой цитат:)

Тема ех, ами прати нещо друго в оригиналнови [re: niki]  
Автор Пияният комшия от 1-ия етаж ()
Публикувано16.03.00 17:10



какво друго да прочета? Прости невежеството мое, обаче на български не знам да е излизало....?

Тема Ей, Аврорченови [re: Aurora]  
Автор Пияният комшия от 1-ия етаж ()
Публикувано16.03.00 17:11



Странно е - но не мисля, че чак толкова...

Тема ето...нови [re: мира]  
Автор Aurora ()
Публикувано16.03.00 17:16



`Пъхнах ръка между краката й и тя се оплете в дебелата вълна, а бе мокра като муцуната на разпенен кон. Това ми бе първото ебане и, за Бога, трябваше ли да мине влак и да ни обсипе с горещи искри. Лола се ужаси. Май и на нея това й бе първото ебане и може би имаше повече нужда от мен, то когато усети искрите, искаше да избяга. Бе все едно да се опитваш да задържиш побесняла кобила. Не можех да я удържа, независимо как се мъчех. Тя се изправи, отърси дрехите си, нагласи кока на тила си. - Трябва да си ходиш вкъщи - казва тя. - Няма да си ходя - казвам аз, хващам я за ръката и тръгваме. Вървяхме доста време, без да говорим. Никой от нас изглежда не забелязваше накъде отиваме. ... Помогнах на Лола да се наведе, когато тя внезапно се подхлъзна и ме повлече след нея. Не направи никакво усилие да стане. Прегърна ме и ме притисна към себе си и за мое пълно изумление усетих как плъзва ръка в дюкяна ми. Така великолепно ме галеше, че след миг се изпразних в ръката й. После хвана ръката ми и я постави между краката си. Тя лежеше напълно отпусната и разтворила широко крака. Аз се надвесих и зацелувах всеки косъм на путката й. Пъхнах език в пъпа й и го излизах. Сложех глава между краката й и изсмуках всяка капка, която се лееше от нея. Тя стенеше и впиваше яростно ръце в мен. Косата й напълно се разбърка и се бе пръснала свободно по голия й корем. С две думи, отново й го вкарах и дълго издържах, за което тя трябва да е била дяволски благодарна, защото свърши не знам колко си пъти - бе като купчинка фойерверки, които експлодираха един по един и всеки път тя впиваше зъби в плътта ми, нахапа устните ми, издра ме, разкъса ризата ми и к`во ли не. Бях жигосан като говедо, когато се прибрах вкъщи и се погледнах в огледалото...` Хенри Милър `Тропика на коизрога`

Тема ето...нови [re: мира]  
Автор Aurora ()
Публикувано16.03.00 17:16



`Пъхнах ръка между краката й и тя се оплете в дебелата вълна, а бе мокра като муцуната на разпенен кон. Това ми бе първото ебане и, за Бога, трябваше ли да мине влак и да ни обсипе с горещи искри. Лола се ужаси. Май и на нея това й бе първото ебане и може би имаше повече нужда от мен, то когато усети искрите, искаше да избяга. Бе все едно да се опитваш да задържиш побесняла кобила. Не можех да я удържа, независимо как се мъчех. Тя се изправи, отърси дрехите си, нагласи кока на тила си. - Трябва да си ходиш вкъщи - казва тя. - Няма да си ходя - казвам аз, хващам я за ръката и тръгваме. Вървяхме доста време, без да говорим. Никой от нас изглежда не забелязваше накъде отиваме. ... Помогнах на Лола да се наведе, когато тя внезапно се подхлъзна и ме повлече след нея. Не направи никакво усилие да стане. Прегърна ме и ме притисна към себе си и за мое пълно изумление усетих как плъзва ръка в дюкяна ми. Така великолепно ме галеше, че след миг се изпразних в ръката й. После хвана ръката ми и я постави между краката си. Тя лежеше напълно отпусната и разтворила широко крака. Аз се надвесих и зацелувах всеки косъм на путката й. Пъхнах език в пъпа й и го излизах. Сложех глава между краката й и изсмуках всяка капка, която се лееше от нея. Тя стенеше и впиваше яростно ръце в мен. Косата й напълно се разбърка и се бе пръснала свободно по голия й корем. С две думи, отново й го вкарах и дълго издържах, за което тя трябва да е била дяволски благодарна, защото свърши не знам колко си пъти - бе като купчинка фойерверки, които експлодираха един по един и всеки път тя впиваше зъби в плътта ми, нахапа устните ми, издра ме, разкъса ризата ми и к`во ли не. Бях жигосан като говедо, когато се прибрах вкъщи и се погледнах в огледалото...` Хенри Милър `Тропика на козирога`

Тема ето...нови [re: Aurora]  
Автор мира ()
Публикувано16.03.00 18:27



Аврорче, канех се да пусна нещо, но след твоя се чувствам абсолютно лишена от еротични чувства, поне за известно време. Благодаря ти. Прекалено бях почувствала пролетта, но ти ме върна на земята.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.