Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:38 01.07.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема за мира и зунови [re: Който и да е]  
Автор мира ()
Публикувано22.03.00 12:42



Дивна красавица! И се разсейваш с някакви си клубове... Е, не ви разбирам вас, мъжете! Заслужавате си всичко, което ви се случва (нямам предвид доброто!) :о))))))))

Тема за мира и зунови [re: мира]  
Автор Който и да е ()
Публикувано22.03.00 14:15



Ох, беше прекрасно! Всичките ми сетива са още там, при нея.... Хм, благодаря за милите думи, мира! И зу ли е също толкова благосклонна към нас, мъжете? :))) Сега за твоето откъсче. Ами не е лошо, честно! Но лично аз предпочитам такива неща да се пишат от първо лице, да са възможно по-малко абстрактни, за да вземат връх чувствата и пламналата страст. Тогава ти самата усещаш парещите мъжки длани, даряващи тръпнещото ти тяло с топлина и огън, усещаш устните, търсещи най-съкровените ти тайнства, мъжките устни - и нежни и страстни, които събуждат в теб копнежа и желанието да се отдадеш изцяло, без задръжки и срам, да изгориш в огъня на любовта...Нали, мира? Питай и зу..о)))))

Тема Ама, гълъбче!нови [re: Който и да е]  
Автор мира и зу ()
Публикувано22.03.00 14:21



Тук се е получила страхотна неразбория, направо главата ми не го побира! Ти да не си въобрази, че аз ги пиша тия неща? Боже-господи! Ама аз не съм Нобелов лауреат, Койчо! А Марио Варгас Льоса е (и още как, и още какъв!!) Плюс това никога, никога, никога, никога не би ми минало през ум да пиша нещо. Не само това (е, това пък АБСУРД!!!!), ами и нищо друго. Хиляди пъти съм се хвалила най-искрено, че съм само консуматор. (Но дано пък да мога да отбирам и консумирам само неща, които си струват!) Ох, не, направо ме фрасна по диафрагмата с това предположение. Отивам да ближа рани! Бях си приготвила още един "бис", но ти просто ме съсипа! Леле, какво ми дойде до главата... Що ми трябваше... :о(

Тема това "гълъбче!"нови [re: мира и зу]  
Автор Който и да е ()
Публикувано22.03.00 14:53



стопли душата ми! Повярвай(те)! И двете ли ми го казахте, а гълъбици мои? о))) И за момент не съм си помислял, че си го писала ти (говориш от името на мира, предполагам :))) Признавам си чистосърдечно, (искрен съм си аз и често си патя от това) че тази книжка не съм я чел. Дано не ти падна в очите. Особено сега, като вече ме нарече ГЪЛЪБЧЕ :))) Но ти така прилежно си беше написала името на автора още при първия откъс, че, моля ти се, няма никакво недоразумение. Пък и да ти призная, струва ми се, че ако беше го писала ти, щеше да е по-хубавичко. Ама наистина го мисля, гълъбице! Казах твоето ОТКЪСЧЕ. Имах предвид, че ти си го пуснала в клуба, гълъбице....!!!

Тема Ама, гълъбче!нови [re: мира и зу]  
Автор Който и да е ()
Публикувано22.03.00 14:58



...и е малко двусмислено да казваш в тази тема, че отиваш да ближеш рани...Но пък е хубаво... :))))))))))))))

Тема Ама, гълъбче!нови [re: Който и да е]  
Автор мира и зу ()
Публикувано22.03.00 15:09



Прасе такова! А говори за литература! :о))))))))))

Тема уточнениенови [re: мира и зу]  
Автор мира и зу ()
Публикувано22.03.00 15:12



А след изказването на Ники по-долу "гълъбче" не ти ли звучи още по-двусмислено? :ор

Тема Ама, гълъбче!нови [re: мира и зу]  
Автор Който и да е ()
Публикувано22.03.00 15:19



и прасе не е лошо, но определено предпочитам гълъбче...

Тема чакай малко,нови [re: мира и зу]  
Автор Който и да е ()
Публикувано22.03.00 15:27



котките ядат ли гълъби?

Тема я ела по-близичко...нови [re: Който и да е]  
Автор мира ()
Публикувано22.03.00 18:31



... да ти го пошушна на гълъбовото ушенце. :о)))))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.