Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:22 18.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Безпътица на пътянови  
Автор Алиса ()
Публикувано08.03.00 16:25



Спокойна в лудостта, аз полудявам от спокoйствие. Разкъсвам деня на парченца, а търся целотата. Безмислици осмислям. Преоткривам откритото. Плача от смях и от тъга се смея. Искам тялото да полети, а заковавам душата си. Приказвам безспир, а от мълчание се напукаха устните. Виждам невидимото, а ослепяла се лутам. Уморена от сън сънувам безсъние. Скиталствам безспир, но в познатия свят. Безпътен и нелеп ли е денят?

Тема Абе, миличканови [re: Алиса]  
Автор Brotherblues ()
Публикувано08.03.00 16:31



кажи ми с w или с 2 пъти v едно до друго ти е адреса, щото нещо не мога да се оправя... п.п. Стихотворението е хубаво. Малко се подтиснах обаче!Навява ми малко тъга...

Тема Абе, миличканови [re: Алиса]  
Автор Алиса ()
Публикувано08.03.00 16:52



Със две V-ta e. Хайде пращай, че нямам търпение. Адски ми се чете нещо хубаво. Чакам. А стихотворението е тъпо. Да ме пита човек защо го писах. Май напук на себе си. Нещо настроението ми криволичи...

Тема Много е красивонови [re: Алиса]  
Автор laugh ()
Публикувано08.03.00 17:28



Алиса и тъжно е ...... но всякаш изразява мен точно днес.......

Тема neam dumi neamнови [re: Алиса]  
Автор soft` ()
Публикувано08.03.00 20:18



be tva tolkova iako che az sum bez DUMI......bez.....to za tva poeziata....lele iska mi se oshte da napisha ama ne staa......ti go napisa.........

Тема Алиске?нови [re: Алиса]  
Автор Brotherblues ()
Публикувано09.03.00 11:33



При мен съобщението от снощи се върна - не знам дали си получила нещо, но при мен се върна съобщението:(Кажи какво става!

Тема Алиса,нови [re: Алиса]  
Автор byly ()
Публикувано09.03.00 11:47



стихотворението не е тъпо, а криволичещо красиво, като път в планината

Тема Безпътица на пътянови [re: Алиса]  
Автор Spring ()
Публикувано09.03.00 13:25



:))) Alisa, mila... Kude e stranata na chudesata... Tja nali e tvoja... Ili burkam?

Тема Алиса,нови [re: byly]  
Автор Алиса ()
Публикувано09.03.00 22:01



Този път в планината удивително ми напомня един мой сън, който често се повтаря.. даже онзи ден пак... Благодаря ти. Твоя път как изглежда? Широк или тесен? Прав или със завойчета? Какво има наоколо? Това не са въпроси само приличат на такива.

Тема Много е красивонови [re: laugh]  
Автор Алиса ()
Публикувано09.03.00 22:22



Не исках да те натъжавам, laugh. Дано всеки ден ти е различен - ама да си имаш всякакви - и хубави, и лощи, и непределени, и..


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.