Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 25.04.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Тема  
Автор Unknown ()
Публикувано01.03.00 09:43



- Како, разкажи ми пак за великана. Дето е по-голям от нашия блок и е силен колкото татко. И дето вдигнал разбойника високо, високо, и го преместил далече. - Сашко, заспивай вече. Три пъти ти разказвах за великана. - Ама той добър ли е? - Да. - А разбойникът лош ли е? - Лош е. Хайде заспивай. Утре ще ставаме рано, нали знаеш? - В седем ли? - Да, в седем. - Седем рано ли е? - Рано е. - Тъмно ли е? - Тъмно е. - Ще ме водиш на детска градина? - Да. - А после ще ходиш на училище? - Да. - А ще ме вземеш ли като свърши училището? - Да. Нали всеки път те вземам? - И ще идем при мама? - Да. - А тя защо е в болницата? - Защото е болна. - Ами аз като кашлях и като пиех хапченцата, защо си бях вкъщи? - Защото беше настинал. - Ама мама каза, че съм болен. Като съм настинал не съм ли болен, како? - Я виж колко е тъмно вече навън. - И мама пие хапченца в болницата. Защо не иска да ги пие тук, при нас? - Сашко, моля те! Хайде заспивай. Трябва да ида да ти изгладя дрешките. - Ами тук ги изглади, како. - Тук ще ти преча. Как ще спиш на светло? - Ами аз съм голям вече. На три години и половина. Не ме е страх да спя на светло. - Ох, добре. Но ти заспивай! - Како, нали ще й занесем портокалчето? - Да. - Аз го оставих за мама. Тя обича ли портокалче? - Да, Сашко, обича. - Аз много я обичам, како. И теб много обичам. - Знам, Сашко. И аз те обичам. И мама те обича. - Како, а като бях малък татко носил ли ме е на конче? - Разбира се. Носил те е. - А теб носил ли те е? - Да. И мен ме е носил. - Високо? Чак до тавана? - Да. - Много ли е бил силен? - Да. - Колкото великана? - Да. - Ами аз защо не съм го виждал? - Виждал си го. Само че тогава беше малък и не помниш. - Вальо казва, че неговият татко всяка вечер го носи на конче. - Сашко, нали ми обеща, че ще заспиваш? - В събота ще го води за риба. - Искаш ли утре да ти купя книжката, дето си я хареса вчера? - И ще му даде да държи въдицата. - Сашко, искаш ли да ти разкажа за великана?

Тема Теманови [re: Unknown]  
Автор Valishe ()
Публикувано01.03.00 10:32



Tugno - no dostoverno... Tezi deca mnogo burzo stavat golemi... CBM - dear!

Тема Теманови [re: Valishe]  
Автор Unknown ()
Публикувано01.03.00 10:42



И на теб, dear!

Тема Тъжнонови [re: Valishe]  
Автор Арчи ()
Публикувано01.03.00 12:33



тъжно, но все по често срещано явление браво Unknown, звучи истинско и хубаво си го написал арчи

Тема Тъжнонови [re: Арчи]  
Автор Unknown ()
Публикувано01.03.00 12:58



Уви, наистина е тъжно.. Благодаря, арчи!

Тема Тъжнонови [re: Unknown]  
Автор Valishe ()
Публикувано01.03.00 15:23



Dear, ne znam kakvo i da kaza... Varni me v Rozental, King of roses...

Тема Теманови [re: Unknown]  
Автор Deny ()
Публикувано01.03.00 19:16



Не зная какво да кажа. Какво би могло да се каже!?... Не е възможно... то е зад думите, то не е думи... ... Както не могат да се преразказват и обясняват разказите на Селинджър, или на Скот Фитсджералд... ... Просто, Unknown, бих искала да знаеш, че съм го прочела!!!

Тема ама че работа...нови [re: Unknown]  
Автор НеОНеЛ ()
Публикувано01.03.00 21:33



ама че работа... непознайко, ама че работа. ти ли написа това? а? който и да е - майсторска работа! честита марта и весела :)

Тема Теманови [re: Unknown]  
Автор vasko ()
Публикувано01.03.00 22:46



haresa mi blagodaria ti i chestita baba marta :o)

Тема Теманови [re: Unknown]  
Автор Алиса ()
Публикувано01.03.00 23:00



Хей, Unknown! Заради такива хубави неща, които някой написва рано сутрин в 9.43, и които ме разплакват ... та, заради такива неща се радвам, че го има клуба и че зная пътя до него. Честита Баба Марта на тези две дечица!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.